The Elder Scrolls V: Skyrim

Δεν νομίζω να έχει κάτι παραπάνω προς το παρόν. Εκτός αν εννοείς πχ τον συμπαθητικό χάρτη που έχει μέσα η συσκευασία. Δεν ξέρω πχ αν έχει προβλήματα με crashes etc. Εμένα που είναι αγορασμένο δεν έχει κρασάρει ποτέ. Ενός φίλου που ναι κατεβασμένο κολλάει συχνά, αλλά δεν νομίζω να έχει να κάνει με αυτό. Μάλλον με τους υπολογιστές. Πάντως πραγματικά πιστεύω ότι αξίζει να το αγοράσεις. Value for money. Έχω συμπληρώσει 60 ώρες και ακόμα πιστεύω είμαι στην μέση. Μεγάλη άπλα καθώς και επιθυμία να το ξαναπαίξω με άλλου είδους χαρακτήρα και storyline αντίστοιχο,

60 Ντολάρια :slight_smile:

Το συζητουσα και με εναν φιλο, παιζει να περιμενω την Goty του Skyrim. Το θεωρω σχεδον σιγουρο οτι θα βγει δηλαδη οπως και οτι θα βγαλουν DLCs για το παιχνιδι, αρα συμφερει πιθανως.

to skyrim ειναι οντως value for money,ωστοσο να κοιταξετε να χετε χρονο για να το ευχαριστηθειτε και να το απολαυσετε,γιατι αν το κανετε rush οπως εγω δε θα γουσταρετε τοσο…επισης το κατα τα αλλα εξαιρετικο skyrim εχει 2 μεγαλα αρνητικα.απειρα bugs και κατεστραμενο A.I…με τα patch ισως το στρωσουν καπως,αλλα to retail edition δεν την παλευει πολυ σε αυτους τους τομεις

το MG rising μου φανηκε πιο πολυ φαση Ninja gaiden rising…καθολου ενθαρυντικο το gameplay

επισης το νεο cinematic του diablo 3 καβλα,ειδικα το πρωτο μισο

Εγώ το παρήγγειλα το skyrim και αναμένεται να λιώσω πάνω απο το x-box:D:D
Δεν μπορώ να περιμένω :D:D

Militia εχεις xbox live??

Έχω x-box αλλά μέχρι στιγμής δεν το έχω συνδέσει ούτε μια φορά για να παίξω online

Νομίζω ότι αξίζει να πληρώσεις για ένα εκπληκτικό game.

Η παραγγελία δεν θα έρθει πρίν τις 18 του Δεκέμβρη λένε…Δεν υπάρχει το παιχνίδι στις αγορές και περιμένουν να έρθουν νέες κόπιες…
Α ρε skyrim :?

Από Ελλάδα το πήρες? Εδώ και ένα μήνα το ίδιο παραμύθι λένε. Το αναβάλλουν συνεχώς. Άμα μπορείς παράγγειλε το από κάνα άμαζον η play.com.

Ναι απο Ελλάδα. Απ’ότι μου είπαν θα το έχω στις 15 τελικά. Ελπίζω να λένε αλήθεια

τι τρελο κωψοκωλιδι πουναυτο το skyrim ρε

Για οποιον δεν εχει αγορασει το skyrim, υπαρχει σε προσφορα στο steam για 24 ωρες στα 33?

εgω εχει 2 μερες που παίζω morrowind… :’)
οτι και να πουμε για skyrim/oblivion σαν το morrowind δεν υπάρχουν παιχνίδια!!!

τελειωσα το main στορυ του skyrim προ ολιγου…καταιγιστικο απλα,φανταζομουν βεβαια οτι θα συνεχιζοταν η ιστορια μεχρι τελους.αλλα ισως θα χει φαση απο δω και περα πιο ελευθερος ρολος κτλπ…μπηκα και thieves guild…να ρωτηξω κατι σε σας που παιζετε καιρο.θελω να φτιαξω deadric πραματα…θελει αρκετο smithing .βρηκα και καποια κολπα στο γκουγκλ για να το ανεβασεις 100 αλλα κατι λεει οτι θα ναι δυσκολοτερο μετα να κατεβασεις τερατα και τετοια γιατι ανεβαινει το επιπεδο τους ξερωγω.ισχυει?υπαρχει κανας αλλος τροπος να ανεβασω smithing ?

ποιος καθεται ομως να βρει και τα 400 ερωτηματικα του ριντλερ για να τον πολεμησεις?[-X

Εγώ έχω 100 smithing, αλλά χρειάζεται το perk για να κάνεις daedra smithing. To smithing ανεβαίνει εύκολα και γρήγορα. Φτιάχνε όπου βρίσκεις όπλακια, μπότες κτλ και γρήγορα θα πας ψηλά. Απλά το daedra perk είναι ψηλά οπότε θέλει level κτλ. Πάντως το smithing είναι πολύ χρήσιμο. Ανεβάζεις πάρα πολύ armor+weapon damage!
Α επειδή φτάνει μέχρι 100, για να φτιάξεις flawless και epic ποιότητας πράματα και βελτιώσεις χρειάζεσαι potions κτλ που ανεβάζουν προσωρινά το smithing.

δε θα μεινω πισω ομως ως προς damage και τετοια αν ανεβασω τα perks για smithing?

E καλά δεν μπορείς να τα έχεις και όλα τέλεια! Δεν ξέρω για σένα εγώ το πάω ανάποδα. έχω πχ τελέιώσει thief, assasin κτλ και τώρα προχωράω προς το βασικό. 46ο επίπεδο. Τα πολύ καλά μου είναι sneak,smithing,archery,one hand weapon και light armor οπότε είμαι κομπλέ. Σε όλα αυτά έχω απο 80+ εώς 110( stealth) και σχεδόν όλα τα περκς μου είναι εκεί. Από σένα εξαρτάται και τι είδους παιχνίδι γουστάρεις! Εγώ τρελαίνομαι για κόψιμο λαιμού από πίσω:p

Αν μπώ στη rebellion ή αντίθετα imperial army, κάθε φορά που συναντάω κάποιον απο την αντίθετη παράταξη θα με πολεμά; Επίσης, θα επηρεάσει η ένταξη μου την ένταξη στους companions ή στους assasines;

Red Viper και εγώ όπως εσύ το πάω, ανάποδα. Στο main quest έχω μείνει πίσω και κάνω όλα τα άλλα.