Therapy? + guest @ Kyttaro 21.01. 2010, @ Block 33 22.01.2010

πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Και στην Θεσσαλονίκη στις 22

καλα ρε σεις δεν εχουν discount tickets για συναυλια στην αθηνα ? τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα?

Προφανώς άλλη εταιρεία τους φέρνει…

αλλη στην θεσ/κη και αλλη στην αθηνα ?

το site για την αθήνα είναι το therapyathens.eventbrite.com . Γιατί δεν δουλεύει γ@μώ την #@$^&$%#$ μου? :?

πηγαινε στο site που ποσταρες και βαλε στα search therapy athens και θα σου βγαλει σελιδα για την αθηναικη συναυλια. 20 ευρω…

thanks φίλε, οπότε το site είναι το http://therapyath.eventbrite.com .
υ.γ. πρώτη φορά έρχονται θεσσαλονίκη ε? ελπίζω να την τιμήσετε την συναυλία εσείς οι βόρειοι :slight_smile:

σήμερα το πρωί ξεκίνησε η προπώληση για Therapy? στο ticket house. Τιμή 25ε., τόση θα είναι και στο ταμειο.

Πήρα το νο. 001 :stuck_out_tongue:

Άντε έλα να ξυπνάμε… Πλησιάζει η μεγάλη μέρα…

Για τους Θεσσαλονικείς: Ρε παιδιά κάπου είχε πάρει το μάτι μου ότι θα έχει 3 support!!! Εγώ πάντως θα ήθελα να μάθω τί ώρα περίπου βγαίνουν οι therapy?

πριν τις 11 χλωμό …

Αύριο είναι η τελευταία μέρα της προπώλησης των εισιτηρίων των 20 ? στο internet, θα σπεύσω λοιπόν και εγώ ως κλασσικός έλληνας να πάρω το εισιτήριό μου αύριο :stuck_out_tongue:

09:15 Hogg on stage show ends befor 22:00
μέχρι τις 23:30 i Therapy? on stage αν και στο block33 έχουν συνηθίσει για τα “main” bands κατα τις 12:00 (και όπως είπαν οι Anthrax στην Μαλακάσα "it’s to early to rock)
πάντως το σίγουρο είναι ότι θα τα σπάσουμε όλα!!!
και ειδικά με τέτοιο playlist;)


εγώ πάλι αυτό το poster είδα στους δρόμους τις πρωτεύουσας!

τα greeklish απαγορεύονται. Διάβασε τους κανόνες του forum.
συνεχίστε!

μάλιστα!!! κακιά συνήθεια.

Σωστός vic. πήρα email από τους διοργανωτές

Ενδεικτικές ώρες είναι:

21:00 Doors Open

21:15 Hogg

21:55 Go Over 1000

22:35 Black Ocean

23:15 Therapy?

Τέλος τα εισιτήρια των 20 ? στην Αθήνα…#-oΘα πάρω από αυτά με 21,25 ?..

Γιατί Πέμπτη απ’ όλες τις μέρες? Γιατί Πέμπτη??? :frowning:

Εκεί που το είχα σίγουρο οτι θα πάω, αυτή η Πέμπτη μου κάθεται πολύ άσχημα. Θα δείξει…