Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Να το κοιτάς σε καθρέφτη τότε.

Δεν χωράει ολόκληρο στον καθρέφτη :frowning:

καλοι ειναι ρε οι λινκιν παρκ λαιβ…

not bad

Αυτό ακριβώς τίποτα άλλο

[I]Σήμερα λοιπόν λέω να βαρέσω [B]μπόλικη ποιοτική μουσική[/B] π.χ Tool, Portishead, Ulver, Archive κλπ ιστορίες[/I]

[SPOILER]:stuck_out_tongue: Just kidding[/SPOILER]

hahahahaha
Τώρα πάντως παίζω Lateralus - Tool

http://moodradio.gr/

http://moodradio.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=152&Itemid=105

Now Playing :
Pantera - 10s

Nuff said

Επίσης απο δω και πέρα για την υπόλοιπη εκπομπή έχετε την ευκαιρία να διαμορφώσετε και την υπόλοιπη playlist με ποιοτική metal… στο chat [B]http://moodradio.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=152&Itemid=105[/B]

Now Playing(4:28): Colonizing the Sun - Theory In Practice

mp3 player με διάρκεια μπαταρίας 2 ώρες φορτίζει εδώ και 3 ώρες και. how the fuck is that possible?? :?

δεν εχω ξανασυναντήσει πιο γελοίο άτομο απο τον Nightsky σε φόρουμ που μπαίνω τόσα χρόνια
Ακούς εκεί να με πει δεξιό ότι ειχα ψήφισει ΝΔ το 2004 τι μαλάκες υπάρχουν στο διαδίκτυο και λασπολόγοι πραγματικά έπρεπε να φάει μπαν

Καταρχην δεν θα κατηγορουσα ποτε καποιον για κατι που δεν εχει κανει αν οντως δεν το ειχες ποσταρει.
Δεν χρειαζεσαι αλλωστε καποιον να σε ‘‘συκοφαντησει’’ για να εκτεθεις. Με αυτα που γραφεις εκτιθεσαι.
Αμα τρολλαρεις συνεχεια και μετα το ξεχνας, δεν σε φταιει κανενας αλλος παρα ο εαυτος σου.

Είπες ότι ψήφισα ΝΔ το 2004 ενώ ειναι ψέμμα και δεν είχα γράψει ΠΟΤΕ τέτοιο πράγμα…άρα άσε τις βλακείες και τις συκοφαντίες γιατί ειναι συκοφαντίες να λές γελοία ψεύδη

Να ψαξουν οι μοντς στα διαφορα ακαουντ σου. :wink:

δυο άκουντς ειχα
romantick_7
PostRocker
Ας ψάξουν λοιπόν πάντως σε προκαλώ αν δεν βαριέσε να ψάξεις και εσύ αλλιώς αν δεν έχεις στοιχεία ΒΟΥΛΩΣΕ ΤΟ

[COLOR=“DarkRed”]

[/COLOR]

Εδω ως μελος της ΑΡΕΝ τα γραφεις ??

Υπαρχει και ποστ σου που λες ‘‘καλυτερα με το δικομματισμο παρα με το Συριζα’’ αλλα δεν εννοω αυτο. Θυμαμαι ξεκαθαρα το ποστ στο οποιο αναφερομαι.
Τωρα το αν σε συκοφαντω εγω ή αν εσυ εχεις τελικα δικιο οτι ποτε δεν εχεις πει οτι το 04 εριξες ΝΔ το αφηνω στην κριση των γιουζερς.

Ήμουν παλιο μέλος αυτό ήταν προπέρσινο μαλάκα γελοίε Nightsky σκέψου πριν γράφεις
Δεν υπάρχει τετοιο ποστ και σε προκαλώ να το βρείς…ειχα πεί ότι ο δικομματισμός έχει πιο σταθερές απόψεις απο ότι ο ΣΥ.ΡΙΖΑ που έχει 11 συνιστώσεις που ο καθένας λέει τα δικά του και δεν βγάζεις άκρη και γίνεται αχταρμάς
Άντε μας έπριξες το πούτσο
ΥΓ
Συγγνώμη για τα μπινελίκια αλλά με έφερε στο αμήν

Παιδια συγχωρεστε τον οντως τον εφερα στο αμην. :lol::lol::lol:

Γιαυτο θα ριξει τωρα ΝΔ για να ξεπλυνει την ντροπη της συκοφαντιας. :lol:

Tuesday, May 1st 2012
Fête du travail (Labour Day)
public holiday in France

Tuesday, May 8th 2012
Fête de la Victoire (Victory in Europe Day)
public holiday in France

Thursday, May 17th 2012
Ascension (Ascension Day)
public holiday in France

Monday, May 28th 2012
Pentecôte (Pentecost)
public holiday in France

Μαϊος + δουλειά στην Γαλλία = δεν καταλαβαίνεις πότε περνά :smiley:

παω να δω games of thrones
άντε θα μου χαλάσουν το βράδυ ορισμένα γελοία όντα που δεν έχουν ζήσει τίποτα στην ζωή τους

:lol3::bow2::bow2:

Ρε ρομαντικ, περα απο την πλακα, σοβαρα το θυμαμαι, δεν σου κανω πλακα ! :wink:
Αλλωστε και να ηθελα δεν θα μπορουσα να σε κοντραρω στο τρολλινγκ ! :dunno:

ΑΝΤΕ ΒΛΑΚΑΚΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΣΥΚΟΦΑΝΤΩ ΚΙΟΛΑΣ :!:

Απαιτω να ανακαλεσεις αμεσα τους χαρακτηρισμους προς το προσωπο μου και να παραδεχτεις οτι εισαι ψευτης και τρολλ. :!: