The "μηπως ειμαι τρελος, μηπως τα 'χω χαμενα" thread

κιλ χιμ!

Δεν κάνω πλάκα. Ομιλώ για το γνωστό Empire. Δ ε ν τ ο α ν τ έ χ ω…

Τι δε σου αρεσει απο το Εμπαηρ;;;; 8O 8O 8O 8O 8O Το ομωνυμο;;
Το Τζετ Σιτι Γουμαν;; Το Ντελα Μπραουν;;
Το Θην Λαην;; ΑΗ ΓΟΥΩΚΤ ΔΕ ΘΗΝ ΛΑΗΝ ΟΥΑΝ ΜΩΡ ΤΑΗΜ ΦΟΡ ΓΙΟΥ;;;;
ΤΙ;

Banαρετε τον να τελειωνουμε.

είμαι ο ΤΡΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ…

ΚΑΙ παραμιλάω, όντως…

ΔΙΟΤΙ πείτε μου, πως να εξηγηθεί πως ΕΓΩ ειδικά θεωρώ το [B]παραδοσιακό χέβυ μέταλ [/B]φλώρικο, σοφτ, βαρύτερο κι από Clarycid [I](που φέρνει υπνηλία του κερατά!!)[/I] και Βαλεριάνα μαζί, ελιτιστικό και δεν…συμμαζεύεται;

ΔΙΟΤΙ πως να εξηγηθεί πως θεωρώ το ντεθ και ντουμ μέταλ “πατημένο” όσο δε πάει, αδιάφορο και…που φέρνει υπνηλία ([I]επίσης[/I]);;;


[COLOR=“DimGray”]Υ.Γ. Δεν συνεχίζω παρακάτω: αν πω ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ μπάντες, δεν θα φάω κράξιμο μόνο από το 40% των συμφορουμιτων, αλλά…απ’ όλους![/COLOR] :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

κοιτα, ουσιαστικα δικιο εχεις, και μπραβο σου που ειχες το θαρρος να το πεις. απο εμενα ευγε.

[SPOILER]απο μικρους μας μαθαιναν να μη φερομαστε ασχημα στους τρελους της πλατειας, στην τελικη…αρρωστοι ανθρωποι ειναι :slight_smile: [/SPOILER]

ποσο με τιμαει που μολις ειδα τον τιτλο του θρεντ χαρηκα γτ νομιζα οτι αφορα σκυλομεταλλαδες σαν εμενα??

ΝΟΤΗ ΑΡΧΟΝΤΑ ΠΑΡΕ ΜΟΥ ΤΑ ΥΠΑΡΧΟΝΤΑ!!

για σένα υπάρχει ειδικό θρεντ

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4340&page=90

αυτο το φορουμ ειναι γεματο κρυμμενα διαμαντια!

ΝιkosMalk τι εννοεις παραδοσιακο heavy metal??

Γιατι αν εννοεις οτι ακους ξερω γω το Sentinel των Priest και δε σου σηκωνεται η τριχα και η … τοτε υπαρχει χοντρο προβλημα, μεγαλε!

Τι μουσική ακούς;

hardcore-άς είναι ο άνθρωπος! :slight_smile: :slight_smile:

Punk’s not dead λέμε ρεεεεε :lol:

[I]τσίμπησες[/I]!!![B]αχ[SIZE=“2”]αχ[/SIZE][SIZE=“3”]αχ[/SIZE][SIZE=“4”]αχ[/SIZE][SIZE=“5”]αχ[/SIZE][SIZE=“6”]αχ[/SIZE][SIZE=“7”]αχ[/SIZE][SIZE=“4”]αχ[/SIZE][SIZE=“3”]αχ[/SIZE]αχχχ…[/B]:D:twisted:

…και το’γραφα, τη στιγμή που άκουγα δυνατά κομμάτια των VIRGIN STEEL, DREAM THEATER, SLIPKNOT εκείνη τη μέρα!!!:–

[COLOR=“DimGray”](Εεεε ναι, είμαι τελικά πολύ κακός!) Ααααα και ΝΑΙ, επίσης =>[/COLOR]

Astaldo :

hardcore-άς είναι ο άνθρωπος!

[COLOR=“DimGray”]=> όντως!!! Παλιοαλητάμπουρας τραμπούκος χαρντκοράς είμαι…Μπράβο Astaldo, με καταλαβαίνεις εσύ μεγάλε!!![/COLOR]

Άλλο τώρα, αν σωρό γνωστοί μου ζητάν να τους σχεδιάζω death-doom α/μ σχέδια εξώφυλλα,κοκ. δεν έχω πρόβλημα. Ε τι να κάνουμε παιδιά; Φταίω εγώ ο τρελός της πλατείας που το[B] '80 [/B]που όλοι φώναζαν “[I]Ουαού οι Αϊρον Μέιντεν!!!” [/I]εγώ παραμιλούσα “[B]S.O.I.A. ρε μουνιααα[/B]!!!”; Που όλοι το [B]'90[/B] φώναζαν " [I]Ουαού οι The Gathering!!!" [/I]εγώ πάλι παραμιλούσα “[B]S.O.I.A. ρε μουνιααα[/B]!!!”; Και αρχές [B]2000[/B] που όλοι φώναζαν “[I]Ουαού οι Machine Head ξαναγαμάνε[/I]!!!”, εγώ στη καρακοσμάρα μου επέμενα: “[B]S.O.I.A. ρε μουνιααα[/B]!!!”;
Αθεράπευτη τη τρέλα του τρελού της πλατείας των αποβλήτων! [B]Αθεράπευτη λέμεεεεεεεε …[/B]

Πεθαίνω :lol:

Που σαι ρε ΝάητΣκάηηηηηηηηηηηηηηηηη

[B]@NikosMalk:[/B] Ειναι [B]Virgin SteelE[/B]…(spell nazi mode off) :slight_smile:

ρε NikosMalk, χαρα στο κουραγιο σου… σε ενα ποστ 10 διαφορετικα μεγεθη γραμματοσειρας, χρωμματα, σχηματα, quotes, βελακια, γραμμουλες… δεν ξερω αν ζαλιζομαι πιο πολυ απο αυτα η απο το ultra heavy metal διδυμο των Dream Theater - Slipknot… :lol:

Ας μαζευτουμε λοιπον ολοι τωρα για τρυφερο βουκολικο και πανω απ’ ολα ΧΙΠΠΙΚΟ ερωτα στα λιβαδια…:hippy::hippy:

[SPOILER]αναρωτιεμαι αν αυτο το ποστ το δει ο bluezlick ποσο μεγαλη λαμπαδα θα μου αναψει :p[/SPOILER]

Συμπληρωνω με το υπερτατο :

:!: http://www.youtube.com/watch?v=_pmfCrYWfzs

[B]4:37[/B]

  • Καλησπερα Παναγιωτη
  • Καλησπερα σας !
  • Με τι ασχολεισαι ?
  • Με τα ναρκωτικα !