The HAPPY BIRTHDAY! thread

Οπ, είχαν και άλλοι γενέθλια χθες?? Χρόνια πολλά και στα μούτρα τους:p

Χρόνια πολλά και καλά στους εορτάζοντες!!:slight_smile:

Χαχαχ και θενξ για τις ευχές προς εμένα και τον υπέρτατο θεό king!!!Rock on Coyote που θυμήθηκες τον king!!!

Ks9 Happy Birthday!

Ευχαριστώ πολύ αγαπητέ freedom και χρόνια πολλά στα παιδιά που γιόρταζαν χθές που από οτι βλέπω ήταν και πολλά:)

18 and a life(?)…άντε να δούμε:p

Είμαι φολς θα κάνω το πάρτυ σε club:p 8)

Xρονια πολλα κι απο μενα!Ο,τι επιθυμεις!

Χρονια Πολλα mate…αντε…και στον Knopfler μαζί μου…μπορούσες να ζητήσεις καλύτερο δώρο? :stuck_out_tongue: :lol: 8)

Χρόνια πολλα και στους υπόλοιπους συμφορουμίτες που γιόρταζαν :smiley:

Σε ευχαριστώ πολύ και σένα ασυνήθιστα διαβασμένο και υποψιασμένο κορίτσι(για την ηλικία σου πάντα)…ναι ναι μόλις που έγινα 18 και άρχισα να τη λέω στα μικρά:p :smiley:

Ωραίά ξέκινησε η μέρα με knopfler και sample απο το new album των Slipknot:D

Χρόνια πολλά και καλά και από μένα στα παιδιά που έχουν σήμερα γενέθλια…:slight_smile:

Παρακαλω και για σημερα εισαι δικαιολογημενος…

απο αυριο αρχιζουν οι κυρωσεις :Ρ

Corpsette κι εσυ δεν ειχες γενεθλια σημερα χθες προχθες; :-k Χρονια πολλα :smiley:

Χρονια Πολλα στα παιδια που χαν γενεθλια τις τελευταιες μερες γιατι ελειπα και μπερδυετηκα…
Ο,τι επιθυμειτε!!!

Στην corpsette μας ευχήθηκα προσωπικά και έτσι αποκατέστησα την ντροπή του να μη της ευχηθώ απο εδώ! 8)

Χρόνια πολλά και στον ks9 λοιπόν που έγινε πια “μεγάλο παιδί” (δεν υπάρχουν παιδιά και μη-παιδιά, όλοι παιδιά είμαστε, απλά κάποιοι είμαστε πιο μεγάλα παιδιά σε σχέση με άλλους!), να είσαι πάντα δημιουργικός, με υγεία, και όλα τα καλά!!! :smiley:

Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα σε όλους εορτάζοντες!

Hahah εεε νταξ έχουμε πει όλοι ίσοι είμαστε απλά πλέον είμαι πιο ίσος από αλλούς:lol: Ευχαριστώ πολύ Ellanor και όλα τα υπόλοιπα παιδιά για τις ευχές και χρόνια πολλά και στον αγαπητό Beer drinker που έχει επίσης γενέθλια…:slight_smile:

Χρόνια πολλά και καλά προς όλους τους εορτάζοντας!

χρόνια πολλά κείθε δώθε:D

Χρόνια πολλά και από εμένα:)

Hey, χρόνια πολλά στον Ulver! Με υγεία και όλα τ’ άλλα τα καλά! Και αν δεν κάνω λάθος, είσαι φαντάρος τώρα? Αν ναι, εύχομαι και μια όσο το δυνατόν πιο ευχάριστη (ή έστω, λιγότερο δυσάρεστη) υπόλοιπη θητεία λοιπόν!

HAPPY BIRTHDAY ULVER!!!:smiley: :smiley:

Χρονια πολλα Ulver ο,τι επιθυμεις!!!

Χρόνια πολλά στον Ούλβα!!!