Therapy? + guest @ Kyttaro 21.01. 2010, @ Block 33 22.01.2010

venerate kι εδώ.

Πέμπτη πέφτει ε;

Αν είμαι εκτός Αθηνών χλωμό το κόβω.
Και ήθελα να τους δω. Δεν πήγα την τελευταία φορά!

Ελπιζω να μπορω να το τιμησω αν και τους εχω ξαναδει προπερσι.

Και σε club θα ειναι καλη φαση.:slight_smile:

Είμαι μέσα! Screamager live, αυτά είναι! 8)

Αχμ, τους είχα δει στην Τεχνόπολη το 2007.
Όμορφο live αλλά τελικά κάτι έλειπε.

Παραταύτα, το Die Laughing παραμένει απο τα αγαπημένα μου ροκ τραγούδια ever και θα το σκεφτώ.

Να μαστε καλα, παρεουλα θα παμε:). Μια καλη ευκαιρια να τους δω επιτελους.

same here, αλλά εγώ τους είχα δει στο γκαγκάριν λίγο πιο πριν νομίζω.

Θα το σκεφτώ κι εγώ. ανάλογα με τα κέφια εκείνες τις μέρες.

Troublegum όμως!

Μια δευτερη κιθαρα ισως.:-k

EΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! Άλλο ένα απωθημένο εκπληρώνεται!! Τις δύο τελευταίες φορές τους είχα χάσει αλλά τώρα… τρίτη και φαρμακερή… Θέλω να ακούσω το Trublegum όλοκληρο… Γίνεται;

Ολόκληρο δεν ξέρω, αλλά το 2007 είχαν παίξει το μισό.

Καταραμένος στρατός…

NAI ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, THERAPY???
Αυτά είναι, είχα ξενερώσει τρελά όταν είχαν ανακοινώσει την περιοδεία τους και έλειπε η ελλάδα, αλλά μας έφτιαξε η venerate πάλι (άγαλμα θα κάνω σε αυτά τα παιδιά).
Μακάρι να παίξουν το set-list που έχουν στις τελευταίες τους συναυλίες, πραγματικά γαμάει. Και να καθησυχάσω τους φίλους, nowhere screamager και die laughing είναι στανταράκια :wink:

p.s. επειδή αναφέρθηκε η συναυλία στο γκάζι το 2007, πραγματικά δεν ήταν τόσο καλή όσο αυτή στο γκαγκάριν, αλλά αυτό νομίζω έχει να κάνει με τον χώρο και το ότι ίσως το κοινό δεν ήταν τόσο die-hard fans. Στο κλαμπάκι θα γαμήσει η συναυλία :slight_smile:

Πραγματικά ένα από τα πολύ καλά νέα του συναυλιακού χειμώνα. Προσωπικά ήμουν μόνο στη συναυλία στην Τεχνόπολη και πιστεύω κι εγώ όπως είπε ένας φίλος πριν ότι κάτι έλειπε. Μακάρι να ήξερα τι βέβαια :slight_smile: Γενικά μια χαρά ήταν πάντως. Κι ελπίζω αυτή τη φορά ακόμα καλύτερα…

Ρε παιδια, οι Therapy που εχει κλεισει το Block33 στη Θεσσαλονικη για τις 22 του μηνα, ειναι το ιδιο συγκροτημα ετσι; Δεν εχω βρει πουθενα λεπτομερειες και στο site του block δεν εχει ερωτηματικο στο ονομα, αλλα μια μερα διαφορα εχει οποτε ισως μπορουμε να ελπιζουμε κι εμεις οι βορειοι.

Ξερει κανεις σιγουρα;

Παιδια γνωριζει κανεις τιποτα για την προπωληση των εισητηριων εγω πηγα στο Ticket House αλλα δεν ειχαν. Εχει κανεις καμια πληροφορια?

Oι ίδιοι είναι.

Μπράβο ρε φίλε. Χάρη στο δικό σου post πήρα πρέφα ότι έρχοναι και εδώ. Αμέσως πήρα εισητήρια από http://therapy.eventbrite.com/ Mέχρι τις 15 του μηνός έχουν 16 ευρώ!!! Μου φτιαξε η μέρα. Πάω να ξεθάψω δισκογραφία. Ελπίζω να παίξουν αρκετά από τα πρώτα 3 τους…

Mόλις βρήκα και πρόσφατο σετλιστ. Ωραία θα περάσουμε!!!
[SPOILER] 1. Isolation (Joy Division cover)
2. Stories
3. Bad excuse for daylight
4. Exiles
5. Potato Junkie
6. Nausea
7. Enjoy the struggle
8. Clowns galore
9. Crooked timber
10. Knives
11. Teethgrinder
12. Screamager
13. Rust
Encore:
14. I told you I was ill
15. Blacken the page
16. Lonely, Cryin’ Only
17. Opal mantra
18. Diane (Hüsker Dü cover)
19. Die laughing
20. Nowhere

[/SPOILER]

θα ειμαι εκει εννοειται με κανα δυο φιλαρακια…:smiley:

Τους ειδα φετος Ολλανδια στην Ουτρεχτη και ηταν πολυ καλη συναυλια, sold out και το κοινο πολυ εκδηλωτικο…πολυ stagediving, crowdsurfing κλπ , παρτε φωτος:

Οντως στο Τεχνοπολις σε συγκριση με Gagagin δεν ηταν τοσο καλα, το κοινο ηταν λιγο ξενερωτο… σε κλαμπ σαφως θα ειναι καλυτερα για ολους. Το κυτταρο τι λεει σαν χωρος?