The "ola pane strava" day

H απαντηση στην ερωτηση “τι ειναι σπαμαρισμα” ειναι κι αυτη σπαμαρισμα…

“Ola pane strava” day = Χοντρος τσακωμος με το αμορε σπιτι μου και απο τα νευρα μου εκσφενδονιζω καρεκλα στον τοιχο γκρεμιζοντας μερος του…

Εισαι μπρουταλ. Αλειφεις το κορμι σου με λαδι?

Προτιμω με μαγειρικο λιπος. Ειμαι πιο κτηνωδης ετσι…

Mετα απο τετοιο τσακωμο γινεται το πιο ανωμαλο και τρελο σεκς εβερ!

Το πιο ανωμαλο σεκς γινεται οταν βλεπει ο πατερας τον γκρεμισμενο τοιχο…

Aυτο που λες ειναι μετα το τσιγαρο.
Μπορεις βεβαια να παρεις τον δατς γουαι να στον περασει ενα χερι και ετσι ουτε γατα ουτε ζημια

:lol: :lol: :lol:
Προσκυνω…

συγκρατιεμαι με δυσκολια μην με ωθεις στα ακρα!!!

α και κατι ακομα καλυτερα να μασας παρα να μιλας!!!

λοιπον ας πω και γω μια ασχημη μερα μου!!!

πριν σχεδον μια βδομαδα!!!

ξυπναω 4.30 το πρωι να παω στην καταληψη περιμενω ταξι ενα 20λεπτο και χωρις αλλη υπομονο ξεκιναω απο ν.ψυχικο για παπαγου,να πω οτι σε ολη την διαδρομη βλασφιμουσα χριστοπαναγιες και σκουπιζα τον ιδρωτα που ηταν σαν τρεχουμενος καταρακτηςφτανοντας επιτελους στο σχολειο αντιλαμβανομαι οτι οι ηλιθιοι που φυλαγανε τα κλειδια τα χαν χασει!!!πηδαω τα καγκελα με αποτελεσμα το καινουριο τζινακι μου να λερωθει!!!μετα απο 3 και ωρες ησυχιας σκαει ο συλλογος γονεων ο οποιος νας τα πρηζει που στο τελος εγιναν σαν την κοιλια του τολκι!!!και τωρα κατα τις 2 το μεσημερι σκαει μια ομαδα γονεων που αρχιζει να μας βριζει με εκφρασεις του τυπου¨¨θα σας βαλουμε να στον κ)ο το που0λι της χουντας¨¨επισης"" θα φερω τον εισαγγελεα και θα σας καταστεψω το μελλον και δεν ξερετε ποιος ειμαι εγω εγω ειμαι συνταγματαρχης!!!εκει που ηρεμω λιγακι με παιρνει τηλεφωνω η μανα μου και μου λεει οτι μιλησε με την λυκειαρχισα και της ειπε οτι καπνιζω πολυ και οτι οι καθηγητες δεν με συμπαθουνε επειδη ειμαι απολυτος και αγενης!!!το βραδυ κανω κοπανα απο το φροντιστηριο (ειχα μαθημα απο 730 εωσ 10)και παω στις 10 κατω απο το φροντιστηριο μου για να με πρει ο πατερας ,εγω παω απο τις παρα 10 και αναβω ενα τσιγαρο και τοτε σκαει η γιαγια μου!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aυτό ακριβώς…αλλα οι ενναλακτικέςl λύσις με τρομάζουν πιο πολύ απο τις ola strava days!!!

ας πω και γω μία τέτοια μέρα που μου έτυχε,ήτανε πέρυσι κανονίζω με την πρώην μου να συναντηθούμε στην γιορτή της…(φυσικά εγώ νόμιζα ότι ήταν για επανένωση#-o )…ξεκινάω πρωί πρωί για κέντρο να αγοράσω δώρο(δεν είχα φράγκα και δανείστηκα),πάω πολύ πρωί και περίμενα έξω από το μαγαζί να ανοίξει…αγοράζω δώρο και μετά πάω για σχολή…ξαφνικά έρχεται μήνυμα και λέει ότι θα αργήσει να περιμένω τινα κάνω που έπρεπε να την βγάλω χειμωνιάτικα να κόβω βόλτες…την παίρνω τηλ…και μου λέει ότι δεν γίνεται και ότι θα έρθει με μηχανάκι(μπαίνετε στο θέμα:wink: )…περιμένω στην σχολή και σκάει μύτη με χαρά και δίνω το δώρο και μετά μου λέει ότι το σκεύτηκε και το πρωί τα είχε φτιάξει με έναν άλλο…8O :frowning:
μένω μαλάκας και μου ζητάει κάτι σημειώσεις και μετά μου λέει πρέπει να φύγει να διαβάσει…καλά ε το θυμάμαι πια και γελάω αλλά τότε είχα φάει μία ήττα!!!

