The Offspring

Από τα πιό βαρετά και ανέμπνευστα τραγούδια των offspring:D:D:D

Τι μπαντάρα ρε φούστη μου, τους αγαπώ και τους ακούω ασταμάτητα τα τελευταία 15-16χρόνια.
Στο live πέρυσι ακόμα και στο Walla-Walla (ναι! το παίξανε) χοροπήδαγα σαν κατσίκι.

EDIT:Α! Να ψηφίσω; To Ixnay on the Hombre για καθαρά συναισθηματικούς λόγους.

το καινουργιο δεν το ακουσε κανενας???:wink::-k

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=7481&highlight=rise+fall+grace+offspring

Oριστε!

Εμενα μ’αρεσε πολυ, αλλα φανηκε μετριο τελικως

Έ ήταν λιγάκι…

εεεε εμένα μου άρεσε αρκετά μπορώ να πω.Έχει τραγούδια που σου μένουν.Δυστυχώς δεν είναι οι παλιοί καλοί Offspring, αλλά τι να κάνουμε…


Now playing: Anathema - We the gods
via FoxyTunes

και μένα μου άρεσε ειδικά half truism, you re gonna go far kid μια χαρά τραγουδάκια είναι :smiley:

Πλάκα είχαν κάποτε τότε που ήμουν παιδάκι δηλαδή, τα Smash και Ιgnition είναι φοβεροί δίσκοι!

Και μέχρι το Americana μαν.Νταξ μετά πήραν την κάτω βόλτα.
Και από ότι είδα πέρυσι, έχει πάρει κιλάκια ο Dex και μυρίζομαι καμιά αποτοξινωσούλα:roll:


Now playing: Shinedown - Cry for Help
via FoxyTunes

thats right:!:

Και το Americana καλό είναι απλά έχει κάποια φιλερς…δεν είναι τόσο φοβερό όσα τα Smash και Ignition :wink:

Μαγκες οι Offspring ειναι απο τισ καλυτερες μπαντες ever made!Πρςσοπικα σημαινουν πολλα για μενα διοτι ηταν το πρωτο ροκ συγκροτημα που αρχισα να ακουω και να γουσταρω με τη μουσικη τους σε ηλικια μολις 7-8 χρονων οταν η αδερφη μου ειχε αγορασει το Americana τρελος δισκοσ με επιτυχια 100% θα λεγα (αλλα δεν θα πω) εξαιτιασ του walla walla και του feelings που δεν μ αρεσουν.επισησ εχω το the best of Offspringkai Conspirancy of one.Καλοι και αφτοι.

NEO AΛΜΠΟΥΜ ΑΠΟ ΤΟΥΣ OFFSPRING;

Ναι, αλλά όχι πριν από το καλοκαίρι του 2010. Το συγκρότημα ξανακούει παλιότερο υλικό που δεν είχε χρησιμοποιηθεί στα άλμπουμ “Splinter” και “Conspiracy Of One” με πιθανότητα να μπει στο καινούριο άλμπουμ, παραγωγός του οποίου θα είναι και πάλι ο Bob Rock, μετά τη συνεργασία τους στο “Rise And Fall, Rage And Grace”.

Aντε, να βγαλουμε κανα ακομα καινουριο συνθημα. :smiley:

Ixnay on the hombre ρεεεεε! All i want, cool to hate, mota, the meaning of life!! και μετα smash:thumbup:

Και εγώ πιστεύω πάντως ότι θ’ αργήσει το νέο αλμπουμ αν σκεφτεί κανείς ότι έβγαλαν καινουριο σχετικά πρόσφατα…

Πραγματικά θέλω να αργήσουν λίγο, να ακούσουν ακόμα πιο πολύ τα παλιά, μπας και βγάλουν κάτι ακόμα καλύτερο από αυτό πέρυσι!Δεν λέω δισκάρα, αλλά θέλουμε κάτι καλύτερο!!!Άντε Άντε!!!


Now playing: Slipknot - My Plague
via FoxyTunes

Ότι και να βγάλουν θα έχει διαστημικά τραγούδια γιατί το έχουν ακόμα. ΟΚ δε περιμένω πια ένα Ixnay on the Hombre αλλά οι 4-5 δυναμίτες μου φτάνουν. Μόνο που ακούω Ηolland/Noodless μου φτάνει κ μου περισσεύει.

μόνο εμένα μου φαίνεται τραγική η κατάσταση όταν κοιτάνε παλίοτερς ιδέες που δεν χώρεσαν στους δύο χειρότερους δίσκους τους:p

Ναι έλα όμως που χρειάζεται έναν Greg Kriesel ΚΑΙ Ron Welty (πίσω αυτόν) για να βγεί μνημειώδες το άλμπουμ. γμτ μου τα 3 πρώτα τους είναι που προσκυνάω!!!

και για μένα το περυσινό δεν είναι δίσκαρος, αλλά τέλος πάντων.

Smash asizititi!!! an kai to Ixnay on the Hombre kai to Americana dn pane pisw!!! meta xalasan…