The One, Acherontas, Gospel Of Grief, Diablery @ Sin City, 11/04/2010

Το ξέραμε απο πριν μιάς και είχαμε δει το κομεντ στο σπεις των Ρειβενκάλτηδων. 11 Απριλίου στην αμαρτωλή πόλη, γαμώ τη μπαναγία κάθε μήνα και λαηβ έχει θα ξεπαραδιαστούμε να τα δίνουμε στα γαμωκτελ. Πηγή εδώ.

Για το θεμα της πηγης, καλυτερα να συμβουλευτεις τους διοργανωτες γιατι θα υπαρξει αλλαγη στην ημερομηνια απ’ οτι εμαθα…
Κατα τ’ αλλα θα ειναι και γαμω τα λαιβ (The One με 1000)

Ετσι βεντουζα,επιτελους και ανακοινωμενο!

Παμε μωρε ! Inquisition και τα μυαλα στο μπλεντερ !

ΓΑΜΑΤΟ!!!
Αυτά είναι ρεεεεεεεεεεεε!!!

Εμάς κατά Θεσ/νίκη μεριά μας ξέχασαν ε?
[-X[-X

Οχι ρε μη μασας εκεινο το λαηβ με ρειβενκαλτ,θερντ χορντ και ομεγκα θα γινει απλα δεν γνωριζουμε ποτε. Μου το ειπαν οι θερντ χορντ

Κατεβα να τους δεις με Inquisition,ακομη καλυτερα :stuck_out_tongue:

εγω παλι που μιλησα με εναν τυπα απο τους Omega μου ειπε οτι για θεσσ μαλλον θα ακυρωθει

Το live αυτό ως γνωστόν δε θα γίνει αλλά θα παίξουν οι The One στο Sin City την Κυριακή 11 Απριλίου. Υπάρχει μία πολύ πολύ μικρή πιθανότητα και για Θεσσαλονίκη, πολύ μικρή είπαμε.

WHAT ?

???

Ναι, υπήρξε κάποιο πρόβλημα με Inquisition.

Σκατα !

θελουμε ρεϊβεν στο βορρα αμεσα.

το καινουργιο ποτε βγαινει με το καλο;

Παει κι αυτο το λαιβ…Τι σκατα ρε πουστη μου :frowning:

ρε συ φιλε εγω χθες επικοινωνησα με inquisition και μου παν οτι ειναι υπο επεξεργασια το θεμα… :-k Επισης τελικα δε θα ναι οι the one αλλα οι Gospel Of Grief στη θεση τους(δυστυχως)

Τι εγινε ρε παιδια…Θα γινει η’ δεν θα γινει?Μου φαινεται περιμενοντας και βλεποντας.Και στη θεση των The OneGospel of Grief?Πλακα κανεις ε?!#-o

Οι Inquisition είναι να παίξουν κάποια άλλη φορά.

Κοπέλια… τι θα γίνει τελικά;;; Ποιοι θα παίξουν, που και πότε;;;
Μπερδεύτηκα…