τι τοθελα αφού το έβλεπα από το πρωί ότι δεν με πήγαινε…

τις σημειώσεις τις έδωσες?

Λοιπόν, 17 του μήνα γυρνάω από Θεσσαλονίκη. 2 μέρες άυπνος, χάλια ταξίδι, λόγω υπερέντασης δε κοιμήθηκα λεπτό, ψυχολογικά χάλια λόγω της επιστροφής…
Στο μετρό, το μόνο που σκέφτομαι είναι το κρεβάτι μου. Με το που βγαίνω έξω, οι ουρανοί ανοίγουν, βλέπω κι έναν κεραυνό, με τύφλωσε. Μιλάμε για άπειρο νερό. Δε μπορούσα να πάω σπίτι. Καταλήγω σε μια καφετέρια στα εξάρχεια. Πτώμα βέβαια και λούτσα αλλά άντεξα. Κάποια στιγμή η βροχή έκοψε. Ετοιμάστηκα να πάω σπίτι. Θυμήθηκα όμως την πορεία! Κλειστοί δρόμοι, άφραγκος εγώ, πήγα με τα πόδια σπίτι. Εντελώς ξεθεωμένος, αράζω λίγο και μπαίνω να κάνω ένα μπάνιο να χαλαρώσω. Εκεί που ήμουν έτοιμος να αποτινάξω τις σαπουνάδες από πάνω μου, το νερό κόβεται. Κατάφερα να ξεβγάλω το κεφάλι μου και μετά τι να έκανα, είπα να κοιμηθώ μπας και τελειώσει αυτή η μέρα. Το τελευταίο γεγονός εκείνης της μέρα ήταν πως ανακάλυψα ένα αγαπημένο αντικείμενο μου που έλειπε απο το κομοδίνο μου. Μετά από δυο ώρες ψαξίματος, αποφάσισα να κοιμηθώ επιτέλους, για να μη μου συμβεί και τίποτα άλλο.
Σκατένια μέρα.


ΠΟΛΥ ΣΚΑΤΕΝΙΑ ΟΜΩΣ !

Επιμυριο : Μην ανεβεις ξανα Θεσσαλονικη. (Και για να το εμβαθυνουμε λιγο το πραμα … δν με λες οταν εισουν Θεσσαλονικη συναντιθηκες με τον Λεδ ?? Αν ναι τοτε βρηκαμε τι φταει για ολα ! :p)

Ναι τον είδα τον Λεδ. Είναι κι αυτός γκαντέμης; 8O
Τώρα βρήκα την αιτία του κακού.
Πάντως ήταν χαλαρά απ’ τις χειρότερες μέρες εβερ :stuck_out_tongue:
Θεσσαλονίκη δε παίζει να μην ξανα-ανέβω :smiley:
Ακόμα και με τίμημα τέτοιες σκατένιες μέρες, δε με νοιάζει :stuck_out_tongue:

Nαι ειναι.

Ε της θειας σας.
Ιφριτ εγω ειμαι γκαντεμης μονο σε οτι εχει να κανει με μενα, δεν το μεταδιδω, μη φοβασαι. Αυτο το Ντεχτερ πρεπει να φταιει, να το προσεχεις.

Ολαπανεστραβομερα ηταν η Παρασκευη αλλα δεν θελω να επεκταθω. Ειδα και τριμπιουτ Φλοηντ, μπαναγιτσα μου.

Παντως και παρκαρισμα βρηκαμε σχετικα γρηγορα και στην εισοδο ειχαμε τα τυχερα μας,οποτε αρχιζω να αναθεωρω για την γκαντεμια σου.:stuck_out_tongue:

Ολαπανεστραβα-βδομαδα ηταν πριν 2 βδομαδες,οπου η θεα τυχη εχεσε στο κατωφλι μου,δεν εξηγειται αλλιως.

Μιλάτε με στοιχεία ρε. Να αξιολογήσουμε την γκαντεμιά σας.