Διαφανα κρινα, γιαννησ αγγελακασ, the last drive, αλκινοοσ ιωαννιδησ @ τεχνόπολις, 10

Μια συναυλία για τον Θάνο.

10 ευρώ εισιτήριο στην προπώληση, 12 στο ταμείο.

10??
10 η ώρα?
10 αυγουστου?
10 σεπτεμβρη?
10 χρόνια μακριά σου? :stuck_out_tongue:

*σεπτεμβρη είναι. Παντως η ανάρτηση απο τον θανο έχει σβηστεί. Δεν ξέρω αν απλά το έκανε για να την διορθώσει/γράψει κάτι άλλο.

Μας έφαγε το όριο των λέξεων φαίνεται :lol:. Ελπίζω να γίνει τελικά.

Τέλειο μακάρι να γίνει. Αυτά είναι live!

Ω ρε μανα μου…

Αλλάξτε τον τίτλο κάποιο mod, για να χωρέσει και η ημερομηνία.

…μακάρι να πάνε όσο γίνεται περρισότεροι και να πιάσουν τόπο και όσα λευτά βγουν…αλλά περρισότερο να τονωθεί και η ψυχολογία του Θάνου Ανεστόπουλου, που είναι το μεγαλύτερο όπλο εναντίον αυτής της παλιοπουτάνας της αρώστιας:):!:

Αυτό θα ναι ένα πολύ μεγάλο λάιβ.

…αν κιαυτό είναι το λιγότερο σημαντικό, πιστεύω ότι όλοι οι συμετέχοντες θα πουν τραγούδια από τα Διάφανα Κρίνα:):!:

Σολντ αουτ η πρωτη μερα, προστεθηκε και δευτερη!

Πηγα και πηρα σημερα εισητηρια για να εχω το κεφαλι μου ησυχο. Ποσο κοσμο χωραει η Τεχνοπολις αληθεια?

Αν κάποιος ενδιαφέρεται να μου δώσει ένα εισιτήριο της πρώτης μέρας με αντάλλαγμα ένα της δεύτερης, ας στείλει PM.

τέλεια!
τώρα μια που έχω κλείσει αεροπορικά μήπως κάποιος θέλει να μου πουλήσει / ανταλλάξει ένα της Πέμπτης;

Σχεδον sold out και η δευτερη καντε τα κουμαντα σας οσοι δεν εχετε παρει ακομα!

http://www.rockap.gr/σχεδόν-sold-out-και-η-2η-ημέρα-για-το-θάνο-ανεστ/

Στο βίβα τώρα έχει και για τις δύο μέρες.

Sold out και οι δύο συναυλίες για το Θάνο Ανεστόπουλο!

Για να καταλάβω κάτι. Στη σύνθεση των Κρίνων ποιος θα τραγουδάει; Ο Αλκίνοος;

Θα είναι λένε “guest”. Άγνωστο το τι σημαίνει αυτό.

Για τον Ιωαννίδη είπα να το σχολιάσω, μετά σκέφτηκα ότι δεν είναι εκεί η ουσία της συναυλίας.

επίσης,

το βιβλίο “ΑΡΧΙΖΩ ΜΕ ΤΟ Σ’ ΑΓΑΠΩ” με ποιήματα και σχέδια του Θάνου Ανεστόπουλου θα κυκλοφορήσει και θα πωλείται από τις εκδόσεις bibliotheque στις 10 και 11 Σεπτεμβρίου
στη συναυλία επανένωσης των Διάφανων Κρίνων
σε 1.500 συλλεκτικά αντίτυπα όλα υπογεγραμένα
με αφιέρωση από τον Θάνο

Μπάχαλα στον Αλκίνοο , εκεί είναι η ουσία :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αύριο θα δω για πρώτη φορά στη ζωήμ διάφανα κρίνα. Καλή τύχη.