The Newsroom [TV - HBO]

Για πειτε; Προσωπικα γουσταρω σε επικινδυνο βαθμο.

Η ολη φαση με:

[SPOILER]τον τυπο απο την ΕPA με ειχε στα πατωματα. περιπου δηλαδη, γιατι ειναι ψιλοαληθεια. αλλα οκ[/SPOILER]

Αν συνεχίσει μ’ αυτό το ρυθμό η σεζόν, θα είναι μακράν η καλύτερη από τις τρεις. Ήδη ξεδιπλώνονται κορυφαία stories/subplots - ή τέλος πάντων με κορυφαίες προοπτικές.

Ισχύει, το πάει πάρα πάρα πολύ καλά.

[Spoiler]
Και μόνο που παίζει ο Toby απο το Office τον EPA τυπά εγώ δακρύζω. Αλλά ξενέρωσα λίγο με την επιλογή του B.J. Novak (κι αυτός από το Office, τι παίχτηκε ξαφνικά) να παίξει τον καινούριο ιδιοκτήτη, τον θεωρώ πολύ μέτριο ηθοποιό και με ενοχλεί γενικά. Μακράν το μαύρο πρόβατο στο cast του Office, αν και εκεί ήταν και σεναριογράφος και παραγωγός, άρα είχε τα κοννέ. Στο Newsroom μας γιατί πρέπει να τον φάμε στη μάπα?

Λεπτομέρεια και ανούσια γκρίνια, το ξέρω. Αλλά δεν έχω τίποτα άλλο αρνητικό να πω για τη σεζόν μέχρι τώρα, κάθε άλλο.
[/Spoiler]

Η σεζον οπως τρέχει μου φαίνεται καλύτερη απο την προηγούμενη

επισης με το καλημερα, ανοιξε πολλα μετωπα που μονο καλο κανει στην δραματουργια

παρατηρησατε τι εγραψε ο θεος στο 2ο : ενα λεξικο (oxford νομιζω το βρηκα σε λινκ, αλλα βαριεμαι τωρα), προσθεσε στο λημμα “κυριολεκτικα” την λανθασμένη χρήση που κάνουν πολλοί ! ετσι πλεον δεν εχουμε κυριολεκτικα λεξη για το κυριολεκτικα ! Mindfuck

ΕΛΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΣΟΡΚΙΝ ΤΩΡΑ.

οχι ρε παιδια, ρε παιδια

[SPOILER]με γαμησε, σοβαρα. αν και ηταν λιγο προβλεπε απο την αρχη πως κατι θα πηγαινε στραβα με το τσαρλι, παλι, ενα δακρυ κυλησε…

ωραια η φυλακη και η τρελα του γουιλ

[/SPOILER]

ΓΑΜΗΜΕΝΕ ΣΟΡΚΙΝ, ΜΗΝ ΦΕΥΓΕΙΣ

Πάμε τώρα για ένα φινάλε - δυναμίτη που θα εδραιώσει τη σειρά στο τηλεοπτικό πάνθεον.

[SPOILER]Pure genius η σύλληψη (no pun intended) του όλου σκηνικού στη φυλακή με την αντιπαράθεση πατέρα - γιου.

Αντίο, Τσάρλι Σκίνερ… :([/SPOILER]

Ζουμιά και νοσταλγία το φινάλε.
Στεναχωρέθηκα. Μου λείπει ήδη.

Πιστεύω ότι θα μπορούσε να είναι και καλύτερο, αλλά anyway, ευχαριστημένοι είμαστε.

Ε ήταν ένα τυπικό, τέρμα συγκινητικό κλείσιμο σε μια φοβερή σειρά. Εγώ γούσταρα χωρίς να είναι κάτι φοβερό.

να καταλαβω mid season finale ειναι?
η season finale?

δεν εχω ξεκινησει ακομα την 3η σεζον

Γενικά φινάλε. Τελείωσε η σειρά.

α ναι:oops:

ωρα να την ξεκινησω τοτε:)

δάκρυσα. εξαιρετικό κλείσιμο. θα μας λείψει η σειρά πολύ. sloan ftw

Το γιόρτασε, λοιπόν, δεόντως με την αγαπημένη του, Ολίβια Μουν, η οποία έγινε ευρύτερα γνωστή από τη συμμετοχή της στην τηλεοπτική σειρά «The Newsroom»
http://www.sdna.gr/gr/paraskinia/gossip-is-life/arthro/18198/fotia-sta-social-me-tin-pio-idiotiki-olivia-moun-pics/

Tράβα ρε μαλάκα λίγο καλύτερη φωτογραφία.

[CENTER]

[/CENTER]

Rebecca: That stunt with the cameras, that wasn’t cool.

Charlie: Neither am I.

Δεν θυμάμαι από πότε έχω να ακούσω πιο κουλ απάντηση από τόσο κουλ χαρακτήρα στην τηλεόραση.