Το thread της άγνωστης σερβιτόρας

το οτί θα σε γούσταρε κάποιος γκέυ πελάτης κάποια στιγμή

η αλήθεια είναι ότι έπεφτε πολύ φιλοδώρημα. αλλά δεν ενέδωσα στις ορέξεις κανενός (και καμμίας, χρειαζόταν να το συμπληρώσω κι αυτό?)

Αν ναι, του στήνω άγαλμα…(όχι τσατσιές όμως του τύπου εγινε μετά σερβιτόρα:p)

Πάντως οι περισσότερες Θεές σερβιτόρες (και μη ξέκωλα) τα έχουν με κάτι ΤΡΑΓΙΚΟΤΑΤΟΥΣ τύπους…Μία άλλη που πάλι είχαμε ερωτευτεί όλη η παρέα σ’ ένα μαγαζί -και η οποία ήταν πολύ cool τυπάκι-, τα είχε με έναν τύπο, που τον λέγαμε “αγορίτσι”…Δεν ξεχώριζες τι ήταν. Βασικά ήταν ο ορισμός του metrosexual…Ολόισιο, πάντα περιποιημένο, μακρύ μαλλί (αλά τρύφων σαμαράς), φράπα ξύρισμα ΠΑΝΤΑ, κάτι γραβατούλες χωρίς να φοράει πουκάμισο και κάτι τέτοια…Λέρα μιλάμε…

Ο worst enemy εχει δικιο για τα πατρινα μαγαζια.
Αποδειξη η κοκκινομαλλα σερβιτορα στο Kasbah και η ακομα πιο ομορφη μαυρομαλλα.
Εκει σιγουρα το εχουν κανει επιτηδες οι ιδιοκτητες.Δεν παιζει.Δεν γινεται.
Μεχρι και οι κοπελες συμφωνουν οτι ειναι ωραιες.
Και εχουν και ενα χαμογελο…Ναι ξερεις ντε.Απο εκεινα που σταματαει ο χρονος ή
τουλαχιστον παει σε slow motion ολο το υπολοιπο συμπαν.

ΝΑΙ ΡΕ!! Είχα σκοπό να το αναφέρω το μαγαζί αυτό! Η μαυρομάλλα ειδικά (που νομίζω είναι και μέτσαλο) είναι απίστευτη γκόμενα…

Ασε…

Για να μη μιλήσω για τις σερβιτόρες του σίνεμα και του καλοκαιρινού naja…Ασ’ το καλύτερα μεγάλοι έρωτες…

Κι εκτός του χαμόγελου που λέει ο deathster, έχουν και όλες σχεδον, κάτι full εκφραστικά μάτια, που σε σκλαβώνουν, πραγματικά…

ωραιες ειναι αυτες στο καζμπα, αλλα εχει φερει και κατι ασχημομουρες ο τυπος(μεγαλος κοπανος). που λετε εμενα μ’ αρεσανε και δυο-τρεις κι απ’ το καρτελ, εχω να παω και 2 χρονια, οποτε δεν ξερω αν εχει αλλαξει προσωπικο.

8O8O

Πήγα τη κυριακή να δω τον βάζελο και

ήταν μια σερβιτόρα απίστευτή, με κάτι φυσικές στητές ΒΥΖΑΡΕΣ γαμάτες, κώλο τέλειο, κάτι ΧΕΙΛΑΡΕΣ και ένα νάζι επίσης σλαβωτικό…Είχα καρφωθεί πολλές φορές εκείνη την μέρα

ΚΑΙ

Ας μη μιλήσω για τη σερβιτόρα του κόκκινου πιρουνιού :!:

Μια που αναφέρθηκε και ο Βόλος, πέρυσι το καλοκαίρι στο Μανιτού, σερβιτόρα με εντελώς alternative στυλ, καστανοκόκκινο μαλλί και πρόσωπο που θύμιζε Irene Jacob στη διπλή ζωή της Βερόνικα… Το επόμενο βράδυ ξαναπήγα και δεν ήταν εκεί. :frowning:
Περιττό να πω ότι χάλασε το βράδυ…

