The Ocean/Intronaut/Red Fang, Athens, 4/6/11 @ ΑΝ

Πήγα στο τίκετ χάουζ σήμερα και είδα την επίσημη αφίσα. Έχουμε και λέμε λοιπόν:

4/5/11
Αν κλαμπ
28 ευρώπουλα

Άντε γεια μας!

Eλπίζω να εννοείς 4/6.

Παρασύρθηκε από Voivod/SG/TITD

Πάω και γω αύριο να πάρω και για τις 2.

Όντως λάθος. Μπερδεύτηκα με Βόιβοντ, γιατί έχω αγχωθεί με αυτό για το αν θα δουλέψω πρωί, μην τυχόν και το χάσω.

4/6 λοιπόν, στο Αν με 28 ευρά.
Κάποιος μοντ να (ξανά)αλλάξει τον τίτλο, γιατί τελικά οι Ocean έγραφαν μαλακίες στο FB τους για το χώρο διεξαγωγής.

wooohooo … keyser θεος .

τίμη μια χαρά … αν παίξει και early bird σκηνικό ακόμα πιο τέλεια

πρόσφατα ανακάλυψα Red Fang και θα ήθελα να τους δω. Ocean δεν έχω ακούσει ούτε intronaut. προτείνει κανείς τίποτα για να αρχίσω?

^ Για δοκίμασε αυτά :

The Ocean - Precambrian

Intronaut - Prehistoricisms

…για αρχή !

Εγώ λέω Heliocentric/Antropocentric για Ocean καλύτερα. Ούτως ή άλλως κυρίως αυτά θα παίξουν…

^ Καλά ναι, εγώ είπα γενικά.

Αν θες να κάνεις crash course για το live, πιάσε τα τελευταία τους album.
Για να προωθήσουν αυτά έρχονται έτσι κι αλλιώς.

Το μπιλιετάκι όμορφο πάντως !

Στις 5 Ιουνίου, μια μέρα μετά τη συναυλία στην Αθήνα, ήταν να παίξει το ίδιο πακέτο Βερολίνο, αλλά βγήκε μια ανακοίνωση που λέει ότι ο τραγουδιστής των The Ocean θα πρέπει να βρίσκεται στις 6 Ιουνίου στην Ελβετία να τον εξετάσει γιατρός στην σπονδυλική στήλη γιατί είχε λέει ένα ατύχημα όταν υπηρετούσε στον ελβετικό στρατό, έπεσε από ένα φορτηγο :roll:

Θα πρέπει λέει να είναι 5 Ιουνίου εκεί για να τον εξετάσει γιατρός πρωί πρωί της Δευτέρας και να προλάβει το ίδιο βράδυ να πάει στη Λειψία να τραγουδήσει.

Με λίγα λόγια εμείς τον ήπιαμε, η συναυλία στην Ελλάδα μάλλον δεν επηρεάζεται.

μάλλον κι εγώ μέσα για τότε!

Έχω ακούσει the ocean αρκετά και γουστάρω, red fang έχω ακούσει πολύ λίγο, και intronaut καθόλου, αλλά λογικά θα’ μαι Αθήνα και με ψήνουν τίγκα τα πακέτα τριών μπαντών σε μαγαζί, οπότε μία είναι η οδός

Για πείτε ποιοί θα’ ναι τελικά?!

Ταμείο 30 ευρά είναι?

Μέσα, αν και τα τελευταία Ώσιαν δεν με ενθουσίασαν, το λάιν απ ειναι μπόμπα, θα περασουμε πένα!:slight_smile:

Ισχύει πως precambrian είναι κλάσεις ανώτερο… Ωστόσο ένα firmananent να παίξουνε, και εκσπερματώσαμε

πρικαμ…:F

Με τα εισιτήρια, χαλαρά λογικά μέχρι και το Σάββατο…:-s
Θα μπαστακωθώ μια ώρα πριν, να προλάβω τισέρτι(είμαι μαθημένος τώρα από τους Wizard που ειχαν απλώσει την πραμάτια τους παραδίπλα σ’ ένα σκαμπό, κι εγώ περίμενα να τα βρω σα κύριος, κάπου μέσα[απειρία λάιβ]).

red fang θα παιξουν κανονικα ετσι ?

Το συγκεκριμενο το διοργανωνει ο Κατινακης (νομιζω) και το καλο που εχουν οι συναυλιες του ειναι οτι ολες οι μπαντες παιζουν κανονικα. Πραγματικα δε θυμαμαι καμια συναυλια που να εχει διοργανωσει και μην επαιξε κατι τετοιο τον τελευταιο πολυ καιρο.

Τωρα το ποσο παιζουν οι Red Fang στο συγκεκριμενο τουρ… στειλε κανα mail να τους ρωτησεις, μπορει και να σου πουν.

Α καλα… περιμενε να παθεις σοκ. Εγω κυριως για Intronaut ψηνομαι.

Αν το παιξουν αυτο… http://www.youtube.com/watch?v=VZ0RZlBjLUY

Άκουσα λίγο τελικά απ’ αυτούς, δε τρελάθηκα αλλά μπορεί και να μαι και false… Θα το διαπιστώσω μεθάυριο

Ούτ εμένα μου πολυάρεσαν τούτοι, απ’ τις εντυπώσεις που πήρα από τα δύο πρώτα άλμπουμ τους. Θα τσεκάρω και το τελευταίο βέβαια…:-k
Έλα να μπαίνουμε στην φάση σιγά σιγά…http://www.youtube.com/watch?v=fuRKRFjm-HA:drunk: