The "ola pane strava" day

Για μένα είναι φτιαγμένο αυτό το τόπικ, νομίζω με χαρακτηρίζει απόλυτα…

και ναι, είδα τον Λεντ προχτές :stuck_out_tongue:

Γενικά θα έλεγα “Σκτά εδώ, σκτά εκεί, σκτά και παραπέρα. Σκτά σε Γη και ουρανό, σκτά και στον αέρα. Σκτά φάγαμε κι ήπιαμε, σκτά θα χσουμε κιόλας. Απ’τα σκτά να σηκωθείς και στα σκτά να πέσεις.”

Σόρρυ κιόλας, αλλά έτσι νιώθω!
:suicide:

Ρε σου πα, οταν ειμαι με αλλους η γκαντεμια μου εξαφανιζεται ετσι πουστικα. Για να μη με πιστευουν οταν λεω πως με κυνηγαει ο Μητσοτακης, να με λενε υποχονδριο, γκρινιαρη κλπ.
Δεν ειναι γκαντεμια να μην εχεις ενα φιλο που να καταλαβαινει πως εισαι γκαντεμης?

Eλα,μη μου στεναχωριεσαι.

Οταν γυρισεις απο κει θα τα πινουμε παρεα και θα τις μετραμε. Τις γκαντεμιες μας.

Α, δεν πιστευω να ξεχασες ποσο γκαντεμης εισαι. Απλα σκεψου αναμεσα σε ποσους διαλεξε εσενα!

Αυτο λεγεται τυχη και εξεχουσα ικανοτητα φιλος.
:?

άσε Karvou τις έδωσα τελικά #-o ,ναι ναι το ξέρω μπορείς να με κάνεις μπαν τώρα…:stuck_out_tongue:
αυτό δεν λέγεται καλοσύνη λέγεται…(πέστε το εσείς καλύτερα…):stuck_out_tongue:

Mιας και απάντησες στον Κάρβου…
μια απορία την έχω και εγώ…
πρόκειται για την ίδια πρώην για την οποία διαβάζουμε σε τόπικ όπως ο φίλος χρήστης και το μου τη σπάει…?

μάλιστα φίλτατη :oops: :oops: :oops: :stuck_out_tongue: , αλλά πάνε αυτά πια!τέρμα οι στραβές μέρες από αυτά…

έγινα ρόμπα??:stuck_out_tongue:

αυτό που λες να το κάνεις! :slight_smile:

όχι καθόλου! ανθρώπινα πράγματα είναι αυτά…:wink: άσε που ήμουν εξωφρενικά αδιάκριτη…:oops::oops::oops: #-o

σιγά μη σε κάνω μπαν, επειδή έμεινες αξιοπρεπής σε κάποια που δεν άξιζε? Αν ήταν έτσι, θα με είχα αυτομπανάρει εδώ και καιρό:p

τι μλκίες κάνετε ρε,σκάτε για γυναίκες

Πες τα ρε ρουντοπαιδο.Εγω μονο για το φαγητο σκαω [-X [-X [-X

:smiley: Σωστός!

ελίγο…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εγω μονο για το φαγητο και το τσιγαρο !
:smiley: :smiley: :smiley:

Ρε μη ξεφεύγετε, γράψτε καμιά σκατένια μέρα να συγκρίνουμε, να δούμε ποιος την έχει μεγαλύτερη βρε αδερφέ.

Χθες και σήμερα:!: Ουυυυ! Άλλο λίγο και βγάζω άσπρες τρίχες.

Μια βροχερή (δεν ήταν αλλα θα πρεπε)νύχτα των Πανεπιστημιακών χρόνων μου,που με είχε χωρίσει ο τότε νυν μου,γυρίζοντας σπίτι απο την παραλία Θεσσαλονίκης με τα πόδια γιατί τα λεωφορεία απεργούσαν,έπεσα σε έναν διερχόμενο ποδηλάτη γιατί δεν έβλεπα μπροστα μου απο το κλάμα ,και γυρίζοντας σπίτι διαπίστωσα οτι δε μπορούσα να λιώσω με καψουροτράγουδα όπως υπολόγιζα γιατί η ΔΕΗ μου είχε κόψει το ρεύμα,που είχα ξεχάσει να πληρώσω…Εντάξει έχουν συμβεί κάλλα αλλα είναι μερικές μέρες που μας μουτζώνει ο Θεός…

Ολα μου παν αναποδα, ολα μου παν ολα μου παν
Ολα μου παν αναποδα, ολα μου παν ολα μου παν
Ολα μου παν αναποδα, ολα μου παν ΑΜΑΝ!

σημερα θα ειναι μια τετοια μερα … δεν εχω τιποτα να κανω και βαριεμαι . για μενα τετοιες μερες ειναι στραβες και κακες . και δεν περναει και η ωρα γαμωτο . σκατα :?