The One, Acherontas, Gospel Of Grief, Diablery @ Sin City, 11/04/2010

Εγω σας τα ‘λεγα (βλ. #2 ποστ στο θρεντ) αλλα δεν μ’ ακουγατε…
Καντε λιγο υπομονη ντε… “ακομα δεν τον ειδαμε, Γιαννη τον βαπτισαμε”

Αυτα που ξερω εγω σχετικα με αυτο το live ειναι οτι οι μπαντες θα παιζουνε-παιζανε εξαρχης, ειναι οι εξης:Inquisition,The One,Ravencult και Gospel Of Grief.Το θεμα ειναι οτι μαλλον θα παιξουν και οι aherusia…οποτε παιζει γι αυτο να ξενερωσαν οι the one και να ακυρωσαν…
Τι να πω ο χρονος θα διξει

Εγώ ξέρω ότι οι The One θα παίξουν στις 11/4, έτσι μου πε ο μπάουελ προχτές.

Τι aherusia και ΜΑΛΑΚΙΕΣ… πολυ καλυτεροι οι the one

Οτι ναναι εγινε με αυτο το λαιβ…στο τελος μπορει και να μην γινει καν και θα ησυχασουμε ολοι :stuck_out_tongue:

Τι είναι αυτό???

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΡΕΙΒΕΝΚΑΛΤ? [-X

Μια χαρά!!!

Καλα οι The One,τους αλλους 2 τι τους θελανε…Παιζουνε και ιδια μερα με Katatonia.Θα δουμε…

Oι Αχέροντες (πρώην Stutthof) είναι βαρεμάρα σκέτη.
Αυτοί οι Gospel τι λένε?

Οι Acherontas καλοί είναι, αλλά πολύ εφέ καπνοί κλπ… δε βαριέσαι…

οι Gospel μ’ αρέσουν περισσότερο… ο τραγουδιστής ψυχάκιας τελείως!!!

Για 2-3 κομματια καλοι ειναι,μετα πεφτει βαρεμαρα…

Οι Gospel of Grief ειναι γαματοι ε! 8)

οι Acherontas κατεχουν χαλαρα την πιο occult ατμοσφαιρα στα live , οι the one μπανταρα απλα και οι Gospel Of Grief μετριοι… Οσο για τον τραγουδιστη καθολου ψυχακιας :wink: Παντως νομιζω θα παιξει και μια αλλη μπαντα Diablery αν δεν κανω λαθος

Σιγά την occult ατμόσφαιρα…

Θεωρω οτι εχεις παει σε συναυλια τους και τα λες αυτα ετσι?

Προφανώς.
Πάει αρκετός καιρός βέβαια…

Ναι θα παιξουν και οι Diablery απ’οσο ξερω κι εγω,επειδη παιζει ο κολλητος μου…

Αυτο θα το ελεγα μονο για τις δυο πρωτες τους εμφανισεις ως Acherontas (με Nargaroth και Horna).

btw, ας αλλαξει καποιος τον τιτλο του θρεντ…

Αφού δεν έχουμε φράγκα και θα χάσουμε Blasphemophagher στις 20 αυτό κατα πάσα πιθανότητα θα τιμηθεί. Acherontas ακούω είτε τα καλύτερα είτε τα χειρότερα οπότε θα δείξει στο live, για The One δεν το συζητώ όπως και για Gospel που τους γουστάρω. Τσεκάρετε το full τους όποιος δεν το έχει κάνει. :wink: