The Elder Scrolls V: Skyrim

Από ότι έχω καταλάβει δεν σε επηρεάζει η ένταξη σου κάπου. Αν και για τον εμφύλιο δεν είμαι 100% σίγουρος μιας και είμαι ανένταχτος. Απλά θυμάμαι ότι το χα διαβάσει κάπου στα μείον του παιχνιδιού.

Νομίζω πως πιο μετά στο main quest αναγκάζεσαι να προσχωρήσεις κάπου όσο αφορά τον εμφύλιο

ναι στο main quest εχει σημειο που ασχολεισαι με τον εμφυλιο.αλλα δεν ασχολουνται με σενα ως companion π.χ. σα dragonborn σου μιλανε.εγω τελειωσα πρωτα τα main και τωρα ειμαι και stormcloack,thieves guild και companions. δε τρεχει τιποτα.

Ωραία. Αν είσαι stormcloack (εκεί θέλω να μπώ και εγώ) αν συναντήσεις στις πόλεις στρατιώτες της αυτοκρατορίας σε κυνηγάνε αυτοί ή σε αγνοούν ;

οχι αν δεν τους επιτεθεις η αν δεν εχεις bounty ξερω γω.με bounty σε βαρανε ακομα και οι stormcloacks.
μπες και companions να γινεις werewolf.καυλα.

Θα μπώ companions, όπως και stormcloack και assasins :wink: :smiley:

Εγω νομιζω την πάτησα!!!

Με συλλαμβάνουν στην Morthal και για να κανω ενα quest πρεπει να παω φυλακή, γίνετε αποδράσει μαζι με ολους τους κρατούμενούς και σφάζω ολους του φλουρους… Μετα μολις παω παλι στην πολι δεν μπορώ να δωροδοκήσω ουτε να παω στην φυλακή και γίνετε ενα loop στον διάλογο και η μονη απάντηση που δέχεται το game ειναι να τους σκοτώσω!!! και εχω κατι quest που πρέπει να μπω στην πολι γαμώ!!! #-o

α γαμησε τα και γω στη Morthal ειμαι καταζητουμενος.για ενα κουεστ με μια κωλομεταφραση,βγηκα μετα απτη σπηλια και μου την επεσε ολη η πολη…της πουτανας…εκλεψα ενα αλογο και ετσι τη σκαπουλαρα…σφαξτους ολους

καλα δεν θα με ένοιαζε αλλα δεν μπορώ να κανω το γαμωquest!! Με το που μπαινω αρχίζει το ντου…:?

Με τιμάει που εγώ είμαι thane στην Morthal; :-s:-s

Μπορεί να χρειάζεται πολλά λεφτά για το bounty. Άμα δεν φτάνουν τα λεφτά σου δεν μπορείς να δωροδοκήσεις, εξαγοράσεις κτλ. Δεν στα βγάζει ως επιλογές. Morthal δεν έχω πολυπατήσει. Ούτε companions έχω κάνει. Αφήνω κάποια πράματα για νέο χαρακτήρα με διαφορετικό style. Πιο brutal…χεχε

εγω με το bounty τη πατησα για quest στ Falkreath και τελικα πληρωσα και 2 χιλιαρικα τζαμπα,γιατι το κουεστ ηταν εξω απτη πολη.

Γαμώτο μάλλον το τελειώνω και με έπιασε μια μελαγχολία. Φοβερή ατμόσφαιρα στην Sovngarde! Πάντως πραγματικά άξιζε τα λεφτά του. 120 ώρες gameplay και άμα θέλω έχω και άλλα κουεστ και πράματα να κάνω. Πέρα του ότι θα το αρχίσω με διαφορετικό χαρακτήρα. Παρόλα τα μπαγκ και τις ατέλειες είναι ομολογουμένως εκπληκτική προσπάθεια.

Για όποιον ενδιαφέρεται, βγήκε το νέο update για το skyrim :smiley:

εχει πολυ δρομο μαγκα μπροστα…εγω τελειωσα το main γρηγορα απο μαλακια μου…και εκ τοτε παιζει να γουσταρω και περισσοτερο…

τι update?μπορουμε να το βαλουμε και σε αυτα που παιζουμε ηδη?

Ναι. Είναι ουσιαστικά αναβάθμιση για το gameplay και για διάφορα άλλα. Έχει βγεί ήδη για pc και x-box και αναμένεται να κυκλοφορήσει και ps3

επειδη βαριεμαι να ψαχνω για ποιο παιχνιδι μιλατε?

Skyrim :stuck_out_tongue: Το γαμήσαμε το thread πάντως. Καλύτερα να γίνει ξεχωριστώ thread για το skyrim και να μεταφερθούν εκεί τα ποστ

ναι ισχυει αυτο.να ενημερωνομαστε και σωστα…στειλε κανα λινκ pm αν εχεις να το κατεβασω ρε συ.

πρεπει να εχεις pc-διαστημοπλοιο για να σηκωσει τα γραφικα?