Thats Why

μου την λες χωρις επειχηρημα.παντως αν το οτι ειμαι τρου warrior metal manowaristas δειχνει πως δεν εχω νονιο το παιρνω σαν φιλοφρονηση.if you are not into metal you are not my friend.

Θελω γαλα.Και λέρωσα το βρακι μου, θελω αλλαγμα.Εκανα και τα μαθηματα μου για αυριο και τακτοποιησα την τσαντα μου.

Τα πιστευεις αυτα που γραφεις?

που διαφωνεις ρε γιγαντα?ρε παιδια μην διαφωνειτε για να διαφωνειτε.

  1. κρινεις τον αλλον απο την ηλικια και μονο.
  2. ‘if you are not into metal you are not my friend.’ με τετοια κριτηρια κανεις παρεες/κουβεντες κλπ?
  3. 5-10 ατομα απο το φορουμ αξιζουν μονο.Τους εχεις γνωρησει ολους?ΚΑΙ απο κοντα?Γιατι μπορει ο καθε γαματος απο εδω μεσα, απο κοντα να γουσταρει την καθε ανωμαλια.Αλλα επειδη στο φορουμ ειναι κοολ, τον συμπαθουμε ολοι, ετσι?

Δεν χρειάζονται επιχειρήματα,με επιβεβαιώνεις μέσα απ’ τα γραφόμενα σου.Μιλάς για γραφικούς και δεν κοιτάς τη καμπούρα σου.Άμα είναι να σεβόμαστε κάποιον μόνο και μόνο επειδή έχουμε τα ίδια ακούσματα,τότε δεν τ’ αφήνουμε καλύτερα λέω γω? Μιλάς για κάποια άτομα του forum τα οποία έχουν ήθος και ποιότητα και λόγο ύπαρξης…όλοι οι άλλοι δηλαδή να πάμε να πνιγούμε?

Δεν κατάλαβες καλά το post μου.Δεν λέω ότι επειδή είσαι μεταλάς δεν έχεις νιονιό.Απλά αυτά που γράφεις αυτό δείχνουν…ξεφτιλίζεσαι.Κι εγώ ακούω και metal,αλλά δεν είμαι κολλημένος.

Διάβασε τι γράφει η υπογραφή μου.Τενκς

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: : warrior metal manowaristas :lol3: :lol3: :lol3:
όπως ρεσεπσιονίστας, μανικιουριστας κτλ? δηλ. πλένεις τα γούνινα βρακακια των manowar ???αχαχαχαχα
αυτό ειναι το καλυτερο τοπικ του δατς γουαη εβερ…Συνεχιστε plz:lol: :lol: :lol:

1)φυσικα και κρινω μερικα πραγματακια βαση ηλικιας.δεν ειναι το ιδιο να εισαι σπαστικο και 30αρις και σπαστικο και 16αρης.αμα εισαι 16αρης σε δικαιολογω.παρολα αυτα αν εισαι 16αρης ωριμος εχις διπλο ρισπεκτ.ουσιαστικα των αλλων τον κρινω βαση της συμπεριφορας του και απλα και η ηλικια παιζει τον ρολο της.
2)φυσικα και εχω δικαιωμα να το κανω.μπορει να μιλαω και με αλλους αλλα πχ ποτε δεν τα εφτιαξα με κοπελα που να μην ακουει μεταλ.αρα γνωστους εχω πολλους φιλους μονο μεταλλαδες.
3) κρινω την φορουμικη συμπεριφορα μονο και δεν ασχολουμε με το τι ειναι ο αλλος στην ζωη του.εχω γνωρισει αρκετους απο κοντα και αλλους απο μσν και τηλεφωνικα.οπως και να εχει οταν γραφεις κατι αυτο το κατι περναει απο κριτικη απο ολους ειτε το παραδεχομαστε ειτε οχι.και οτι λιγοι αξιζουν εδω ειναι υποκειμενικη αποψη που εχω καθε δικαιωμα να την εκφραζω.

  1. Για πολλους απο εδω εισαι πιτσιρικι οποτε μην παρεξηγεισαι με τη συμπεριφορα τους απεναντι σου οπως κι εσυ σνομπαρεις μικροτερους.

  2. Κατα τα αλλα “Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ.ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΩΣΤΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ”

αυτο που κανω ουσιαστικα μερικεσ φορες παιδια μου ειναι να παιζω με την ψυχολογια σας και οσοι εχουνε ματια βλεπουν πως τις πιο πολλες φορες ολοι αυτοι οι ανοιχτομυαλοι και προοδευτικοι δημοκρατικο-μεταλλαδες μετατρεπονται σε οργιλους ετοιμους να κατασπαραξουν οποιον ξεπηδα απο τα λιμναζοντα νερα(ζωγραφισα).επισης πολλες φορες φαινετε οτι δεν εχει σημασια τελικα το πως εκφραζεσαι και αν ξεπερνας τα ορια αλλα εχει σημασια να μην ξεφευγεις απο την μαζα.πχ μεσουγκες.παρατηρηστε το φορουμ και λιγο κοινωνιολογικα.θα βγαλετε πολλα συμπερασματα

