Το thread της άγνωστης σερβιτόρας

Πόσες φορές πήγες σε μια καφετέρια, σε ένα μπαρ, σε ένα κίνκυ λάηβ σόου βρε αδερφέ και η σερβιτόρα ήταν τόσο τέλεια ώστε τη σκεφτόσουν όλο το βράδυ, κάπου ανάμεσα στο γιουτζιζ και στο ποστάρισμα στο ροκιν;

Πόσες φορές πήγες να παρακολουθήσεις αγώνα σε μια καφετέρια και στο τέλος είδες όλα τα γκολ μόνο από τα ρηπλέυ τους επειδή ήταν ΑΥΤΗ εκεί να κόβει βόλτες;

Πόσες φορές, όταν ήρθε στο τραπέζι σου να για να πληρώσεις, της πέταξες μια κρυόκωλη ατάκα για να το παίξεις αστείος και κουλ, ενώ στην πραγματικότητα ήσουν αρκετά κότα για να της μιλήσεις στα ίσια;

Πόσες φορές πήγες με το αίσθημά σου για ποτό και την αγκάλιαζες στα καλά καθούμενα για να δεις τη σερβιτόρα από πίσω που έσκυβε για να μαζέψει τα τραπέζια;

Πόσες φορές είπες από μέσα σου ότι ΑΥΤΗΝ τη γυναίκα την παντρεύεσαι εδώ και τώρα -και τη χωρίζεις όταν αρχίσει να κρεμάει!

Θέλω να δείξετε σοβαρότητα εδώ πέρα, παρακαλώ. Θα μιλάτε για συγκεκριμένα πράγματα: όνομα μαγαζιού, τοποθεσία, συναισθήματα που σας ενέπνευσε το εν λόγω πλάσμα. Κάθε φωτογραφία που βγάλατε κρυφά με το κινητό σας είναι ευπρόσδεκτη.
Και θα ήθελα να μιλήσετε μόνο για αυτήν τη ΜΙΑ σερβιτόρα που συναντάμε κατά καιρούς και όχι για όποιο ξέκωλο πετυχαίνετε.

Θα ξεκινήσω εγώ με τη σερβιτόρα στο “Ρακόμελο” στην Ηλιούπολη. Εντάξει η τελειότητα η ίδια. =)

  1. Μέλαθρον, καφετέρια στου Ζωγράφου, το όνομα της Εβίτα, μικροκαμωμένη και γούτσου (λούπιν δικιά μας), υπέροχο πλασματάκι.

2)Άνιμα, ροκ μπαράκι στη Γλυφάδα, πίρσιν στο χείλος, μία τη βλέπω - μία δε τη βλέπω. Κιράτζο αν μπορείς βόηθα.

  1. Σε μια καφετέρια κάπου στη Βαρκελώνη, το πιο τέλειο στήθος που 'χω δει ποτέ.

Έχω φτάσει στην εξαθλίωση να ψάξω σε facebook φίλου να βρω μια γνωστή του που την είχα δει να της μιλάει για να δω αν την έχει φίλη. Την είχε τελικά… Την κάνω add και πάω την άλλη μέρα για καφέ να της πω ότι εγώ ήμουν…

Πάντως γενικά για το θέμα τα έχει πει καλύτερα από εμάς ο Φοίβος
http://www.youtube.com/watch?v=LMXoUM_8FU8

ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ

(Τέλειο θρεντ)

Η περίπτωση όμως που μου έμεινε χαραγμένη για πάντα, είναι η σερβιτόρα του πατρινού μαγάζιου steps. Πραγματικά μια οπτασία. Ότι πιο ωραίο έχω δει σε θηλυκό γένος. Καστανή προς ελαφρό κόκκινο μαλλί, λίγο πιο σκούρο δέρμα από το κανονικό, ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ που’ χω δει σε πρόσωπο, τέλειο σώμα. Την είχα ερωτευτεί. Δυστυχώς φέτος έχασα σημάδια ζωής απ’ αυτήν. :cry:

Και είναι αυτό που λέει ο μάνος, αν μου καθόταν την παντρευόμουν επί τόπου

(Εχω πάντως να αναφέρω και κανα δυο άλλες περιπτώσεις. Θα επιστρέψω)

εδιτ:

Καλός μου φίλος δουλεύει εκεί. Να ψήσω κονέ? :stuck_out_tongue:

σε Μάνο για το τόπικ ΨΥΧΟΦΑΡΜΑΚΟ.

