The Simpsons Thread

[SIZE=“7”]D’oh![/SIZE]

η απολυτη χιουμοριστικη καρτουν σειρα.

χιουμοριστικη.

καλα τα family guy κ τα south park,αλλα αυτη η οικογενεια ειναι ο πρωτοπορος που επιρρεασε ολα τα υπολοιπα,οι sabbath των καρτουν αν θελετε.

και ξαναλεω,[SIZE=“5”]χιουμορ.[/SIZE]

σε αντιθεση με τις παραπανω σειρες,οι simpsons ποτε δν χρειαστηκαν αποκλειστηκα καφριλες για να σε κανουν να γελασεις…

απεριοριστο ρισπεκ,τπτ αλλο.

:bow::respect::bow:

edit: χμ ειχα την εντυπωση πως στο φορουμ υπηρχε ηδη θρεντ για τον χομερ.

θα με απατα η μνημη μου:-k

[SIZE=“7”]D’OH![/SIZE]

anyways,respect στον Ellanor που σκεφτηκε να φτιαξει κ στο ωραιο ποστ του.

:wink:

Χαχαχααχ. Αναρωτιέμαι όμως (και δω ενώνεται το θρεντ μου με το δικό σου): Photoshop? :-k





νταξ…θα επρεπε να ντρεπεσαι που αναρωτιεσαι τετοια πραγματα…προσβαλεις την κληρονομο κατ’αρχας!!!

αν ο γιουνικορν δεν ειναι charlie…ΔΕΝ είναι γιουνικορν!!!ελλανορ πες του…[-X!!!

Οι χαρακτηρες της σειρας ειναι ενας κι ενας ωστοσο εμενα συμπαθεια μου ειναι ο Milhouse.

Αχχχχ, με το που μου το θύμισες μύρισε καμμένο!!! Lupin, έχει δίκιο… :stuck_out_tongue:

Η εμφάνιση του Milhouse ως “Fallout Boy” στο “Radioactive Man” επεισόδιο ήταν απίστευτη… για όποιον θυμάται. Αγαπάμε Μίλχαους.

Κατα τ’ άλλα έψαχνα να βρω κανένα βιντεάκι του και έπεσα πάνω σ’ αυτό. Ρε, τι απίστευτα όμορφη που είναι η μουσική του!!! Έχω κολλήσει και το ακούω συνέχεια, είναι πολύ μελαγχολική… :cry:

[SIZE=“4”]Ο Όμηρος, ο πιο δημοφιλής χαρακτήρας![/SIZE]

Ο λάτρης των ντόνατς και ?εναλλακτικός? οικογενειάρχης Όμηρος Σίμσον ψηφίστηκε ο σπουδαιότερος χαρακτήρας των τελευταίων 20 χρόνων στην τηλεόραση και τον κινηματογράφο.

Σύμφωνα με έρευνα του Entertainment Weekly, ο Όμηρος έχει γίνει το ?πρότυπο? των τηλεθεατών ανά τον κόσμο ?επειδή όλοι μας είμαστε έρμαια των επιθυμιών που δεν μπορούμε να παραδεχτούμε δημοσίως. Σε αντίθεση με τον Όμηρο που όχι απλά μπορεί, αλλά τα λέει και τα δείχνει χωρίς φόβο και ενοχή?, λέει ο δημιουργός του Ματ Γκρένινγκ στο αμερικανικό περιοδικό.

Δεύτερος και καταϊδρωμένος έφτασε ο μάγος Χάρι Πότερ, ενώ στην τρίτη θέση πλασαρίστηκε η Μπάφι, η κυνηγός Βαμπίρ, χαρακτήρας που υποδύεται η Σάρα Μισέλ Γκέλαρ.

Την πεντάδα συμπληρώνουν ο Τόνι Σοπράνο, από την υπερεπιτυχημένη τηλεοπτική σειρά ?The Sopranos? και ο ο Τζόκερ του Χιθ Λέτζερ στον Σκοτεινό Ιππότη.

Από τις υπόλοιπες θέσεις του top 10 ξεχωρίζουν η Ρέιτσελ από τα Φιλαράκια, ο Ψαλιδοχέρης του Τζόνι Ντεπ και ο Χάνιμπαλ Λέκτορ του Άντονι Χόπκινς.

http://www.cosmo.gr/Cinema/USA/275620.html

ετσι.

αξιος…:respect:

αυτά είναι…
btw apu και mr.burns ftw (δεν είχα ψηφίσει στο πολλ…)

ψήφισα το αχτύπητο δίδυμο Itchy&Scratchy. μεγάλη ελλειψη του πόλλ είναι ο Crusty the Clown ο οποίος είναι άνετα η δεύτερη επιλογή μου

bump γτ

http://www.psfk.com/2010/10/banksy-directs-simpsons-opening.html

oσο και η ποιοτητα να εχει πεσει τα τελευταια χρονια-λογικο σε γενικες γραμμες-, η σειρα για αλλη μια φορα αποδυκνυει πως τα δικα της @@ φανταζουν τετοια

σε σχεση με καθε στραγαλι που νομιζει οτι εχει ο βλακας ο Μακφαρλαν του family guy και το ντουετο του πλεον θλιβερου south park…

του οτι ειναι μια πραγματικα καταπληκτικη ιδεα απο καλλιτεχνικης αποψης…

ποσταριστηκε κ στο θεμα με τα καλυτερα βιντεο

τρομεροι τιτλοι αρχης(βασικα το 2ο μισο με την βιοτεχνια στην κινα…)

εκει με τον μονοκερο μελαγχολησα παντως :frowning:

απιστευτο. 8O8O8O

εγω με το μονοκερο εκλασα στο γελιο:p

εγω τη σκηνη με τον μονοκερο την βρηκα αναμενομενη

:!: πολύ ωραίο…
υπάρχει κανένα μήνυμα εκτός του προφανούς και προς το ίδιο το κανάλι.??

κατα λαθος ψηφισα μονο τον Mr Burns
ηθελα και αυτον http://www.youtube.com/watch?v=XrDxlf9bMYU