The "ola pane strava" day

Είναι μία από αυτές τις μέρες που όλα πάνε στραβά? Από αυτές που ό,τι κι αν κάνεις τίποτα δε σου βγαίνει? Από αυτές που θες να πας σε ένα ερημικό μέρος και να μη βλέπεις κανέναν/καμία? Που ο Ερμής είναι ανάδρομος και το φεγκ σούι σε πλημμυρίζει με αρνητική ενέργεια? Που θέλεις να βγεις στο δρόμο και να αρχίσεις να μπινελικώνεις κόσμο?

Τότε φίλε χρήστη γράψε σε αυτό το thread και πες μας ένα-δυο λόγια για τη μέρα σου, μπας κι αισθανθούμε καλύτερα εμείς οι υπόλοιποι χλευάζοντάς σε.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Παρατεταμένη ακολουθία των “ola pane strava” days αποτελεί σοβαρότατο πρόβλημα και πρέπει να κοιταχτεί από ειδικό. Σε περίπτωση που η εύρεση ειδικού είναι αδύνατη, μια συζήτηση με τους χρήστες tolkki ή led_zeppelin ίσως βοηθήσει. Αν πάλι όχι, η μόνη λύση μοιάζει να έρχεται από αριστερά και είναι ο that’s why.

τι θεωρείται σπαμάρισμα εδώ?

Aς γκάνω λοιπόν την αρχή. Η μέρα μου ξεκίνησε ψιλοχάλια. Συνεχίστηκε μέτρια για να φτάσει στο αποκορύφωμά της το βράδυ και να είμαι σπίτι 1 η ώρα Σάββατο βράδυ και να ποστάρω μλκιες στο rocking. Μιλάμε για πολύ έλεος. Παραπάνω λεπτομέρειες δε γράφω μη γκαρφωθούμε κιόλα.

Εμένα όλη η εβδομάδα που πέρασε ήταν μάλλον άτυχη και αρκετές στιγμές δεν ήμουν και στα καλύτερα μου… Σόφι, λυπάμαι που το λέω, αλλά τα αποτελέσματα του πειράματος ήταν μάλλον αρνητικά…! :roll:

(εξαίρεση η Τρίτη που ήταν γαμάτη μέρα)

Εγω παντως Μανο δεν σου ευχηθηκα τιποτα.:stuck_out_tongue:
Αυτο με το δατς γουαη το εβαλες ως ταυτοσημο της εσχατης λυσης, της αυτοκτονιας;
Αλεξ σορρυ.:frowning:

Εμένα χθες ήταν πραγματικά χάλια μέρα…ηταν από αυτές τις μέρες δυστυχώς που δεν περνάνε με τίποτα!και όσο πάνε και γίνονται χειρότερες!έλεος!

μια απ’ τα ιδια. ειδικα απο το απογευμα με εχει πιασει ενας φοβερος πονκεφαλος και στο σπιτι δεν εχω ντεπον και τα φαρμακεια εδω γυρω κλειστα. θα πηγαινα και σε ενα λαιβακι εδω κοντα αλλα με τετοιο κεφαλι… ευτυχως ρε μανο υπαρχεις κι εσυ και μας δινεις κουραγιο με τετοια topics…

απάντα ρε

Αυτή τη βδομάδα,το πρωινό,ένιωθα σαν τον πιο αποτυχημένο άνθρωπο του κόσμου.Το ίδιο και σήμερα.Γενικά,φροντίζω να τα κάνω να πάνε όλα στραβά,έστω και λίγο,κάθε ημέρα,για τόσο χάλια μιλάμε…

Εγώ πάλι έχω συνηθίσει να βαριέμαι και δεν μου φαίνετα άσχημο πια. Το περίεργο είναι οτι θέλω να ανοίξει το σχολείο. :-s

Θέλω thats why; :?

@rudolf
Καλά ντε, μη βαράς.

Σπαμάρισμά είναι να έρθει δω μέσα ο καμπέης με τον τέξαςφλουν και να τσακώνονται για το αν την έχει πιο μεγάλη ο Jaco ή ο Klaus.

Επίσης σπαμμάρισμα είναι να ρωτάς τι θεωρείται σπαμμάρισμα

Mη συγχέεις τη βαρεμάρα με την “ola pane strava” day. Καμία σχέση

δε βαράω κάτι που δεν υπάρχει

Κι όμως έχουν σχέση. Γιατί η βαρεμάρα (σε μένα τουλάχιστον) προέρχεται πάντα από ένα κακό συμβάν. :wink:

Επίσης το βράδυ μιας “ola pane strava” day με πιάνει η απόλυτη βαρεμάρα.

Έλα ρε συ, δε νομίζω να είναι τόσο χάλια τα πράγματα. Μην το σκέφτεσαι τόσο πολύ, γιατί με την πολλή σκέψη το βλέπεις χίλιες φορές χειρότερα. Οπότε απλώς χαλάρωσε και απόλαυσε τη μέρα…σίγουρα θα γίνει κάτι καλό, ακόμα και το πιο απλό (πχ να ακούσεις ένα ωραίο δίσκο!):wink:

Πράγματι,δεν είναι,το ξέρω ότι υπερβάλλω,απλά εγώ κάνω πολύ απο αυτό

και είναι λίγο δύσκολο να το κόψω…τεσπά,it’s ok,πάντοτε περνάει,οπότε ελπίζω σιγά σιγά να το σταματήσω…

Ναι ρε συ καταλαβαίνω.Βασικά κι εγώ παλιά (και μερικές φορές και τώρα) έκανα ακριβώς το ίδιο αλλά τελικά το μόνο που κατάφερνα είναι να μιζεριάζω και να περνάνε οι μέρες χωρίς νόημα!so cheer up!η μέρα σου μπορεί να γίνει καλύτερη αρκεί να το θέλεις!:smiley:

Τι θες να πεις ρε ΧΛΕΧΛΕ?

Το ετος αυτο ειναι οτι πιο σκατα εχει υπαρξει, ειδικα απο Μαρτιο και μετα. Να φυγει να παει στο διαολο να παει.

Κολακευτικό σχόλιο για την πάρτη σου έκανε βρε ουμ!
Αλλά μάλλον άδικα…:stuck_out_tongue:

@sofi-k: το thats why σχόλιο αναφέρεται σε χαριτωμένα πράγματα που διαβάσαμε σήμερα το απόγευμα στο θρεντ μου αρέσει … με τον thats why να εκφράζει την επιθυμία του ή μάλλον τη σκέψη του να γραφτεί σε νεολαία γνωστού κόμματος (ΚΚΕ νομίζω…).

Περιττό να πω σε ορισμένους πως από τις 15 Νοέμβρη… όλες οι μέρες είναι στραβές!!

Ρε τι ειπε αυτο?Με εβρισε?Ρανατο μεχρι θανατο!!!

Ολα πανε σκατα οταν σε εχει καταραστει ο πιο ασχημος ανθρωπος που ζει αναμεσα μας!!!