Παρόλαυτά προβληματίζομαι με το “μόνο μία”. Αδικία? Άιντε δε βαριέσαι.

Τέσπα, άμπαλε φρίντομ, ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΛΕΜΕ!

Ξανθομάλλα μετανάστρια εκ Βαλκανίων, εστιατόριο +ουσία στον Πειραιά, τα 1,80 σου σου φάνταζαν πιο ψηλά κι απ΄ τους δυο ορόφους που ανέβαινα για να πάω στη δουλειά έχοντας πάρει καφέ από τα χέρια σου και η τριαροτεσσάρα καρδιά σου πολύ μεγάλη για να με χωρέσει.

Η μαρμάρινη κωλάρα σου δεν περιγράφεται αλλιώς!:expressionless:

[SIZE=1]Ρημάδα απόλυση τι μας έχεις στερήσει…[/SIZE]

Γουορστ:

Χάνω το έδαφος κάτω από τα πόδια μου. Το ονοματάκι της θέλω μόνο:(

Ο φίλος είναι ο σερβιτόρος με μούσια, κοντό μαύρο μαλλί και ψιλοφέρνει στον 87??

Εδιτ προς ραμ: μια κατα καιρούς, όχι αναφορά σε ξέκολα. πληρώ όλες τις προϋποθέσεις:p

Πω πω τι θρεντ και αυτο :frowning:
Σερβιτορα στην Tres Jolie στο Περιστερι. Την πρωτη φορα που την ειδα, ειχε ερθει να παρει παραγγελια. Ακουσα να ρωταει το “τι θα παρετε” με αυτον τον χαριτωμενο τροπο με το γελακι που σε στελνει στο θεο μολις το ακους. Κατι εγραφα στο κινητο μου και δεν την ειχα δει. Μολις ρωτησε και εμενα γυρισα και την κοιταξα και για 5 δευτερολεπτα πρεπει να την κοιταγα σα χανος πριν πω σαν τραυλος ενα ηλιθιο “εναν φραπε μετριο χωρις ζαχαρη” #-o
Ετσι οπως γελασε ελιωσα ακομα περισσοτερο. Τι ματια… τι χαμογελο… :roll: και ξανθια που συνηθως δε με τρελαινουν τοσο.

Την ειδα αλλη μια φορα αλλα σχολαγε γαμωτο. Απο τοτε δεν την ξαναπετυχα. Λογικα εχει σταματησει να δουλευει εκει :frowning:
Αχ Βαχ

Χαχ :wink:

Λοιπόν είναι ψιλοχοντρούλης (ίσως αυτό σε βοηθήσει καλύτερα), γένια (μη φανταστείς όμως τεράστια), συνήθως έχει μαλλί καφέ (βράδυ μπορεί να φαίνεται και μαύρο) σε κανονικό μέγεθος, ενώ κάποιες φορές τα ξυρίζει. Είναι στην ηλικία μας και δουλεύει εκεί σκ. Δεν ξέρω αν μοιάζει με 87 :? Ίσως να λέμε και τον ίδιο, ίσως όχι…

Θα ρωτήσω όνομα και θα ποστάρω εδώ!

ΕΠΙΣΗΣ

Κατι πολύ σημαντικό…

Οι πατρινοί ίσως θα το ξέρουν…Πατρινό Μαγαζί + ΘΕΑ σερβιτόρα = ΠΑΚΕΤΟ

Πραγματικά αυτό δεν μπορεί να το διαψεύσει κάνεις μα κανείς…

Δεν ξέρω, πρέπει να’ ναι τακτική των ιδιοκτητών, δεν παίζει…Να προσλαμβάνουν θεές σερβιτόρες.

Όποιος θέλει να ερωτευτεί σερβιτόρα να περάσει από’ δω μια βόλτα.

Όπως είπα θα επιστρέψω με αλλους δύο έρωτες καποια στιγμη.

Χαχαχα κατατοπιστικοτατος. Ειναι σαν τις φασεις στις ταινιες που ο αλλος δεν ξερει το ατομο που περιγραφει και βαζει λιγο απ’ολα για να πεσει μεσα. “Ειναι ξανθια… αλλα μπορει και να τα εχει βαψει μαυρα. Ειναι ψηλη… αχα οχι πολυ… Εχει πρασσινα ματια. Αλλα μπορει να φαινονται και μπλε…” :stuck_out_tongue:

χαχαχαχ

Μπα τι διαόλο! Αν έχει πάει παρασκευοσαββατο λογικά θα κατάλαβε…

Απιστευτο thread!!!Ηail στο εμπνευστη του…:bow2::bow2: :lol:

Λοιπον ειδα που καποιος ειπε για Πατρα…Ημουν τωρα στις Αποκριες και η game master(αυτη που σου εξηγει τα παιχνιδια,για οσους δεν ξερουν…) στο playhouse ηταν μια οπτασια!!!Ενω ξεραμε απο πριν πιο παιχνιδι θα παιξουμε…και εγω την ειχα πλατη ερχεται και μας λεει “Θελετε να παιξετε καποιο παιχνιδι?” Γυρναω και την κοιταζα για κανα 5 δευτερολεπτα μεχρι που με σκουντηξε ο αλλος και της ειπα…:lol::lol:
Ηταν μια κοπελα ετσι γυρω στο 1,65 με καστανοξανθο χρωμα μαλλιων ισια!!!Μιλαμε κολλησα ξαναπηγα και το βραδυ εκει…αλλα δεν ηταν!!

Την έχω δει!!!

Αν θυμάμαι καλά είναι πολύ καλό κομμάτι!

Πω ρε φιλε…Γενικα στην Πατρα εχει πολυ καλα κομματια σερβιτορες…

Α και για οποιον εχει παει στο Βολο.Στο Κουρσαρο(μια πολυ γνωστη μπυραρια στο κεντρο) ειναι μια πολυ ομορφη σερβιτορα…πρεπει να ειναι καινουρια γτ τωρα προσφατα την πηρε το ματι μου…

Μια με κοντο μαλλι.Με σκουλαρικι στην μυτη!!Respect!!!

Για Κουρσάρο αυτή με το κοντό μαλλί δεν την ξέρω. Πρόσφατα έχει πάρει το μάτι μου μία γεμάτη με μεγάλο στήθος και μια λεπτούλα ομορφούλα αλλά όχι με κοντό μαλλί. Τα τελευταία χρόνια η καλύτερη που δούλευε κουρσάρο ήταν η Μάιρα. Δούλευε μόνο μπαρ δυστυχώς και είναι μεγάλος έρωτας. Βέβαια κάποια στιγμή έβαψε ξανθά τα μαλλιά και δεν της πήγαιναν τόσο.
Για Βόλο γενικά, στο νέο αίμα πολύ καλή μια λεπτούλα που δουλεύει στο Gala. Όχι κάτι το συγκλονιστικό, αλλά έχει ένα πολύ αθώο βλέμμα-στυλ που δεν συναντάς εύκολα.

κανεις εδω μεσα που να εχει ‘φαει’ τετοια σερβιτορα ?

επικο thread οντως και πολυ,πολυ τιμιο.

δεν μου ερχεται καποια συγκεκριμενη στο νου αλλα αν θυμηθω τπτ θα επανελθω.

Εγώ, αλλά πριν γίνει.
Χοχοχο!

Και γω αλλά το έμαθα μετά το φάγωμα ότι είναι :stuck_out_tongue:

Παρενόησες. Εννοώ ότι εκείνη τη στιγμή που τη βλέπεις είναι η ΜΙΑ, το τελειότερο πλάσμα του κόσμου, ο απόλυτος έρωτας κτλ κτλ

εγώ διετέλεσα σερβιτόρος ένα φεγγάρι (επί εποχής δραχμών), τι κερδίζω? :stuck_out_tongue:

κ γω το ιδιο…αμα παρει ο αποπανως δωρο,θελω κ γω!!!8)