1)τωρα τα λες καλα, οχι πριν που ελεγες για 16χρονα νιανιαρα.
2)το οτι ειναι δικαιωμα σου, ειναι.Αλλα ειναι σωστο?θα μου πεις ποιος εισαι συ που θα κρινεις.Απλα πιστευω πως αυτο ειναι ανωριμότητα.Οποτε ανωριμότητα+ηλικια σου= με βαση τα παραπανω λεγομενα σου εισαι αδικαιολογητος.
3)Δε σου ειπα να ασχολησαι με το τι κανει ο αλλος στη ζωη του.Σου λεω οτι μπορει με τον ταδε που συζητας εδω μεσα, αν τον δεις σε κανα μιτιν και καθισετε και μιλησετε, να σου σπασει τα νευρα επειδη ειναι βλακας.Αρα εχεις κρινει λαθος, βασιζομενος σε μια εικονα απο το φορυμ.

Συνέχισε να με επιβεβαιώνεις…

Δηλαδή έλεος.
Τελευταία φορά που κοίταξα, ήμουν στο rocking.gr και όχι στο zhtavoithia.gr ξερωγω.
Αν ο δατς γουάη είναι μπαφάκιας, κοκάκιας ή ότι άλλο, προφανώς και έχει επίγνωση της κατάστασης και αν θέλει να ζητήσει βοήθεια, θα το κάνει χωρίς την παρότρυνση κάποιου που δεν τον ξέρει καν. :wink:
Αυτές οι απρόσωπες και αγαπησιάρικες συμβουλές είναι αχρείαστες.

Διαφωνώ. Δε διαφωνούν μόνο και μόνο για να το κάνουν, αλλά επειδή έπεσαν από την καρέκλα με τα πόστ σου.

Όσον αφορά τα topics περί ναρκωτικών(ξέχασα να τα σχολιάσω) θεωρώ πως άδικα κλειδώθηκαν.Είναι ένα πολύ ενδιαφέρον θέμα κατά τη γνώμη μου.Δεν καταλαβαίνω προς τι το σοκ,ιδιαίτερα αν αναλογιστούμε ότι πολλοί απ’ τους αγαπημένους μας καλλιτέχνες είναι εθισμένοι είτε σε ναρκωτικές ουσίες είτε στο αλκοόλ.

Πολύ κακό και υποκρισία για το τίποτα

Den mporeis na apeythynesai se mia xrhstria gia logariasmo olwn twn xrhstwn:
Gia mena (kai gia kapoious akoma poy xerw) h Rock & Roses exei kanei polla kala posts se mousika threads (kai ayto to forum paramenei prwta kai kyria ena mousiko forum)
H Rock & Roses exei ena dedomeno styl pou borei na sou aresei h oxi, kai egw den symfwnw panta mazi ths, alla toulaxiston th gnwmh ths thn grafei panta eygenika. An kapoios exei provlhma me ton “maternalismo” ths as ths to epishmanei eygenika kai oxi me ta “eisai anekdoto” poy grafeis.

Μάλλον ο Ανχόλης μιλά για λογαριασμό όλων μας γιατί κανείς μας δεν έχει διαβάσει ποστ της στα μουσικά θέματα, αφού είναι μεγάλα και δε περιέχουν τελείες. Οπότε.

Damnation σε θέλουμε για mod, περιττό να στο πω.
Κρίμα να βλέπω 15χρόνους που ακούνε κι άλλες μουσικές και δεν κολλάνε σ’ ένα είδος όπως μεγαλύτερες ηλίκιες - πόσο είπαμε ότι είσαι; Άπιστα μικρά νιάνιαρα! Δεν πειράζει, θα μάθουμε κάαααααποια στιγμή.
Δεν υπάρχει μόνο το μέταλ. Δεν ξέρω τι ιό κουβαλάς, αλλά κάνε μια αποτοξίνωση, η ζωή είναι ωραία και οι Manowar επίσης για πριν τον ύπνο λόγω στίχου.
Ζήτω η ρέγκε, ζήτω η φανκ!
Μια ανώριμη 16χρονη :Ρ

Πολύ ωραίο ποστ, και ναι, η reggae γαμάει!

Tο μόνο που έχω να πω είναι ότι ελπίζω το μυαλό σας να λειτουργεί σωστά, όταν το πισι σας είναι κλειστό:!:

Damnation για mod ζητωωωωωώ. Και να καθιερωθεί ετήσια συγκέντρωση του Forum όπου τα μέλη θα φοράν πανοπλίες και το menu θα περιλαμβάνει σουβλάκια και ατέλειωτη μπύρα και ρέψιμο. Για αυτούς που δεν έχουν μολυνθεί ακόμα από τον ιό του Metal(θα υπάρχουν πορτιέρηδες στο κτίριο και θα ζητάν το βιβλιάριο του ΙΚΑ για διαπίστωση του γεγονότος) θα παράσχεται υποχρεωτικά σε μορφή ένεσης και υπόθετου.