The Protomen

πλιτς.!

*δίπλα εχει όλα τα κομμάτια

bump

Δεν εχουμε καποιο νεο για τη μπαντα απλα εβαλα ξανα το πρωτο album επειτα απο καιρο και μπορω να πω οτι ειναι απο τις λιγες περιπτωσεις δισκων που καθε φορα που το ακους σου φαινεται σα να 'ναι η πρωτη. Τι υπερεπικο επος γαμωτο, πρεπει να βγαλουν τριτο, αρκετα περιμεναμε.

Γω προχθες ξαναπιασα το δευτερο και σχεδον δακρυσα.

Περιμενουμε καινουργιο μεσα στη χρονια παντως ε.

πλέον αφού εχει περάσει ο καιρός βάζω και τον δεύτερο πολύ ψιλά, δίπλα στον πρώτο δίσκο.
ελα να συνεχίζεται το σερί

:vibrate::vibrate::vibrate:

Live tribute album λεει. δωσεεεεεε :smiley:

bump(ξανά!)

πλέον τον βάζω και πάνω απο τον πρώτο!!

απειρα οχι μαζεμενα και δεν το πολυσυζηταμε!

Bump επειδή έτσι, είμαι καινούριο μέλος ξερωγω και μπορώ. :stuck_out_tongue:

Ενιγουει, μετά από καιρό ξαναέβαλα το Act II και πλημμύρισε ο τόπος νεονουαρ εϊτιλα! Φύγαν κεφάλια, είναι έπος και άλλα τέτοια γραφικά, πότε σκατά θα βγει το τρίτο…???

Είναι παλιό, αλλά για όσους δεν το έχουν ακούσει:

[I]Beards Going Nowhere[/I]

Don’t give up
Don’t give in
Without a beard you know you’ll never win

1 Like

Νέο τραγούδι/διασκεύη και ένα remix

Άφωνος για το μιξ. Σοκ. Τεράστια γνώση 80᾽ς τα παλικάρια. Ρισπέκτ ιτέρναλ.

Σε μια φαση βαρεμαρας στη δουλεια ειπα να ψαξω να δω τι γινεται με δαυτους, aka που ειναι το ACTIII μου και τετοια.

Δεν εχω ιδιαιτερα καλα νεα απο αυτο το μετωπο, περα απο το γεγονος πως το γεναρη παιξαν ενα επετειακο λαηβ, και μαλλον παιξαν καποια καινουγια κομματια που - λεμε τωρα - θα ειναι στο δισκο.

Το ενα απο αυτα ειναι [U]αυτο[/U], που φαινεται να γαμαει.

Επισης, ηχογραφησαν ενα νεο τραγουδι για τα 25 χρονια της Capcom (βλ. Megaman), το οποιο και αυτο γαμει. Built To Last, και το ακουτε [U]εδω[/U].

Λωλ, 8 μηνων λινκ. Νταξει, τι να κανουμε. Αυτοι φταινε με τις αηδιες τους που μας κρατανε στα σκοταδια.

Καπου κυκλοφορει και EP με καποιες 80ς διασκευες. Το ενα ποσταριστηκε πιο πανω. Εχει και Kenny Loggins, και MΕΗΔΕΝ.

Επισης ασχοληθηκαν με καποιο προτζεκτ που αποτι καταλαβα κανει fuse το Τερμινεητορ με τον Αμλετ (!)

To theme του οποιου το κατεβαζετε τζαμπα οταν κανετε subscribe στο newsletter τους. Δεν το ακουσα ακομα.

Αυτα.

