The HAPPY BIRTHDAY! thread

Έγραψα γενέθλιο μήνυμα και στο fb. Για το ΠΑΣΟΚ, εννοείται. ;p

Το ορθοδοξο;

1 Like

πού ειναι το δώρο;

3 Likes

Μόνο αυτό υπάρχει.

2 Likes

Περίμενε λίγο ακόμα, έρχεται με πράσινο φιόγκο.

1 Like

βαλε και καρτα αλλαγης μεσα

2 Likes

Οι νίκες δεν επιστρέφονται :bangbang:

1 Like

:heart: :heart: :heart:

Χρόνια πολλά στην ωραιοτάτη @Sh_Wo_f, ό,τι λαχταράς, κουκλάκι μου ζωγραφιστό!!!

Χρόνια πολλά (ξανά) και στον @JTN, να σε χαιρόμαστε!!!

10 Likes

Χρονια πολλά και καλά!

3 Likes

Δώρο;

3 Likes

Σου έρχεται!

1 Like

Ο @pantelis79 κανόνισε

3 Likes

Ευχαριστώ πολύ πολύ υπέροχή μου!! Και σε σένα όλα τα καλά!! :heart::tulip: :cherry_blossom: :tulip: :heart:

Ευχαριστώ και ό,τι καλύτερο και σε εσένα αγαπητέ @Aldebaran, @JTN χρόνια πολλά για πάντα :sunflower:

3 Likes

Πολύχρονη, πολυσυναυλικη, πολυσέντονη, πολυανατρεπτική και πολυ52_4_52!!! Πολυαγαπημενη μου λύκαινα, σου εύχομαι έστω και αργούτσικα, πολλά κιτ κατ ως τα βαθιά γεράματα!!! :smiling_face_with_three_hearts:

@JTN χρονια πολλά επίσημε αγαπημένε!! :heart_eyes:

4 Likes

Χρόνια πολλά κι από μένα στον @JTN! Ό,τι επιθυμείς αγόρι και πάνω απ’ όλα υγεία.

(στη Λύκαινα τα είπα αλλού)

3 Likes

@Sh_Wo_f k @JTN χρονια σας πολλα και καλα παιδες

5 Likes

Χρόνια πολλά στον @Leviathan! Εύχομαι να είσαι καλά, ρε αγόρι.

Summary

Ξαναχρόνια πολλά και στον @JTN που γιορτάζει 365 μέρες τον χρόνο.

4 Likes

ευχαριστώ επισης

4 Likes

Ντροπή μας, δεν θυμηθήκαμε τα γενέθλια της @SilentWinter εκείνης που θυμάται τους πάντες (εκτός από εμένα, αλλά ας είναι!)
Ας ευχηθούμε λοιπόν χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα στην αγαπητή φίλη, έστω και με μια μικρή καθυστέρηση!

5 Likes

Χαχαχαχαχα γι’ αυτό το ξέθαψα, λέω όλο και κάποιος θα το προσέξει :stuck_out_tongue:

Πλάκα κάνω…Ευχαριστώ πολύ Ιαν! Επίσης, αν θες, στείλε μου ημερομηνία γενεθλίων (δεν την γνωρίζω) και δεσμεύομαι ότι 12:01 κάθε χρόνο θα σου στέλνω πανηγυρικές ευχές! :heartpulse:

Ευχαριστώ και πάλι! Υγεία και ευτυχία πάντα στο παλικάρι τον Λεβιάθαν, (με τον οποίο γεννηθήκαμε ίδια μέρα και ιδια χρονιά)! Και σε όσους έχουν γενέθλια αυτές τις ημέρες! Φιλάκια πολλά σε ολα τα παιδιά!!!

10 Likes