Thats Why

Απ΄τη στιγμή που κάποιος γράφεται στο forum,πάει να πει ότι γουστάρει.Τώρα,το σε ποια topics θα postάρει είναι άλλη ιστορία σε καμία περίπτωση όμως κανένας δεν μπορεί να την λέει σε κάποιον επειδή δε postάρει σε συγκεκριμένα topics.Ο καθένας με τα γούστα του - άλλοι γουστάρουν το section της μουσικής,άλλοι τα αθλητικά,άλλοι το off topic.Το ότι κάποιος postάρει κυρίως στο off topic δε σημαίνει πως δεν παρακολουθεί τα άλλα topics,καμία σχέση.Ίσως απλά να μην έχει κάτι να πει και να προτιμά να τα παρακολουθεί απ’ τη γωνίτσα του,ήρεμα.

Γενικά δίνεται περισσότερη σημασία στο spamming απ’ όσο χρειάζεται.Off topic είναι ρε παιδιά,δεν ονομάστηκε έτσι για πλάκα ή επειδή δεν βρίσκαν άλλο όνομα.Τα bans,οι πόντοι και όλα αυτά μου φαίνονται κάπως,υπάρχει μια χαρά τρόπος αντιμετώπισης του spamming.Στο κάτω κάτω αν δεν υπάρχουν αρκετοί moderators να βλέπουν τι παίζει ας προστεθούν στο crew μερικοί ακόμα.Έτσι τα καθήκοντα θα μοιραστούν και οι τωρινοί moderators θα πάρουν μια ανάσα(για σας δουλεύω βρε ;p)

Εισαι ο επομενος στοχος για μπαν:!: Ριζοσπαστες δε θελουμε εδω

Εγώ μάλιστα προτείνω να προστεθεί στο μοντερέτιν κρου ένας δικός μας, της Αντίστασης, ώστε να έχουμε τον έλεγχο και εκ των έσω. Insider και έτσι! Φοβερό;

Δεν έχει να κάνει με συμφέροντα κτλ.Μια απλή,λογική(θέλω να πιστεύω) πρόταση είναι.Δεν γνωρίζω πόσους moderators διαθέτει το forum.Αν όμως για παράδειγμα διαθέτει 2,λογικό είναι να έχουν πολύ δουλειά και καμιά φορά να αναγκάζονται να καταφύγουν σε ακραία μέσα.

[B][COLOR=“Red”]ροκ αντ ροσες θα ταν πολυ πιο ωραιο να λες την γνωμη σου και οχι αυτα τα υπουλα τα αχχ οι μοδερειτορς οι καλοι μου τα κανουν όλα τόσο καλά αλλα μερικοι δεν ειναι ηθικοι ουυυυυυυ ανηθικα αγόρια του οφφ τοπικ, α και το μαμμυ δε δίνει
καποιο κυρος στα ποστ σου,που για μένα εχουν μηδέν κυρος γιατι οποιος προσπαθει να βαλει την ηλικια του στην μεση για να ισχυριστει μια θεση μαλλον χανει τον κορμό απο τον δεντρο(γαματο γλυκο ο κορμος).ολους τους αλλους
[/COLOR][/B]