Πού ειναι το ACTIII μου;

…πραγματι πανεμορφο το ρεμιξς του Breaking Out, φφ

εδιτ: Ο τυπος τραβηκε ολη την επετειακη συναυλια ε. Τη βλεπουμε εδω

edit 2: εξαιρετικη καμμενια το Terminator Τhe Second ε

Το Soundtrack επιμεληθκαν οι Protomen Και καποιοι αλλοι παντως… Το αγοραζεις με 6 δολλαρια

όντως. ωραίο ακούγεται το καινούριο. οσο μπορείς να καταλάβεις βέβαια. ελπίζω να το ακούσουμε πριν κάνω εγγόνια

ψοφάω με τρομπέτα σε διασκευή του No Easy Way Out

Bump. Εδώ και 4-5 μέρες που ξεκίνησα να ασχολούμαι αδυνατώ να ακούσω ο,τιδήποτε άλλο. Πρώτο στο ριπίτ, δεύτερο στο ριπίτ, κόμπο, και ξανά μανά. Δεν ξέρω που να πρωτοαναφερθώ, Will of One (hope rides alone :’) ); The Stand; Sons of Fate (με το ανατριχιαστικότερο χορωδιακό όλων των εποχών ξερω γω); Keep Quiet; Light Up The Night; Hounds; Breaking Out; Συγχωρέστε τον υπέρμετρο ενθουσιασμό, αλλά εδώ πέρα κάθε συναισθηματικό μέτρο έχει χτυπήσει κόκκινο. Δεν ξέρω ποιο να θεωρήσω καλύτερο, ίσως το πρώτο, αλλά όσο λιώνω και το δεύτερο πλησιάζει επικίνδυνα. Για την ώρα απλά ευχαριστώ που υπάρχουν και αναμένω το ΙΙΙ.

Δεν εισαι ο μονος και μενα η πωρωση μου χτυπησε κοκκινο με δαυτους. και αν το ΙΙΙ παει σε επιπεδο οπως τα 2 τραγουδια που εχουν κυκλοφορησει βαζει ανετα υποψηφιοτητα για το καλυτερο τους αλμπουμ και αλμπουμ της χρονιας για πλακα

1 Like

η φαση ειναι Yolo λεμε

1 Like

Εχω ηδη εισιτηριακι…θα επανελθω με full report φυσικα μετα την 8η του Μαρτιου. Προβλεπεται να ειναι μια απο τις πιο ξεχωριστες συναυλιες τους, αφου θα περιλαμβανει τα παρακατω:

Enjoy a night with The Protomen as they show their new short film “Light Up the Night” followed by a Q&A, live performance, and meet & greet. The live performance in the film was shot at this same venue!

Doors open at 7:30 p.m.
Event starts at 8:30 p.m.

Η αφισα θα πωλειται αποκλειστικα στο χωρο της συναυλιας και εννοειται πως θα διακοσμει το δωματιο μου ηδη απο την επομενη μερα, αφου ειναι πανεμορφη. Ειναι μαλιστα στο Music Hall Of Williamsburg, που εχω ηδη δει VNV Nation πριν μερικα χρονια, και κανα 2-3 αλλες μικροτερες μπαντες. Πολυ ωραιος συναυλιακος χωρος.

ΥΓ. Μετα απο συνομιλια με φιλο μου που ειναι μεγαλος φαν Phil Collins, βγηκαμε στο συμπερασμα οτι οι Protomen το εχουν κανει καλυτερο το In The Air Tonight. Και επειδη τους εχω δει να το παιζουν live, σας διαβεβαιω οτι στο live βγηκε ΑΚΟΜΑ καλυτερο. Μονο ανατριχιλα ρε πουστη (πρεπει να κλεισω και το παραθυρο βεβαια).

Καινούριο κομμάτι από το act III παίχτηκε φετος, εδω (στο 24:30). Αλλά γαμώτο, τους βλέπω ποοολύ κουρασμένους σε αυτή την εμφάνιση. Ειδικά ο Panther ζορίζεται άπειρα, και λείπει πολύ ο Turbo Lover (γήρνα πήσο ή έστο τειλεφόνα). Ελπίζω να έχουν κουράγιο να το βγάλουν το ρημάδι το III. :confused: