Διαφανα κρινα, γιαννησ αγγελακασ, the last drive, αλκινοοσ ιωαννιδησ @ τεχνόπολις, 10

Ο Αλκινοος εχει συνεργαστει με τα Κρινα στο παρελθον, ειχε παιξει τσελο και φλογερα σε τρια κομματια απο στην “Απωλεια”. Ισως να συμμετασχει σε αυτα, απο την αλλη ισως ο Θανος να ειναι καταπονημενος απο την κωλοαρρωστια και να μην μπορει να βγαλει το κλασσικο τριωρο των Κρινων, οποτε ισως να τραγουδησει σε καποιοα κομματια.

ψάχνω ένα εισιτήριο για αύριο ή μεθαύριο, οπότε αν κάποιος τελικά δεν πάει, μπορεί να μου στείλει πμ.

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΕΜΕΙΝΕ ΚΟΣΜΟΣ ΑΠ’ΕΞΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ!!!
ΟΠΟΙΟΝ ΔΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙ ΦΟΥΛ ΣΤΙΧΟΥΣ ΣΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΝ ΕΓΑΜΗΣΑ

[SPOILER]ΔΙΠΛΗ ΠΟΥΤΣΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠ’ΕΞΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΑΚΑ ΚΑΙ “2-3 ΑΠΟ ΚΡΙΝΑ”[/SPOILER]
αυτά γενικά, καλά να περάσουμε σήμερα :smiley:

αναγκαστικα θα υπομεινουμε και τον καραγκιοζη τον Αγγελακα σημερα αλλα τι να κανουμε ειναι για καλο σκοπο

Σύμφωνα με το πρόγραμμα τα Διάφανα Κρίνα θα βγουν στις 10 η ώρα. Απ’ όσο ξέρω οι συναυλίες στην Τεχνόπολη δεν πάνε πέρα από τις 12. Άρα δεν νομίζω να παίξουν πάνω από 2ωρο.

Καραγκιόζης ο Αγγελάκας? Μάλιστα…

Επειδή έκραξε (με ηλίθιο τρόπο) το ΚΚΕ;
ΟΚ, αν είναι παω να διαγράψω δισκογραφία Burzum

Γιατί, τι είπε ο Varg για το ΚΚΕ

:’) :’) :’)

Νοερά εκεί ε. Δώστε ψυχή.

Ο Θανος δεν καταλαβαινεις οτι ειναι αρρωστος. Εβγαλε 2,5 και βαλε ωρες παρα πολυ καλα. Ας ειναι καλα ο ανθρωπος. Με αφορμη ενα δυσαρεστο γεγονος, τγν αρρωστια του, επαιξε παλι αυτη η υπερμπαντα. Ας ειναι ολοι τους καλα.

Αγάπη…μόνο…

Εννοω οτι, οτι οτι οτι

Ω ρε Θεοι τι ζησαμε σημερα

Μιλατε ρε μαλακες να προετοιμαζομαστε ψυχολογικα για αυριο :stuck_out_tongue:

Για ένα πράγμα να είσαι προετοιμασμένος…για τους γαμοσπιτους που δεν είχαν ιδέα που ήταν και τι ζούσαν,που δεν έχουν ίχνος σεβασμού και μιλούσαν όλη την ώρα…

Για τα υπόλοιπα…μη σε προετοιμάσει κανείς…πήγαινε, ζήστα και απόλαυσε…

Σωστός! Ασχέτως αν κάποιοι παρακάτω στα σχόλια παριστάνουν τους βλάκες ότι δεν κατάλαβαν τι είπες και πουλάνε πνεύμα.

Για εξήγησέ μας εσύ ρε Τζον που δεν είσαι βλάκας (:wink: τον παραλληλισμό του Αγγελάκα με τους Burzum γιατί εγώ όντως δεν μπόρεσα να τον καταλάβω.

Δεν είπα βλάκα ούτε εσένα ούτε κανέναν (άλλο είμαι χαζός άλλο έκανα το χαζό). Αυτό που εννοεί ο φίλος είναι ότι άλλο πράγμα είναι η καλλιτεχνική αξία κάποιου και άλλο οι πολιτικές του απόψεις. Δεν καταλαβαίνω το σχόλιο ότι “θα υπομείνουμε τον Αγγελάκα”. Δηλαδή τώρα που έκανε το τραγούδι με τον Πανούση δεν θα είναι το ίδιο καλός πάνω στη σκηνή όπως θα ήταν αν δεν το είχε κάνει? Και εν πάσει περιπτώσει, από πότε είναι ιερή αγελάδα το ΚΚΕ που απαγορεύεται να τους κράξεις? Κατά τα άλλα κόπτονται κάποιοι για ελευθερία λόγου.

Ο angel7 είπε καραγκιόζη τον Αγγελάκα χωρίς να πει τον λόγο, μπορεί απλά να μη γουστάρει τη φάτσα του ή τη σκηνική του παρουσία ξέρω γω, ο Aionios θεώρησε δεδομένο ότι το έκανε επειδή έκραξε το κκε και εσύ τώρα κάνεις το ίδιο. Και κάπου εκεί μέσα έπεσαν και οι Burzum και το μότο του Χρονόπουλου “άλλο ο καλλιτέχνης και άλλο οι πολιτικές του απόψεις”.

Τεσπα, πείτε κάποιος κάτι παραπάνω για το λάιβ, γιατί βγήκαμε οφφ τόπικ.

https://www.youtube.com/watch?list=PLhovCZM_vWxXEs7-7NUlqINjXDee3KvMW&v=rC0CNU_E9V4

Η μεγαλύτερη ελληνόφωνη ροκ μπάντα.

Δεν μπορώ να χωνέψω ότι τους έχασα… Όταν έμαθα ότι μπορούσα να πάω είχε γινει ήδη sold out…

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk