The answer-everyday demons

καινουριος δισκος για τους ιρλανδους hard rockers. το Μαρτιο κυκλοφορει και αν κρινω απο τα τραγουδια που ανεβασαν στο myspace τους ειμαι σιγουρος πως θα σκιζει…ελπιζω δηλαδη διοτι μετα το καταπληκτικο ντεμποτο τους αφησαν πολλες υποσχεσεις για το μελλον…και ας ελπισουμε οτι θα τους φερουν να ανοιξουν και την ελληνικη συναυλια των acdc…

Και εμένα μου άρεσαν τα τραγούδια στο myspace. Μακάρι να είναι όσο καλό ή και περισσότερο από το 1ο τους.

Το πρώτο ήταν εκπληκτικό.
Ωραία τα κομματάκια στο myspace, και αυτό λογικά θα ΄ναι ωραίο.
Το live στο gagarin ήταν έπος!
Θα’ναι και με τους AC/DC;

Είχαν οι ίδιοι ανακοινώσει ότι θα είναι και στην Ευρωπαική περιοδεία. Δεν ξέρω αν εννοούσαν και την καλοκαιρινή

Είναι μαζί μέχρι Απρίλη σίγουρα.

μεχρι 23 Απριλιου ειναι κανονικα…παιζουν Μπερμιγγχαμ

Κυκλοφόρησε νωρίτερα τούτο δω :wink:

Ένα κλικ κάτω μου φάνηκε…Θα το ξανακούσω και θα ξαναποστάρω.Μακάρι πάντως να έρχονταν με AC/DC…Όσοι ήταν στη συναυλία τους στο Gagarin καταλαβαίνουν γιατί…

kαι γω αυτο φοβαμαι

οτι θα ναι ενα κλικ πιο κατω

παντως το λαιβ εκεινο ηταν φοβερο

μακαρι να ναι σαπορτ στους acdc

και αυτη τη φορα αντι για sweet emotion να ακουσουμε rats in the cellar και να χοροπηδαει ολο το γηπεδο!!!:smiley:

Δεν λέω πως είναι κακό έτσι?Απλά σαν να του λείπει κάτι…Ο ενθουσιασμός του ντεμπούτου ίσως.Πάντως το Demon eyes είναι τρελή κομματάρα!
Εγώ ψηφίζω Woman of the world:p8)

Αυτό:!:

Ίσως και να έχει λιγότερο blues feeling και δεν μιλάω για καθαρά blues κομμάτια όπως το Memphis Water…

το χω βαλει και το ακουω απο χθες
και μπορω να πω οτι χωνει ωραια
δεν ξερω ακομα αν πιανει επιπεδα ντεμπουτου
αλλα μου φαινεται οτι αξιζαν τα 3 χρονια προσμονης

Μια χαρά δίσκος είναι.

Είμαι από αυτούς που από το προηγούμενο είχαν κρατήσει 2-3 κομμάτια. Το ίδιο κάνω και στο καινούργιο τους, οπότε δεν είμαι τόσο ξενερωμένος όσο οι προλαλήσαντες. Πάντως νομίζω πως αυτά τα 2 χρόνια αντί να γιορτάσουν την επιτυχία τους με περισσότερες μπύρες, μάλλον το έριξαν στο playstation. Ο δίσκος δε μου έβγαλε την αλητεία που θα ήθελα…

Αν με θεωρείς στους προλαλήσαντες,μου άρεσε πολύ.Απλά λιιιίγο καλύτερο το προηγούμενο πιστεύω.Πάντως το έλιωσα και το καινούριο!Άντε να τους ξαναδούμε:D

αρκετα σωστος ο καρβου…

οχι και οτι το προηγουμενο ηταν τοσο φοβερα αλητικο αλλα περιμενα κατι παραπανω σε αυτο…

αλλα εχει αρκετες κομματαρες μεσα…

η ουσια ειναι οτι εξυπηρετει τη δουλεια του
περνας καλα δηλαδη
γουσταρεις

on and on and on…

τραγουδαρα απλα

Όσο το ακούω τόσο περισσότερο μου αρέσει.Ίσως να έκανα λάθος αρχικά γιατί το Rise με είχε πιάσει από τα μούτρα από την αρχή:D