The Gathering Live

Εγω εκτος απροοπτου. Ελπιζω να ειναι φημες οσα λεγονται για τελευταια περιοδεια.

κι’εγω θα παω.

τελικά πόσο έχει το εισιτήριο;;

27 ευρώ τελικά το εισιτήριο.

'Εχω ηδη παρει εισιτήριογια Maiden και θελω να παω Pain of Salvation και Blind Guardian, οποτε δε χωρανε και οι Gathering… :roll: κλαψ…

εγώ θα πάω αύριο να πάρω εισιτήρια 8)

Εγω δυστυχως θα παω Τεταρτη ή Πεμπτη γιατι ακομα περιμενω απαντηση απο καποιους αν θα ερθουν μαζι…γκρρρρ
Παντως θα παω εστω και alone.

εγώ θα πάω πιστεύω. και τις δύο προηγούμενες φορές είχαν σκίσει. εγγύηση… 8)

I’ll be there… 8)

Setlist ξερουμε στο περιπου?

κανείς?? :frowning:

Μαλακες Αθηναιοι μην τυχον και δεν πατε…

Απο πλευρας αποδοσης μουσικων: Η καλυτερη συναυλια που εχω παει.
Απο πλευρας ηχου: Η καλυτερη συναυλια που εχω παει.
Απο πλευρας Anneke: Η καλυτερη συναυλια που εχω παει.
Ρε παιδια τι να πω. Η γυναικα παταει κατω ολους οσους εχουμε αποθεωσει κατα καιρους. Αυτο μονο. Στο στουντιο δεν ακουγεται ουτε κατα διαννοια τοσο εντυπωσιακη. Τετοια σκηνικη παρουσια, τοση ενεργεια… Και μαλιστα οχι απλως πηγαινε πανω κατω, χορευε και χοροπηδουσε, αλλα δεν εσπαγε καθολου η φωνη της. Και το υπολοιπο γκρουπ εξαιρετικο. Καντε τη χαρη στον εαυτο σας να πατε οι Αθηναιοι να τους δειτε αυριο. Οχι τιποτα αλλο, θα καταλαβετε τι κανει ενα γκρουπ μεγαλο. Τα λαϊβ του.

άμα βγάλεις ένα set list θα είσαι θεός ω ρε…στείλε το και με pm,μήπως δε θέλει να το μάθει κάποιος.

Αυτο

Πρωτη φορα τους ειδα. Ε ενταξει επαθα πλακα

να ξαναπώ για set list ή είναι τόσο δύσκολο?? :frowning:

Θα στο εδινα ρε γαμωτο αλλα δεν ξερω τοσα πολλα τραγουδια τους. Αν θες να σου πω μερικα που επαιξαν σιγουρα, οκ, αλλα δε νομιζω να ειναι αρκετο. :frowning: Πες μου να σου στειλω πμ. Παντως σκεψου οτι ειχα ακουσει μονο το Mandylion και το μισο Home (οποτε μονο αυτα ξερω) και εντυπωσιαστηκα οσο δεν φανταζεσαι.

Λοιπον, επειδη πρεπει να φυγω, σου στελνω πμ κι αν δεν θες, διεγραψε το. :stuck_out_tongue:

Εγώ χάλια κοιμήθηκα απόψε! Δε θα πάω στη συναυλία σήμερα και είδα στον ύπνο μου ότι τελικά πήγα και μιλούσα και με την Anneke! Μετά ξύπνησα…!! :roll: Έλεος… :frowning:
Ποιος θα με παρηγορήσει;; Πείτε μου ότι ήταν χάλια το live :stuck_out_tongue:

8-[ :–

Led Zep το support (Psychognossis) πώς σου φάνηκε;