The Nostalgia Thread

Continuing the discussion from Black Metal Albums:

Χωρίς πολλά πολλά, εντός οφφ τόπικ και εξαιρετικά ον τόπικ, ας πούμε μόνο ότι ήταν δίκαιο και έγινε πράξη!!

Μαζευτείτε εδώ λοιπόν όσοι (δεν) μας γράφετε και έχετε ζωή και μοιραστείτε τις δακρύβρεχτες ιστορίες σας. Ή και όχι. Μαζευτείτε και όλοι εσείς που θυμάστε ή απλώς έχετε καεί δώθε μέσα, ανασύρετε παλιά θρεντς, λησμονήστε αξέχαστες προσωπικότητες, τσακωμούς, ατάκες και τα παραφερνάλια. Ή και όχι.

Ας ξεκινήσω απαντώντας στον αγαπημένο @manos87, η ανταπόκριση του οποίου με συγκίνησε βαθιά. Ας πω πως είναι αλήθεια όσα λέει και πως γέλασα πολύ ενθυμούμενη την φωτό, που αποτελεί και συλλεκτικό πια κομμάτι, καθότι πάει το μαλλί (σνιφ). Από μικρό μοδ τον θυμάμαι, όταν είχε άβαταρ τον κάρτμαν και διατυμπάνιζε παντού “respect my authoritah!” και στοχαζόταν το πόσο βαθιά τον συγκινεί το επικό μέταλ, ενώ κατά τά άλλα ακούει τις πλέον χίπστερ-αλτερνατιβ-ιντι μουσικές και κάτι μπάντες με τη λέξη γάλα στο όνομά τους. Ξανά σνιφ.

Κι ας συνεχίσω προκαλώντας τον γίγαντα @GRACCHUS_BABEUF . Αν απαντήσει, κερνάω παγωτό. Aν όχι, θα ζητήσω από τον στυλοβάτη του κινηματογραφικού σέξιο, @Lupin , να τον τραμπουκίσει. Aν φοβάται, θα αρκεστώ σε τοποθέτηση απ’τον ίδιο. :crazy_face: :smiling_face_with_three_hearts:

footnote (see what i did there?!) : αν ξέρει κάποιος πως στο $%&@!^δγιάολο μπορώ να κάνω quote όλο το ποστ του μάνου για να ανοίγει με αυτό το θρεντ και όχι με το λινκ, ας ομιλήσει. ευχαριστώ.

3 Likes

ΕΛΑ ΡΕ ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ

ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΡΟΚΙΝΤΖΙΑΡΦΟΡΟΥΜ;!*

ΧΟΛΙ ΦΑΚΙΝ ΦΑΚ

(*Α ναι τώρα είναι φορουμροκιντζιάρ)

10 Likes

https://www.haxball.com/play?c=sOKuvWLCguc&p=1

Μπείτε, κωδικός “rocking”

4 Likes

Προσπαθω να σκεφτω ποσο χρονο εχω φαει απο τη ζωη μου στο μαλακισμενο τουτο φορουμ.
Κραταω οτι με καποια ατομα απο εδω μεσα γνωριστικα και κραταω απο επαφες μεχρι φιλιες.

Επισης πρεπει να το πω κι αυτο, θελω να ξανακανω τις ιδιες κουβεντες με αποψεις που εχω 10 χρονια μετα, θα γελαγαν και τα τσιμεντα - μιλαω κυριως για τα πολιτκα

5 Likes

Φιξντ μόνο και μόνο για το ρεφερενς~!

Και ένα bump (πόσα χρόνια έχετε να γράψετε αυτήν τη λέξη;) στο καλύτερο θρεντ για να δημιουργούνται ενδοφορουμικές αντιπάθειες.

Η ώρα του λαού #1&2

3 Likes

Σε καιρούς πανδημίας, εγκλεισμού και ραστώνης, ας κάνουμε λίγο πανικό καλέ σεις. Εμφανιστείτε. :stuck_out_tongue:

1 Like

Δε στήνουμε κάνα haxball λέω γω, αν όχι τώρα τότε πότε;

Καλησπέρα φόρουμ.

Βλέπω δω πέρα πώς έχω να μπω 4 χρονάκια περίπου. Όλα καλά;

3 Likes

summoned.

3 Likes

Σοκαριστικό, από πότε είναι οι εικόνες;

Μια γαμημένη χρονοκάψουλα είναι όλο το φόρουμ, έχω χαζέψει.

1 Like

Koίτα να δεις, πέτυχε. 'Ωρα να ζητήσω καφάσι με λεφτά!

Cheers!!! ^-^

Έλα που’στε ρε ψαρούκλες

3 Likes

Ωωωωωωεεεεειιιιιιι :smiley:

2 Likes

Πόσο ελεεινά πρηξαρχίδω ήμουν

1 Like

Νόμιζα ο Γράκχος το 'γραψε το από πάνω, μετά είδα Silent Winter.

2 Likes

Χαχαχαχα

Γεια σου ρε Λέπερ!

Ακόμα κομπλεξικό μουνάκι είσαι ε; Σιγά μη δεν ήσουνα δηλαδή…

ΥΓ. Αν ενόχλησα κάποιον μ’ αυτό το σεξιστικό, sorry (well… not really).

Εμ, είδες, δεν ξέρει ο κόσμος ότι τέτοια post χρειάζονται μπας και γράψει κάνας παλιός.

Γεια σου, ρε Γράκχε, ακόμα τέτοιος είμαι, λες ν’ άλλαξα στα γεράματα; Είναι σαν να μου 'λεγες εσύ ότι αποχώρησες από το Κόμμα (!).

1 Like

Αυτό να μου πεις :laughing:

Τι λέει ρε μαν, όλα καλά;

Πόσοι από εσάς βρίσκεστε Αθήνα; Πόσοι στο εξωτερικό; Τελικά η Κατερίνα κατάφερε να σας (μας!) ενώσει.

προς martian:Τί κάνεις ρε Κωστή; Πού χάθηκαν τα νιάτα του φόρουμ;;;

1 Like

Όλα καλά, μωρέ. Υγεία κι αναρχία που λένε. Ένα μωρό είναι μάλλον η κυριότερη αλλαγή στη ζωή μου από τότε που έχουμε να αλληλο-βριστούμε!

4 Likes

Έτσι μπράβο ρε Λέπερ! Έκανες το χρέος σου απέναντι στους ιερούς θεσμούς της πατρίδας και της οικογένειας. Όπως οφείλουν όλα τα ελληνικού αίματος αρσενικά, μην κοιτάς που κάποια ρεμάλια καθυστερούμε.

…only joking. Να σου ζήσει φίλε!

1 Like