The Mall

Για πείτε. Ορμώμενος από το ποστ που βαριέμαι να κουοτάρω και έγινε πριν δευτερόλεπτα.

Δεν το είδα το post…

Εεε τι να πω:

“Stoned in the mall the kids play
And in this way they wish away each day”

Όπως είπε φέτος και ο Wilson

αδιάφορο… μόνο τα fnac επισκέπτομαι και αυτά γιατί συνήθως περιμένω πότε θα έρθουν οι υπόλοιποι που θα πάμε να δούμε σινεμά. Παραδέχομαι όμως ότι όταν βρέχει το χειμώνα, είναι μία καλή εναλλακτική για έξοδο…

Ντάξει καλό ειναι δεν μπορώ να πω προς θεού αλλά αλλη η μαγεία των μαγαζιών στους πέριξ των εξαρχείων δρόμους

και εγώ μόνο στα fnac πάω :smiley:

Έχω πάει 3-4 φορές.

Καλό είναι.

Πολύ αμερικανίλα…Απέχω…:lol: :lol:

Αααα, γι’αυτό το mall λέτε??
Ναι, πηγαίνω σχετικά συχνά για ρούχα ή για κανά καφέ στο venue cafe… Φάση έχει

Δεν εχω παει ακομα οποτε δεν εχω ολοκληρωμενη αποψη.

Για την ακρίβεια δεν έχεις κθλ άποψη! #-o :lol:

:lol: :lol: #-o #-o :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Στα @@ μου.

ούτε εγώ έχω πάει και δε με συγκινεί και η ιδέα να πάω ποτέ:wink:

Ουτε εγώ έχω πάει!

Me Neither!!![-X [-X [-X

Εγώ πηγαίνω τακτικά για cinema. V Max rules! :smiley:

Και για shopping… Σε ειχαν πετυχει κατι γνωστοι μου…:stuck_out_tongue:

Εχω πάει αρκετές φορές για δουλείες και όσες πήγα με έπιασε το κεφάλι μου.Δεν ξέρω τι έχει εκει αν φταίει ο τόσος πολύς κόσμος ή που είναι κλειστό αλλά τρελένομαι και δε μπορώ να κάτσω εκεί πολύ ωρα.Βέβαια αν κάποιος αντιμετωπίζει κινητικά προβλήματα είναι ένα μέρος που έχει άνεση να κινηθείς.Από τα μαγαζιά ωραία πράγματα έχουν αλλά με τόση βαβούρα τι να το κάνεις.

Καλα ολοι οι λιγουροι καντε μια βολτα απο τα Hooters και μετα τα λεμε αμα θα πατατε στο Mall!

ΠΙστεψτε με Αξιζει!:wink: :wink: 8)

Μιλάει καμία από αυτές περισσότερα ελληνικά από τον Klaus Meine?

Αμφιβάλλω…

Όχι έχουν και ελληνιδάρες τα hooters…έχω πάει 2φορές…στο προτείνω…γενικά πηγαίνω είμαι κοντά μαρέσει να βολτάρω…αλλά έχει κ τα fnac κ έχουν καλή ποκιλία από cd κ γενικά βιβλία κ ηλεκτρονικά…κατα τάλλα ούτε λόγως να ψωνίσω από κει…