άγνωστες πωλητριες δεν πιανουν;

Εγω απλα να θυμισω στο Μανο την σερβιτορα που ειχαμε δει πριν καιρο μια βραδια στο Λεβερκουζ…εεε στην Οστρια στα Εξαρχεια…:stuck_out_tongue:

Σου θυμιζει κατι…??..Πανω οροφος και καφεδια, ταβλι και γουρλομενα ματια…:p:p

+1 . Αν και προτιμώ απο ολες , την μια σερβιτόρα στο Cinema … Δαύτη , μ ένα piercing κατω απ το χειλος , που συνηθως ειναι μουτρωμένη … Μαρία νομίζω την λένε …

Πω ρε συ στο Kasbah τωρα τις Αποκριες δεν καθησα λογω του οτι επαιζε electro εκεινη την ωρα…Παντως αν για το σινεμα αν εννοειται το Ideal odeon στην γεωργιου ηταν μια ξανθια με piercing στα αριστερα στο κατω χειλος(δεν ξερω αν εννοεις αυτην…)αλλα της την ειπα λιγο ασχημα κ το μετανιωσα τωρα γτ δεν εφταιγε η κοπελα.Ειμασταν 5 ατομα και παραγγειλαμε σοκολατες και ηρθε να την πληρωσουμε και μας λεει 5Ε (8O 8O) και με το που γυρισε(νομιζα εφυγε) λεω στους φιλους μ “Ρε συ τι το περασαν εδω 5Ε η σοκολατα??” και ηταν πισω και δεν την ειχα καταλαβει και μ λεει “Ειναι η καλυτερη καφετερια της Πατρας” και της απαντω “Αμα ξαναρθω γραψε μου…” :lol: :lol:

Α και για Βολο στο Σπιτακι ηταν(μπορει και να ειναι ακομα…) μια σγουρομαλλα με πολυ ωραια ματια.Νομιζω Ηλιαννα την λενε(την ειχα δει στο πανεπιστημιο με τις φιλες της)

Πιο καλή δεν ξέρω … πιο ακριβή σίγουρα … μα και συ που βρεθηκες εκει πέρα :stuck_out_tongue: …Όχι δεν εννοουσα αυτή … Cinema , είναι στην Γεροκωστοπουλου… 2 βήματα δηλαδή απο την Kasbah … η πρώτη που συναντά καθως ανεβαινεις …

Kαταλαβα ποια καφετερια εννοεις…Ηθελα να παμε σε αυτην αλλα γεματη. :frowning:

Εγω δεν μενω Πατρα σπουδαζουν οι κολλητοι μου…και πηγα κανα 2 φορες…
Μου φαινεται θα παω και τωρα που ειναι οι James…oποτε ολα θα τα δω!

Αχ το μαράκι…Τι μου το θύμισες τώρα…

Ειδικά το καλοκαίρι με τα κοντά της τα σορτσάκια είναι κόλαση…

Την αλεξία, την άλλη σερβιτόρα που’ χε πέρσι το σίνεμα την ξέρεις? Πολύ θεά και αυτή

Oι σερβιτορες του Cinema ειναι περιπτωσαρες ολες τους. 8)

λολ

όταν είδα τον τίτλο λέω WTF ???

είχα διαβάσει το θρεντ της άγνωστης σερβιέτας …#-o

Ναι εννοειται …Ερχοταν και με το ποδηλατό της … Είχε και περιβαλλοντολογικες ανησυχίες … αχχχ :p…:lol::lol: … Αν και η Μαρια είναι πιο πολύ στο στυλάκι μ …η Αλεξια ειναι λίγο πιο χυμα …

Αντε παιδια δεν εχετε στα υποψην καμια σερβιτορα???Οποτε να ξερουμε και εμεις που να παμε για καφε…Εκτος απο την παρεα να απολαυσουμε και την θεα.

Ας πω ργω καμια…Οποιος βρεθει Καρδιτσα,ας παει στο Βlues…ειναι με σερβιτορα η οποια μοιαζει λιγο στην Σολωμου οταν ηταν με το σγουρο μαλλι…