Μιας που αναφέρθηκε το όνομά μου απαντώ
Δες αγόρι μου την γνώμη μου την λέω πάντα χωρίς φόβο και πάθος ΄συν ότι έχω την κακή κατά πολλούς συνήθεια να αιτιολογώ τις απόψεις μου ακόμη κι όταν σπαμμάρω γιατί και το σπαμ χρειάζεται…
Δεν σε υποχρεώσε κανείς να την δεχθείς ούτε να την σεβαστείς και έχεις όλο το δικαίωμα να αμφισβητείς τα κατά καιρούς λεγόμενά μου όπως έχουν κάνει πολλοί από τους αγαπητούς χρήστες.
Επίσης επειδή έχω την χαρά και τιμή να έχω γνωρίσει κάποια από τα μέλη μέσα στα μέλη αυτά είναι και κάποιοι μοδεράτορες -karvou Cozy nihlist Angmar Λουκιανέ αγάπη μου- διατηρώ από τα παιδιά αυτά τις καλύτερες των εντυπώσεων τόσο για το ήθος την παιδεία και την ευγένεια τους όσο και για την σοβαρότητα που διακρίνει τις όποιες ενέργειες -κριτική, ενημέρωση συνεντεύξεις μοδερατόρισμα 8O -κάνουν εδώ μέσα.
Η ίσια σοβαρότητα παιδεία ήθος διακρίνει και όλους τους υπόλοιπους εκτός μοντς χρήστες που έχω γνωρίσει μικρούς και μεγάλους για αυτό και είμαι εδώ μέσα αλλιώς έχω να σπαμάρω κι αλλού μην ανησυχείς.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΓΛΥΨΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΥΤΕ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΣΥ ΕΊΣΑΙ ΗΘΙΚΟΣ ΚΑΙ ΣΥ ΑΝΗΘΙΚΟΣ
Δεν θα ορίσω εγώ το ηθικό και ανήθικο ούτε επέβαλα σε κανέναν να με προσφωνεί μάμμυ Ευχαριστώ όμως απ΄τα βάθη της καρδιάς μου όσους το χρησιμοποιούν γιατί ειλικρινά για μένα είναι τίτλος τιμής κι αν όπως λες και έχεις δίκιο προβάλω πολλές φορές την ηλικία μου το κάνω γιατί γνωρίζω ότι κάποιοι με τα 16 17 18 20 τους χρονάκια ίσως και να αντιδρούν σε όσα κατά έχω καιρούς αναφέρει τόσο στα μουσικά όσο και στα οφ τόπικ θέματα.
Παρακαλώ σημείωσε επειδή με τα φόρα ασχολούμαι εδώ και 10 χρόνια ξέρω να ξεχωρίζω ποιοί κάνουν καλά την δουλειά τους και ποιοί όχι και θεωρώ ότι οι μοδεράτορες του rocking πρώην και νυν την κάνουν όχι απλώς καλά την κάνουν άριστα αν έχεις αντίθετη άποψη δικαίωμα σου αλλά και δικαιώμα μου όταν ανήγεις θέρνς με σοβαρούς τίτλους του τύπου ΜΑΜΑ ΔΕΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΩΣΑ και αρχίζεις να σπαμάρεις και να γράφεις ότι σου κατέβει στο κεφάλι να αντιδράσω με όποιο τρόπο θεωρώ εγώ…
Σε κάθε περίπτωση όσοι συμμετέχουμε σε κάθε λογής διαδυκτιακά φόρουμ οφείλουμε να σεβόμαστε τους όρους και τους κανόνες που θέτουν οι αξιωματούχοι τους εδίτορες μοδεράτορες κλπ κλπ αν οι κανόνες και οι όροι αυτοί δεν μας αρέσουν για x ψ z λόγους το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να αποχωρήσουμε αξιοπρεπώς
Ευχαριστώ και με συγχωρείτε αν σας κούρασα.

Α και κάτι άλλο
Αν τα όσα ανέφερες στα περί ωρών άσπρου μαύρου τα κάνες για αστεία σε παρακαλώ τέτοια αστεία να μην ξανακάνεις ποτέ σου γιατί είναι επικίνδυνα αν ισχύουν έστω και στο ελάχιστο σε παρακαλώ πολύ να σκεφτείς τα όσα ανέφερες σοβαρά και αν δεν μπορείς να το λύσεις μόνος σου να ζητήσεις αρχικά την βοήθεια των γονιώ σου και μετά την βοηθεία κάποιου ειδικού
ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ κι αυτό πρέπει όχι μόνο να το καταλάβουμε όλοι μας αλλά να το διαδίδουμε κάθε ώρα κάθε στιγμή κάθε μέρα όπου κι αν βρισκόμαστε

τη φαγαμε.
ω ρε μανα μου, δικιο εχει

Τι έγινε ρε παιδία, τι έχασα ??

Δεν μου λες τώρα θες να σου απαντήσω σοβαρά ή??? για να ξέρω:wink:

ετσι ειναι αυτα.
you snooze, you lose.

kjdfzgkljdshgmrwhatshisname, ο,τι να να πατουσες??:stuck_out_tongue:

έλα μου?

ερχομαιιι…

τοπικ που μιλαει για τον δατς και να ξεκιναει το σπαμινγκ στην 4η σελιδα ειναι ρεκορ.
δατς στα τετοια σου ρε.το οτι κανουν κουμαντο στο off topic που εξ ορισμου σημαινει οτι βγαινεις εκτος θεματος αρα σπαμαρεις ειναι πραγματικα περιεργο…αλλα δεν ειναι το μονο περιεργο σαυτο το φορουμ…συνηθισε το αδερφε.και οταν τελειωσει το μπαν σου να καθεσαι να γραφεις σε ολα τα τοπικ του ροκινγκ ακομα και αν δεν σε ενδιαφερουν.να λες την αποψη σου ακομα και αν δεν εχεις αποψη μπας και “σε κανουν λιγο παρεα και οι αλλοι” και δεν σε σνομπαρουν(για να μην πω σε δουλευουν πισωπλατα)
και κατι αλλο.πηγαινε αγορασε μπλουζα μειντεν και μεταλλικα.ετσι 8α σαι τρου και θα αξιζει να γραφεις σαυτο το φορουμ!!!και προς θεου δεν θα υπαρχει ουτε λογος για σπαμ μετα!!αντε καλες διακοπες φιλαρακι!

