Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν μπορω να αφησω σχολιο στα posts του 9gag μεσω fb!! aaaaarrrggghhh

τι τρελα υπαρχει με τα nanou donuts?
πηγα και εβαλα κατι στοφες στο καινουργιο εργαστηριο στο Γερακα
και τα υποκαταστηματα ανοιγουν σαν μανιταρια.
Ανοιγει 2 ωρες το απογευμα και πουλανε σαν τρελα και δεν εχω δοκιμασει ακομα.
Ισχυει οτι ειναι ωραια?

έτσι έχω μάθει. ούτε εγω έχω δοκιμάσει. αυτό στη Ν. Φιλαδέλφεια πάντως έχει κάθε μέρα καμιά 50άρα άτομα ουρα

ναι και στο Αιγαλεω πουλαει στο 2ωρο 1000 ντονατς
πολυ ουρα
το εχει και φθηνα

Μαγκες ανοιξε κατω απο το σπιτι μου :roll: Τι να σας πω ουρες με το που ανοιγει μεσα σε μιαμιση ωρα ξεπουλαει ο τυπος.Φυσικα κατεβαινω να παρω απο τους πρωτους :smiley:

Στο Αιγαλεω λεει τρελα. Τωρα ανοιξε και δευτερο (δεν ξερω αν ειναι της ιδιας εταιρειας), πιο κοντα στο σπιτι μου, ιδιες τιμες, προτεινεται!

εσυ μπορεις και να κανεις κρατηση πριν ξεπουλησει :lol:
ρε πολλα λεφτα εχει ο τυπος,τον γνωρισα τοτε που καναμε τη δουλεια

Τι να προτεινουμε ρε τα εχω λυσαξει ολα μιλαμε λουκουμα,με ζαχαρη αχνη απ εξω και μερεντα μεσα,με κρεμα μεσα,μεχρι και αλμυρα με λουκανικο εχει!!!Κολασηηηηηηηηηηη :slight_smile:

Σου στέλνω pm καλύτερα, μη ζαλίζουμε το φορουμ…!! :smiley:

θα παρω να δοκιμασω κι εγω

πεινασα μαλακες

Να σου στειλω κανα ντονατς;;;

[SPOILER] [/SPOILER]

…εγώ έφαγα ντόνατς, χθες βράδυ, και σήμερα το πρωί…αλλά όπως λέει και ο Ντάνυ ΝτεΒίτο στην ταινία με τα λευτά των άλλων…(πρέπει να πεινάς για να φας ντόνατς;:):!:

Τι σκατά έκαναν στα cheerios? :thumbdown:

πάτερ Αμβρόσιος
Πραγματοποιεί εγγραφή

παρακαλώ να τοποθετηθεί στο θρεντ Kawir :!:

Το akinator είναι ένα γνωστό παλιό σαητ που σκεφτόσουν ένα πρόσωπο, πραγματικό/φανταστικό και αυτό το έβρισκε. Το είχα ξεχάσει για καιρό μέχρι που το πέτυχα κατά τύχη και είπα να το τσεκάρω. Σκέφτηκα Βλάσης Τσάκας

[SPOILER]

χατς οφφ.[/SPOILER]

Δεν θυμαμαι αν επαιζα στο Akinator ή σε καποιο παρομοιο…Παω να σκοτωσω την ωρα μου!

Ρε αληθεια, πως το βρισκει; Σκεφτηκα Μητσοτακη, εκανε καποιες ερωτησεις που δεν ηταν και τιποτα ειδικες και επεσε μεσα.

Τι μου τη θυμήσατε τη μαλακία…Μου βρήκε τον Clapton και τον Harris και δε μου βρήκε τον Levon Helm. Πάω να βάλω Έλληνα.

Σκέφτηκα τον Ρουβά και μου έβγαλε Andrea Bocelli!!! Χαχαχαχαχα!

Αν το συνεχίσεις θα τον βρει σίγουρα, μη σταματάς στο πρώτο αποτέλεσμα.