The Answer - 11.02.12 @ Gagarin 205

:trumpet:

http://www.theanswer.ie/gigs/greece-athens-gagarin-205/

ωρα να τους δουμε οπως πρεπει

…και με δισκαρα στις αποσκευές…

Και την αλλη φορα στο Gagarin οπως πρεπει ηταν και γι αυτο και θα ξαναπαμε!

Το ποιο ΓΑΜΑΤΟ δώρο γενεθλίων evah !!!

ελα ρε… μεσα σιγουρα…
το 09 στο οακα δεν τους ηξερα κ ενθουσιαστηκα με την εμφανιση τους… κανα 25αρι ευρω να περιμενω?

ΦΥΓΑΜΕ!!!

απο τις πλεον αγαπημενες μου μπαντες. δεν ημουν το 09 στους AC/DC αλλα τους ειχα ψαξει τοτε και μου αρεσαν πολυ! αντε να ανακοινωθει καμια Θεσσ/νικη που βολευει καλυτερα…

Αντε ρε κουφαλες παλι στην Αθηνα…εεε Principal, ναι εσυ, στην Θεσσαλονικη λεω…ναι εσυ ξυπνα!!! Και ο Μυλος να ξυπνησει. Η τελοςπαντων οπου σκατα θελει αρκει να γινει και Θεσσαλονικη!!!

Αυτά είναι! Και μια μέρα μετά το τέλος της εξεταστικής, τι λες τώρα… άχαστο

ποτε βγαινουν τα εισιτηρια? πηγα σημερα στο public κ δεν ειχαν ιδεα…

Tην πρώτη φορά ήταν πολύ γαμώ, ως support στους AC/DC δε μου είχαν αρέσει σχεδόν καθόλου…

Ε , σαν την πρωτη φορα θα ειναι. Δεαν ειναι μπαντα για ΟΑΚΑ και μπροστα σε κοσμο που δεν ηξερε οχι μονο τα κομματια τους αλλα ουτε καν ποιοι ηταν.

Και επίσης, ο δεύτερος δίσκος δεν ήταν τόσο καλός όσο ο πρώτος :wink:!

Ναι αλλα ο τριτος; Μια χαρα ειναι!

Κι ο δεύτερος αν και άνισος με προσεχτική επιλογή,είχε κομμάτια που θα στέκονταν ωραία live.Αλλά ο τρίτος είναι πολύ καλός.

Θα φροντίσω να το ακούσω και το 3ο πριν το live.
Αλλά θα πήγαινα έτσι και αλλιώς για να διαμορφώσω οριστική γνώμη. Στο είδος που παίζουν δεν υπάρχει ασφαλέστερος τρόπος να κρίνεις μία μπάντα από το live. :wink:

Τη πρωτη φορα παντως ηταν οπως πρεπει. Εμφανως καλυτεροι live, σπιτι μου πλεον ψιλοβαριεμαι να τους ακουσω.

Σημερα ticket απο public Συνταγμα με νουμερο 4 !!! Λετε αν τελικα μαζευτουμε 20 να τους φερουμε να παιξουν σε κανενα σπιτι να γλυτωνουμε και τα περα δωθε;

πηρα κ γω σημερα… Νο 0006… 8)

Α βγήκαν επιτέλους ???
(μάλλον κανείς δεν πείρε χαμπάρι ότι βγήκαν #-o)

και μόνο public ?
τικετ house τπτ ?