Χαχαχαχ, Ροκ εντ Ρόουζες, είσαι πραγματικά ανέκδοτο ε. Άκου εκεί μην κάνεις αστεία με τα ναρκωτικά και να ζητήσεις βοήθεια από ειδικό. Ποια νομίζεις ότι είσαι ρε, και πόσοι νομίζεις ότι σε παίρνουν στα σοβαρά εδώ μέσα; Μέχρι και οι μοντερέιτορς σε κοροιδεύουν μεταξύ τους, στοιχηματίζω. Η καραμέλα με το “μάμμυ” πάλιωσε, δεν έχει κανένας καμμία όρεξη να ακούει τις μεσαιωνικές συμβουλές σου και τα χαζοχαρούμενα ποστ σου με τα μοδερετάκια σου, ωχού αδερφέ μου:!:

Δε θέλω να σε θίξω. Απλά είσαι πολύ αστεία ρε παιδί μου, σαν ιντερνετική περσόνα. Στα όρια του γελοίου. Και λίγο πιο πέρα. Μετά τα όρια. Του γελοίου. Είσαι.

Έντιτ: Άκου κει αξιωματούχοι. Ρε μαζευτείτε ρε λίγο όλοι, φόρουμ είναι ρε διάολε, όχι στρατόπεδο συγκέντρωσης.

πωπω,ρε τι εισαστε εσεις?1 βδομαδα ελειψα ο κακομοιρης,1 βδομαδα και εγινε μπαχαλο δω μεσα.και ηταν αναμενομενο.θα προτεινα να ηρεμησουμε ολοι μας.το ξερω πως ειμαι αρκετα καινουριο μελος γιια να δινω συμβουλες σε εσας,αλλα ρε παιδια ας ηρεμησουμε ολοι λιγο.το σπαμ δεν ειναι κατι συγκεκριμενο.μπορει να το κανει ο καθενας χωρις να το ξερει,και να το καταλαβει.το off topic δεν ειναι κακο να γινεται σε καποια θεματα αρκει να μην φτανε σε υπερβολικο επιπεδο.απο τη στιγμη ομως που βρισκεσαι sto subforum off topic και σε καποιο θεμα οπως "βαριεμαι…"δεν μπορεις να φας μπαν γιατι πολυ απλα δεν βγαινεις off topic.ασφαλως και το subforoum off topiic εν ειναι κακο.εδω υπαρχουν καμια 20αρια θεματα με μειντεν παρκ,και ολα αυτα που ειπατε παραπανω.εγω δηλαδη που θα μιλησω για μουικη αφου δεν ακουω αυτα τα 2 ?στο off topic!να που χρησιμευει.αυτα…

εγινε μπαν ο δατσ?ποτε εγινε αυτο ρε παιδια?παντως επειδη ειδα το θεμα απο την αρχη και εριξα πολυ γελιο(γενικα ριχνω αφου λιγοι ειναι εδω οι σοβαροι)προτεινω μετα απο πολυ σκεψη να κανουμε εναν θιασο και να περιοδευσουμε σε ολον τον κοσμο.laugh from the bottom world tour 2008 .μιλαμε πολοι γραφικοι εχουνε μαζευτει εδω.οσο αναφορα το επιπεδο του φορουμ υπαρχουν 5-10 τυποι που ειναι ρισπεκτ απο θεμα γνωσεων οπως ο φιλος μας ο βιρτουοζος ο τζαζιαρης ι ο μειντεν που τον παω γιατι εχουμε κοινα ακουσματα η ο ανγκμαρ που και αυτος ειναι κινητη βιβλιοθηκη και πανω απο ολα ολοι αυτοι και αλλοι ειναι ατομα με ηθος και ποιοτητα και εχουνε και λογω υπαρξης.το προβλημα παιδια ειναι οτι εχουνε μπει πολλοι μικροι.αυτο ειναι αναποφευκτο.σπαστικο μεν αλλα αφου εχουμε δημοκρατια θα το υποστουμε.δεν φταει το παλικαρι που ειναι 14-16.υπομονη.οι εκλεκτοι θα μεινουνε.
ΥΓ ο ανχολις ειναι πολυ χυμα με την καλη εννοια.σπανιζουν τετοια παιδια.

Kαι τα αυτοκινητα σκοτωνουν.Δεν θα πρεπει να ξαναοδηγησουμε δηλαδης?

δεν σκοτωνουν τα ναρκωτικα.η κακη χρηση τους σκοτωνει.ελεος πια.και το χασις ειναι ποινικοποιημενο για να τα κονομανε οι κυβερνησεις απο το λαθρεμποριο.τα ξερουμε αυτα.και η χλωρινη σκοτωνει αν το παρουμε ομως ετσι.αν πιω ομως δεν θα με συλλαβουνε.θα ηθελα να ηξερα παντως .αν περασεις διπλα απο αστυνομικο με ενα πανι βενζινα στην μυτη θα πει τιποτα?φιλοσοφικο ερωτημα

Έχω δει ανήλικους με πιο πολύ νιονιο από σένα.Βέβαια αυτοί δεν είναι ποτισμένοι με τον ιό του μεταλ,βάρβαρε μου…