Διαφανα κρινα, γιαννησ αγγελακασ, the last drive, αλκινοοσ ιωαννιδησ @ τεχνόπολις, 10

Άσχετο: Υπήρξε θέμα χτες στο live με κροτίδες? Κάτι τέτοιο πήρε το μάτι μου στο φατσοβιβλίο που κοίταξα στα γρήγορα λίγο πριν.

Ναι. Βάλε να δεις στο “Βάλτε να πιούμε” που τις πετάνε πάνω στη σκηνή…

Πηγα χτες και ηθελα να παω και σημερα αλλα ηξερα οτι εξαντληθηκαν. Ωστοσο πριν μια ωρα μπηκα στο viva.gr και αγορασα 2 εισιτηρια :roll: .
Μπες να δεις αν εχει. Μπες και στο ianos.gr

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση. Βέβαια σήμερα δουλεύω δυστυχώς…

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ω ρε μλκ, απο τα βιντεακια βλεπω οτι εχουν και πληκτρα? My body is ready…

εγώ από τα βιντεάκια βλέπω μια νέα μορφή καφρίλας που ξεπερνά κάθε προσδοκία όσον αφορά τη νοημοσύνη του Έλληνα ψευτοροκά…κροτίδα να σκάει πάνω στη σκηνή#-o Στο ένα κομμάτι σκάει δίπλα στο Ροδοστόγλου και φαίνεται ξεκάθαρα ότι σταματά να παίζει λίγα δευτερόλεπτα.

ΑΥΤΟ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΑΝΤΑ, δεν παίζουν οι nickelback αλλά τα ΚΡΙΝΑ:!: Που πήγες να τους δεις επειδή τους σέβεσαι, μεγάλωσες μαζί τους και αγαπάς τη μουσική τους (θεωρητικά πάντα γιατί από λογική δεν βγάζω νόημα σε τέτοια πράξη)

Οι συγκεκριμένοι τύποι λογικά θα 'ταν κόκκαλο, λαίβ κρίνων είναι :stuck_out_tongue:

Αυτο πηγα να γραψω, διαχρονικο φαινομενο δυστυχως :stuck_out_tongue:

Καλά κι εγώ σαν φρεσκοχωρισμένος σε κάτι “Μίζερο Φως” και σχετικά εύθυμα άσματα θα έκοβα φλέβα, θα κάπνιζα 2-3 πακέτα, θα έπινα κανα καφάσι μπύρες…Αλλά αν είναι δυνατόν να κόβεις τη μπαντα τη στιγμή που παίζει. Τρώει σκάλωμα ο Παντελής κάποια στιγμή και έπιανε το αυτί του…έχεις να τους δεις λαηβ κάτι χρόνια ρε βησιγότθε, είναι αν όχι η μεγαλύτερη, στο top 3 των ελληνικών συγκροτημάτων της όχι και τόσο ροκ Ελλαδίτσας σου

Σετλιστ κάποιος άμα υπάρχει πρόχειρο;

α δηλαδη ο Αγγελακας μπορει να κραζει οποιον θελει και να χυδαιολογει αλλα αμα τον πω εγω καραγκιοζη ειμαι κατα της ελευθεριας του λογου

μαλιστα

Το αποπάνω ποστ αποδεικνύει ότι όντως ο ανγελ7 τον αποκάλεσε καραγκιόζη για την (για τον πεο ξαναλέω) κριτική του στο ΚΚΕ. Αυτό για τον bastard που οκ δίκιο είχε και αυτός για μας που βγάλαμε έτσι γρήγορα συμπέρασμα, αλλά πέσαμε και μέσα, ε;

Για τον angel7 τώρα, δε νομίζω ότι εννοούσε ότι εσύ δεν μπορείς να τον κρίνεις. Ωστόσο να τον κρίνεις για τις πολιτικές μαλακίες του και να τις συγχέεις με την μουσική του αξία, είναι άλλο πράγμα και για αυτό εγκλήθηκες. Το πρόβλημα ήταν στην σύγχυση

Εντωμεταξύ τώρα είδα ότι στην μπάντα του Αγγελάκα κιθάρα παίζει η Λαμπρινή των Million Hollers :!:

Κάποιος να ανεβάσει καμιά φωτογραφία απο το χθεσινό/προχθεσινό live; Ευχαριστώ.

2,5 ώρες ανατριχίλα!

Δεν υπαρχουν λογια πραγματικα.

Στάλθηκε από το LG-D405 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θέμεθλο ρε φίλε.

Αγάπες μόνο. Θα έλεγα για ευρωπαϊκό τουρ αλλά μάλλον δε θα γίνει :stuck_out_tongue:

Κρίμα που μια αρρώστια ήταν αφορμή για να βρεθούν πάλι ξανά τα κρίνα. Και ειδικά με το τρόπο που διέλυσαν.

Πάντα πίστευα ότι αν είχαν αγγλικό στίχο θα έκαναν τρελή καριέρα εκεί έξω.

Αγάπη μόνο και ότι καλύτερο στο Θάνο και τους υπόλοιπους.

αραγε θα μπορεσουμε να τους δουμε οσοι δεν πηγαμε

…στο ‘‘Κάτι Σαράβαλες Καρδιές’’ συμετείχε με τσέλο και φλογέρα στο Άγριο Μέλι στο Θέμεθλο, πού’ναι στίχοι του αδελφού του ποιητή Λίνου Ιωαννίδη και στο Το βλέμμα σου σακάτεψε τη μοίρα μου
…πέρα αυτού σίγουρα πρέπει να ήσαν δυο συναυλίες γεμάτες συναισθήματα, και ελπίζω να βοήθησαν και οικονομικά, αλλά κυρίως ψυχολογικά τον Θάνο, για να ξεπεράσει αυτήν την πούστικη αρώστια
…τι να πω…μακάρι πρώτα να γίνει καλά, και μετά να έχουμε μια ευκαιρία για να τους ξανακούσουμε, και να τους ξαναδούμε

:):!: