The Ocean/Intronaut/Red Fang, Athens, 4/6/11 @ ΑΝ

Θα γούσταρα να έρθω και μόνο για Red Fang(από Intronaut και The Ocean δεν εχω ακούσει τίποτα σχεδόν),αλλά πού λεφτα γαμώτο…

faust να ερθεις …

ανγκμαρ εννοουσα αν ακυρωθηκαν η κατι τετοιο, γιατι για αυτους σκαω.

Μπα κανονικα παιζουν απ οσο ξερω. Ετοιμασου να σφιχταγκαλιαστουμε με γνωριμο κι αγαπημενο τροπο - ελπιζω να φουσκωσες μπρατσα απ τη τελευταια φορα που σε ειδα…

δουλευω οικοδομη …στα ισα . οποτε κατι παιζει να χω …δεν ξερω αν θα προλαβουμε , μετα απο ρεντ φανγκ παιζει να φυγω γιατι εχω υπόχρεωσεις. ανάλογα τι ώρα θα πάει η φάση…

Για τους Red Fang αναφερομουν, αλλα ξερω εμενα δε με παιζεις μπαλα. Θα κανεις αερομπικ στο ταβανι μονος. =\

χαχαχα … σκεφτομαι για πρωτοτυπια να μεινω μονο με βρακι αυτη τη φορα :smiley:

stage ρε μουνιααα …

Κι εγω μονο για Red Fang να πω την αληθεια θα ερθω.Intronaut δεν εχω ακουσει τιποτα και The Ocean ελαχιστα.
Δεν εχω παρει εισητηριο αλλα πιστευω οτι δεν υπαρχει περιπτωση να μην βρω απ’εξω.

Χμμ το σκέφτομαι σοβαρά. Το Heliocentric πολύ καλό. Συνεχίζω και με τα υπόλοιπα. Red Fang κλασική αξία. Φέτους τους έμαθα και αγάπησα. Δεν έχω ακούσει βέβαια το τελευταίο δίσκο.

Με το άλλο μισό θα ψηθείς πιστεύω…άντε να γνωρίσω και κανέναν από δω μέσα…!:smiley:

6.30-7 θα είμαι αεροδρόμιο. προλαβαίνω απ’ την αρχή red fang ή οχι, πως το κόβετε? Ο τύπος που το διοργανώνει σε άλλα λαιβ του ήταν σχολαστικός με τις ώρες?

πχ αν είχα λαιβ στο καταραμένο μεθαυριο, ξέρω ότι θα έχανα το μισό:p:p

Ίσα ίσα, αλλά τι στοδιαλο ένα τέταρτο θα καθυστερήσουν, Ελλάδα είμαστε…8)

ωωωω, θα έχει πολλά φορουμοπαιδάκια που δεν βλέπω συχνά αύριο :smiley:
Θα είμαστε μπροστά σε red fang, ναι. θα αναπολούμε ocean (δεν έχω δώσει βάση στα 2 τελευταία, στο τελευταίο δε καθόλου, δυστυχώς). intronaut τώρα ανακαλύπτω, οπότε θα είναι όμορφα αναγνωριστικά.

worst δεν αρχίζουν πάντα στην ώρα τους οι συναυλίες του κατινάκη και ποτέ δεν αρχίζουν στην ώρα τους οι συναυλίες του an. προσευχήσου να σου κάτσει αμέσως το τραίνο και προλαβαίνεις γουάτ δε χελ.

Άντε, καλά να περάσετε όσοι πάτε απόψε και γράφτε και κανα περιποιημένο report μετά για μας ! :wink:

ααα και για όσους δεν έχετε ακούσει και πολύ Intronaut…προσοχή γιατί ενδέχεται να σας έρθει από κει που δεν το περιμένετε…

Κατ’ αρχας χαρη σε σενα ολμαιτι ειδα οτι παιζουν ΑΝ και καυλωσα την πετσαρα μου (νομιζα οτι επαιζαν γαγαριν)!!! Αυτα ειναι! διπλα, ποδαρατο, λογικα δε χανουμε! Το μονο που με ανησυχει τωρα ειναι το εισητηριο. μπας και δε βρω στο ταμειο :s

Δεν πιστεύω να μην βρούμε. Τελευταία στιγμή και εγώ. Δεν θα υπάρξει πρόβλημα πιστεύω

Οι περισσότεροι έτσι θα πάμε πιστεύω, θα βγάλουμε στην είσοδο. Πόσοι να έρθουν πια, συγκριτικά και με άλλα τέτοια λάιβ, δεν θα υπάρξει πρόβλημα.
http://www.youtube.com/watch?v=PJT42OoWx0o
:metal:

Θα έρθω κι εγώ μάλλον.Επειδή όμως δε θα έρθω με παρέα ελπίζω να βρω μια ζεστή φορουμική αγκαλιά εκεί…ε παιδάκια?
Κατά τ’άλλα Prehistoric Dog και πουτάνα όλα!

Εσύ ξέρεις μπόλικη μπάλα. Ε ρε μπάσο και δύναμη που θα φάνε στη μούρη οι ανυποψίαστοι! Πρώτα για Intronaut πάω, και μετά για τους άλλους 2 παίχτες.

Κατά τ΄άλλα έσπασα κουμπαράδες και λήστεψα εκκλησίες για να βρω τα φράγκα :-s
Όπως και να χει τα λέμε εκεί μούτρα! 8)

Πφφφ,Ψιλοξενερωσα τη ζωη μου.Κατι προεκυψε και δυστυχως δεν θα ερθω.Τουλαχιστον θα γλιτωσω τα 30 ευρω του εισητηριου.
Οσοι πατε να περασετε καλα

http://www.youtube.com/watch?v=zo8NFrmQ_S0 :metal:

κωλοφαρδοι αθηναιζοι, θα δειτε red fang…
:frowning: