The "Hrakleio vs. Hania" thread (or "true Cretans vs. Greek rufianoi")

τα χανια δεν ειναι Κρητη!!!:evil::evil::evil::evil:#-o#-o

Ωχ Ηρακλειώτης…Θα αρχίσουν οι μπαλωθιές…

Δεν πα να χτυπιεστε, τα Χανια ειναι πιο ομορφα.:stuck_out_tongue:

:lightsabre::lightsabre::lightsabre::lightsabre::lightsabre:

Xaxa!Εσυ Ηράκλειο, εγώ χανιά, εσύ μπάσκετ, εγώ μπάλα, εσύ battlestar galactica, εγώ
ππππππφφφφφφφφφφφφφ#-o

:pτο μονο που σε σωζει,ειναι το γ@μηστερο Nickname…:lol::lol:…(φαλασερνα parties rule btw8))

Έτσι!μυημένος και εσύ!!respect!

Δεν ειναι κρήτη τα χανιά;; και τι είναι?!

ξερω γω,δεν παω συχνα λογω visa…μαλλον ανεξαρτητο κρατιδιο…σαν το πριγκηπατο…καποια στιγμη θα πρεπει να γινει και κατι ωστε να αποκολληθει μια και καλη και απο το υπολοιπο νησι(Giant lazer κανεις??)…

Λοιπον, αφου ειμαι νησιωτισσα και ξερω απο αυτα, εχω να πω οτι τα Χανια ειναι σα ΣΚΑΤΑ, εκτος απο το παλιο λιμανι που την παλευει καπως.
ΡΕΘΥΜΝΟ ΡΟΥΛΖ.

Ξεράδια ξέρεις λοιπόν.

:ok::ok::thumbup:και επισης,ρεθυμνο=φιλοσοφικη και παιδαγωγικα:naughty::naughty:

Το Ρεθυμνο εχει ωραιες γομενες, ετσι εχω ακουσει νε.

Δες τωρα πως θα αλλαξει η αποψη του Μανου για το Ρεθυμνο μεσα σε 5 λεπτα.

Λολ. Αλλαζω και γω γνωμη τοτε. :expressionless:

Έλα παππού να σου δείξω τ’αμπελοχώραφά σου.

Παιδιά Χανιά, τι να λέμε τώρα. Κι επίσης τα Χανιά είναι στην Κρήτη. Τα Σφακιά δεν είναι ; )

θα το παίξω υπεράνω και θα πω ότι το ρέθυμνο είναι κ λόγω φυσικών ομορφιών πανέμορφο όπως τα σοκάκια στην παλία πόλη, το λιμάνι, η φοβερή λίμνη που μου διαφεύγει το όνομα της και άλλα…

Ρε μιλάμε αναλογία 15 φοιτήτριες προς 1 άντρα!!κόλαση λέμε8O8O

Χαζο Ρανιατο το ΜΑΝΟΣ ειναι απ’την Κρητη. Δεν εχεις παρατηρησει την αγριαδα και το κοφτο υφος στις φωτοζ;

Δεν ηξερα οτι ολοι οι Κρητικοι ειχαν βαρεμενο και νυσταγμενο υφος στις φωτοζ.

Λιμνη Κουρνα!

Τα Χανια δεν ειναι κρητη,again,ολος ο νομος…και αυτο που λεει ο ταυλερ πανω,τα σοκακια και η παλια πολη του ρεθυμνου,δεν παιζονται με τπτ…καλα,για γυναικες,δεν το συζηταω καν…παραδεισος και απο ποικιλια και απο αναλογια…ηρακλειο που ειμαι γω,πασο,χαλια…αθηνα σε μικρογραφια…αλλα και παλι…χανια δεν ειναι,ευτυχως…(ο μανος θα παρει αναποδες!!!)

Νταξ δεν παίρνω ανάποδες. Σε λυπάμαι που είσαι Ηράκλειο ;Ρ