The Ocean/Intronaut/Red Fang, Athens, 4/6/11 @ ΑΝ

THE OCEAN (CH/GER, Metal Blade)
INTRONAUT (USA, Century Media)
RED FANG (USA, Relapse)

04.06.11 Greece - Athens, TBA

http://www.facebook.com/event.php?eid=132408660165575

:vibrate:

red faaaaaaaaaaaaaaaaaaang

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

[SPOILER][SIZE=“6”]RED FANG[/SIZE]

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA [/SPOILER]

μαλάκες τί λέτε τώρα?

Τί λαιν απ είναι αυτό?

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK

Επιτέλους.

AAAAAAAAAA!

TΙ ΣΥΝΑΥΛΙΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΡΕ!!!

μόλις είδα το thread και post από τον stelios86, είπα ότι θα άνοιξε thread για κάποιο από αυτά τα live που βλέπει εκεί στα ξένα. :stuck_out_tongue:

ειλικρινά, δυσκολεύομαι αφάνταστα να ξεχωρίσω κάποια μπάντα από τις τρείς.μπαντάρες όλες τους.ίσως red fang το πιο ελκυστικό όνομα, μιας και τους ocean τους έχω δει και δυο φορές.ελπίζω μόνο να ξηγηθεί καλά η εξεταστική…

04.06.11 Greece - Athens, TBA **

  • w/o Red Fang
    ** w/o Earthship

?

δεν θα έρθουν οι earthship. intronaut λέει :’)

Προφανώς εννοεί Αθήνα χωρίς τους Earthship.
Στο myspace των Ocean το λέει και πιο καθαρά:

Jun 4
TBA / Friction Tour Mainland Europe w/ The Ocean, Intronaut, Red Fang Athens, GREECE - 19:00

http://www.myspace.com/events/View/10353472/THE-OCEAN/Friction-Tour-Mainland-Europe-w-The-Ocean-Intronaut-Red-Fang

Τι γινετε φετος?Εχουν βαλθει να μας αφησουν χωρις λεφτα.Αν και δυσκολο μεσα στις εξετασεις,αν εχω λεφτα μαλλον θα το τιμησω!

Συναυλία της χρονιάς, μαζί με Eyehategod/Church Of Misery.

Κλαίω από χαρά, λέμε…

Τι λέτε ρε μ^%$#ες, τι υπερπακετάρα είναι αυτή

Πωωωωω γαμώ τη μάνα, θα κατέβω για meshuggah, τώρα πρέπει να βρω λεφτά να κατέβω κ για αυτό

Πωωωωω Intronaut ρε, τι iveάρα θα είναι αυτή

:bounce: Τι τρελή συναυλιάρα είναι τούτη ρε!

Από τα καλύτερα πακέτα που έχουμε δει τα τελευταία χρόνια πιστεύω…

Ποιος θεούλης έκανε την καλή κίνηση άραγε?

…κατά τ’άλλα —>

[SPOILER]ΌΧΙ 04/06 γαμώ την εξεταστική γαμώ!!![/SPOILER]

τι λαιβαρα ειναι αυτη ρε! εχε χαρη πως 3 εχω αινστιουρτσεντε νοιμπωτεν…

χα!πουλα νεφρο. ή κλεψε κανενα και πουλα το υστερα, ξερεις το κολπο με την μπανιερα και τον παγο

There is no God!

Θα προσπαθήσω για Red Fang!

Αλλά τι πακέτο…

Αυτό! Μία και μία οι μπάντες ναούμ! Όλα τα χει το πακέτο! Ποποπο! =P~
Η απόλυτη παρηγοριά που λογικά θα χάσω κλατς γιατί μένω στου διαόλου το ανατολικό χέρι…

[SPOILER][SIZE=“7”]Θα καραγουστάρουμε ΡΕ!!!:yahoo::bounce::yahoo:[/SIZE][/SPOILER]

ΕΔΙΤ: Σε πολύ καλό μας βγήκε, μου φαίνεται, η αρχική μλκία με Νταρκεστ Αουερ…

εδώ τι γίνεται ? :stuck_out_tongue:

Σύμφωνα με [I]αυτό[/I], η συναυλία θα γίνει στο Κύτταρο. Οπότε ίσως να μπορεί να προστεθεί και στον τίτλο.
Για εισιτήρια, ακόμα τίποτα…