The HAPPY BIRTHDAY! thread

Παρεπιπτωντος, τωρα μου 'ρθε. Χθες με τις κωλοαποστασεις σ’αυτην την πολη, εφαγα 5 ΜΙΣΗ ΩΡΕΣ στον δρομο! Απο ηλεκτρικο σε μετρο και απο 'κει σε αλλο μετρο και απο 'κει σε λεωφορειο και απο 'κει… ουτο το καθε εξης… Γενεθλια στο δρομο εκανα να παρει.:?

Χρόνια πολλα ρε metal laws…Αργησα?δεν αργησα…:stuck_out_tongue:

Αν δε το εισάγεις και στους Scorpions τους ίδιους, δε θα πετύχεις τίποτα!!!:lol: :lol: :lol:

Guess what… :roll:

SPOILER113 και σήμερα… :vibrate:

SPOILER\:D/

Eτοιμάσου… :dance:[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

Χρονια πολλα φιλαρακο αν και καθηστεριμενα…οτι επιθυμεις, πολυχρονος, παντα ευτυχισμενος…

Χρονια Πολλα Σαρουμαν… Ο,τι επιθυμεις!!

Χρόνια πολλά και από μένα!

Whatever :youwish:

Xρόνια σου πολλά ρε. Αφιερωμένο

:stuck_out_tongue:

Χρόνια πολλά κι από μενα! :slight_smile:

Χρόνια πολλά, καλά και πάντα αγωνιστικά!

Χρονια πολλα Σαρουμαν,ευτυχισμενα κι αγωνιστικα.:smiley:

Χρόνια πολλά στον Σάρουμαν και στους σημερινούς εορτάζοντες…Ότι επιθυμείτε παιδιά.:slight_smile:

Χρόνια πολλά στον AC - DC - άκια και Death SS - άκια του φόρουμ, rasputin.

Έστω και ετεροχρονισμένα, να ευχηθώ και γω χρόνια πολλά στον Σάρουμαν! Να είσαι καλά, υγεία, υγεία, υγεία, και πάντα μπροστά στον αγώνα! Viva la revolucion!!! :smiley:

Σας ευχαριστώ πολύ όλους!!!:oops:

Nα ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου xρόνια πολλά και καλά στον rasputin :smiley:

Ωπ, κι άλλος γενεθλιάζοντας??

Χρόνια πολλά και στον καλόγερο του φόρουμ λοιπόν! (ε τι, καλόγερος ήταν ο Ρασπούτιν!). Η βασική ευχή είναι μία, και γνωστή. Συνοψίζεται σε 4 γράμματα, που σχηματίζουν δύο ζευγάρια, με μία παύλα ανάμεσα τους. 8)

Χρονια πολλα!!!

Ουπς. Χρόνια πολλά σε σάρουμαν και στον κινέζο τον ρασπούτιν…:smiley:

Σας ευχαριστώ πολύ :smiley:

Χρονια πολλα kostasmetallica! :smiley:

[SPOILER]Τι,γιορταζουν κι αλλοι σημερα;
Χρονια πολλα λοιπον στον raspoutin με υγεια,ευτυχεια και πολυ AC/DC.:smiley: Χρονια πολλα επισης στην corpsette και στον King για χτες,που ηλπιζα να μπω για να ευχηθω αλλα δεν προλαβα,οτι καλυτερο ευχομαι!Rock on mates!

Κι αυτοπροσωπος:


Καταγγελω τελος τις διακρισεις που γινονται στα μελη του φορουμ με τον kourou να εχει ξεχωριστο θρεντ και ολοι οι υπολοιποι να μαζοποιουνται με προσχημα την ευρυθμη λειτουργια του φορουμ,απαραδεκτο,τελικα αυτη ειναι η τυχη του προλεταριατου…(τι καμμενος θεε μου :? ) [/SPOILER]