The Offspring @ Athens Release Festival 09/06 + more

10 Likes

To Release Athens 2024 υποδέχεται τους The Offspring, την Κυριακή 9 Ιουνίου, στην Πλατεία Νερού.

Μία από τις πιο επιτυχημένες punk rock μπάντες όλων των εποχών, επιστρέφει μετά από 15 χρόνια στην Αθήνα, για την πιο δυναμική βραδιά του φετινού καλοκαιριού.

Η διάθεση των εισιτηρίων ξεκινάει το Σάββατο 16 Δεκεμβρίου, στις 12:00, προς 50€ & για περιορισμένο αριθμό. Μετά την εξάντλησή τους, θα συνεχιστεί στα 55€. Οι επόμενες φάσεις θα ανακοινωθούν στην πορεία.

Διατίθενται επίσης περιορισμένος αριθμός VIP εισιτηρίων με προνομιακές παροχές, προς 150€.

Εισιτήρια/Πληροφορίες: Release Athens 2024 - The Offspring - ΕισιτήριαRelease Athens

Περισσότερα ονόματα θα ανακοινωθούν σύντομα!

6 Likes

Περίμενα φθηνότερο εισιτήριο.
Καλό θα είναι και το 2ο όνομα να είναι δυνατό.

1 Like

55 γτμχτ ;

I won’t pay, I won’t pay ya, no way-ay-ay-ay
Na-na, why don’t you get a job?

Θα μας χτυπήσει βέβαια εκεί που πονάμε . Στο ότι δεν θα τους ξαναδούμε εύκολα και στα σαπόρτ

Επίσης ίδια μέρα με 2η εμφάνιση Coldplay . Άσχετο - σχετικό

Σοβαρά τώρα , προ 2020 πήγαινα σε συναυλίες ακόμα και σαν φασεος. Τώρα που τα 50ρικα τα έχουν για τα αρχίδια τους ενώ παίρνω τα ίδια λεφτά και έχουν ακριβυνει όλα , δεν μπορώ να ακολουθήσω για μπάντες που θα πήγαινα για το to do list και που δεν λυσσαω να τις δω

Μεγάλη μαλακία όλο αυτό

4 Likes

Ποτέ δεν πήγαινα σε συναυλίες σαν φασέος. Μόνο σε αυτές που με ενδιαφέρουν.

Η αλήθεια είναι ότι έχω χάσει το ενδιαφέρον μου για τους Offspring χρόνια τώρα αλλά εδώ μιλάμε για συναυλία που δύσκολα να μην πας. Αφού δεν τα κατάφερα το 2008 που ήθελα πολύ να πάω, θα προσπαθήσω να ρεφάρω τώρα με 16 χρόνια καθυστέρηση.

Πάμε να ακούσουμε τις μεγάλες επιτυχίες των '90s και του Splinter που μας σημάδεψαν!

Το καλύτερο τραγούδι τους για μένα:

7 Likes

Εμένα αυτό btw

5 Likes

Πάμε μωρη μπαντάρα!

4 Likes

Έφυγαν τα 50αρια

1 Like

2ημερο εισιτήριο με μεταλ μέρα δεν παίζει;

2 Likes

Θα περιμενουμε τα combo τοτε…

1 Like

Καμία φήμη για support;

Ευσεβεις ποθοι:
-Sum 41 (οι ημερομηνιες βολευουν αλλα χλωμο το βλεπω
-Rise Against (ακομα πιο χλωμο, βγαινουν σε τουρ στην ευρωπη τον Αυγουστο)
-Alkaline Trio (οτι ισχυει και για τους ακριβως αποπανω)
-Pennywise (βγαινει να κουμπωσουν στο τελος των ηδη ανακοινωμενων ημερομηνιων).

Οπως και να εχει, ελπιζω σε μια αμιγως Punk Rock ημερα επιτελους!

4 Likes

Αν γίνει αυτό, μιλάμε για αδιανότηο duo. Μακάρι γιατί οι Sum κάνουν την τελευταία περιοδεία τους…

4 Likes

Όσα είπες + Blink 182 / Dropkick Murphys

Ας μην ορκιζόμαστε κιόλας.

2 Likes

Ξεκινανε Αυγoυστo oπoτε με τπτ

Παλι ξεκινανε μεσα Ιoυλιoυ

Παιζoυν αλλoυ

Αυγoυστo μoνo UK κ Ιρλανδια. Αν τoυς φερει καπoιoς πoτε θα ειναι 1o oνoμα

παιζoυν αλλoυ

Δικoς μoυ ευσεβης πoθoς και ταιριαζει απo ημερoμηνιες. Μακαρι.

Γενικα δεν εχω εικoνα πoια αλλα Punk συγκρoτηματα ειναι στην γυρα αλλα και παλι θα πoταρα σε κατι τoυ ευρυτερoυ rock χωρoυ για να τραβηξει κ αλλo κoσμo oπως αλλωστε συνηθηζει.

1 Like

Για Μπαζουκα σας βλεπω

Έχουν διαλυθεί ρε!

3 Likes

1 Like

ΟΜΠΟΜΠΟΜΠΟΟΟΟΟΟΟ

Nai einai complete sentence gamw

1 Like