The Mars Volta

Γιατί ρε ΄σεις έπαιζε φήμη για Sonisphere;Ούτως ή άλλως τους θέλουμε σε κλειστό χώρο να τρελαθούν τα ώτα μας!
Το νέο άλμπουμ ελπίζω να πηδάει μάνες,αν και καμία κυκλοφορία τους που έχω ακούσει δεν με έχει αφήσει παραπονεμένο.

για το sonisphere στην αγγλια λεει που θα παιξουν
δεν εχει σημασια που θα τους δουμε αρκει να ρθουν
ανακοινωσαν και 1 ιουλιου νορβηγια που σημαινει λογικα european tour
[B]ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΕΡΕΙ ΛΕΜΕ![/B]:!:

καπου ειχα δει και λογαριασμο του τραγουδιστη στο youtube, αμα το ξαναβρω θα φτιαξω λογαριασμο μονο και μονο για να τον πρηξω να ρθει :stuck_out_tongue:

Μόλις άουσα και μόλις έπαθα σοκ.
Γεια σας.
:expressionless:

tatsoman

πρεπει να τα φτιαξεις με floydized πουστε κ ιδιιες ηλικιες πανω κατω (18-16)

κ να κανετε 2 παιδια

το ενα θα το ονομασετε damian
το αλλο jesus

και θαχει πολυ γελιο μετα :stuck_out_tongue:

:|:|:|:|

έλα μαλάκα για σένα δουλεύει και κάνεις και μούτρα?

οχι μονο δουλευω για αυτον αλλα τους κανω κ κοπλιμεντ οτι ειναι πολυ μπροστα τα 2 τους (κ θα γεννησουν παιδια θεους-διαολους)

τι να πεις , η νεα γενια δεν εκτιμαει τπτ πια :stuck_out_tongue:

σημερα ακουσα το cassandra gemini με ακουστικα απο το κινητο
και παρατηρησα κατι κραυγες στο σημειο που λεει [I]twenty five wives in the lake tonight …[/I] που δεν ειχα ξανακουσει

η ψυχη του ομαρ ειναι βασικα - την πουλησε στον διαολο για να γραψει τετοιο δισκο κ τωρα φωναζει κ σκουζει :stuck_out_tongue:

ο δισκος ειναι επος - κ ακομα δενε χω γραψει λεξη κριτικη :roll:

Fanboyism overload

επιτελους εγραψα την κριτικη για το Frances

δεν μου βγηκε οσο lsd ηθελα , αλλα θα την δουλεψω λιγο ακομα - τουλαχιστον βγηκα απο το γαμημενο writer’s block 8)

Tι δισκαρα ρε πστ μου :D:D:D

Σε παραδέχομαι για τον τρόπο που ακούς μουσική, έχω καταλάβει πως βουτάς μέσα πραγματικά. Έτσι πρέπει 8)

Αλλά επίσης overload στο overload έτσι??Χαχχαχαχαχα ¨Ακου Maudlin of the Well έτσι για αλλαγή, είναι επίσης μες το τριπ, πιστεύω θα φύγεις

Ουσιαστικότατο ποστ δεν μπορείτε να πείτε. Μες την ουσία

διασκευη στο widow
του αλλαξε τα φωτα αλλά το εκανε εξισου γαματο

Αυτή είναι όντως φανταστική διασκευή.

Στο ίδιο πνεύμα (του αλλάζω τα φώτα και είναι γαμάτο) είναι και αυτή η διασκευή στο asilos magdalena.

Xμμ καλό.

Και μετά από αυτό πάλι ξανακύλησα στους Mars Volta και ξαφνικά το καλοκαίρι μου αποκτά νόημα!!:smiley:

Μια απ’ τα ίδια με τον αποπάνω, ξανακύλησα κι εγώ στους Mars Volta με αφορμή το ξέθαμα του De-loused in the Comatorium για το οποίο πρέπει να γράψω κείμενο για το αφιέρωμα στα 00’s. Επειδή όμως ένας δίσκος Mars Volta δεν είναι ποτέ αρκετός, ε, ξεθάφτηκαν όλα τα υπόλοιπα και… όχι τίποτα, ένα απλό ποστ αποθέωσης ήρθα να αφήσω μωρέ. Για το πόσο με έκαψαν (awake mode) η φωνή του Cedric, η κιθάρα του Omar, τα τύμπανα του Theodore και του Pridgen, όλα αυτά τα πνευστά…
Εντάξει από παλιά το πίστευα και το λεγα, αλλά τώρα που το θυμήθηκα είμαι πιο πεπεισμένος από ποτέ:
Η δεκαετία του 2000 ανήκει στους Mars Volta. Τέλος.

το λεω εδω κ χρονια κ η μονη απαντηση που παιρνω (απο τους ασχετους) ειναι ‘εισαι γραφικος’

ευγε γρακχο δεν ξερεις ποσο μεγαλη κουβεντα ειπες αγορινα

bump γιατι ετσι
ξεθαψα mars volta αυτες τις μερες και εχω πορωθει.το ωραιο με τη μουσικη τους ειναι πως καθε φορα που την ακους προσεχεις και κατι αλλο
και οτι ΓΑΜΑΕΙ απιστευτα

θελουμε τον νεο δισκο και μια βολτουλα (μουαχαχα) ελλαδα

Bump γιατί, καινούριο άλμπουμ στις 27 Μαρτίου (τίτλος In Absentia), καινούριο κομμάτι 6 Μαρτίου και επανενώνονται οι At the Drive-In.

Ωραία πράγματα σήμερα.

εγω ξερω οτι in absentia θα ειναι τιτλος τραγουδιου και οχι του αλμπουμ