Ο Tim "Ripper" Owens στην μπάντα του Malmsteen!

Να και κάτι που δεν περίμενα, αλλά αν μη τι άλλο, μπορεί να βγάλει ενδιαφέροντα αποτελέσματα!
Φαντάζομαι ότι ο τρελοσουηδός θα ακολουθήσει μια πιο μέταλ κατεύθυνση στο νέο του δίσκο. Για να δούμε…

Εεεεεε???8O
Τα θελει ο κωλος του Οουενς μου φαινεται!

Που πα και πεφτει αυτο το παιδί συνεχεια?:lol: Απο τον Αννα στον Καιαφα πηγε…Τεσπα,ειδωμεν…

Απ το κακο στο χειροτερο. Κριμα ρε Τιμ. Κριμα.

Οπως ακριβως το ειπες! :stuck_out_tongue:

και ο doogie ? τον μπούλο ?

Ο Doogie (ο οποίος είναι ΘΕΟΣ btw) είπε πως έφυγε γιατί ήθελε ο Σουηδός να ακολουθήσει διαφορετική μουσική κατεύθυνση…

καλα μετα το τελος του αλμπουμ … ο ριπερ το μπουλο θα παρει .

:!: :!: :!:

Η αφορμή που έψαχνα για να ακούσω σοβαρά Malmsteen #-o

Μπα όχι… Συνήθως βγάζει 2 albums ανά μπάντα… :wink:

Α ρε Ripper… Ο τυχοδιωκτισμός σε όλο του το μεγαλείο είσαι… Κρίμα κρίμα… :frowning:

αυτος ο Owens δεν μενει λεπτο ανεργος ε?

ο ριπερ λες ή οι τραγουδιστες του χοντρου??? :stuck_out_tongue:

Aν ο δίσκος ονομαστεί Mercenary μην παραξενευτείτε…:lol:

Πλάκα κάνεις, η σοβαρά το λές;

Tι εννοείς πιο μεταλ; Το Attack!!, Unleash The Fury τι είναι δηλαδή;

οι μαζοχιστικές τάσεις του ripper θα μας βγουν σε καλό:)

Ενταξει αυτο κι αν ειναι ακυρο…γουσταρω Malmsteen και σαν οπαδος του νομιζω πως κανει λαθος με τον Ripper…δεν νομιζω οτι μπορει να ταιριαξει…και δεν νομιζω οτι θα αλλαξει το στυλ του ο Malmsteen για χαρη του Ripper…δηλαδη ποσο πιο μεταλ απο το Attack να παει?Οσοι το εχουν ακουσει ξερουν…
Μαλλον ο Σουηδος θελει να κανει ανοιγμα και σε ενα αλλο κοινο και οτι κατσει…ετσι κι αλλιως θα αλλαξει τραγουδιστη στον αλλο δισκο!

Με λυπη μου ομως βλεπω πως ο Ripper για αλλη μια φορα επιλεγει να ειναι κομπαρσος…

Χαχα, μιλάμε το παλικάρι στο τέλος της καριέρας του πρέπει να γράψει βιβλίο “Πως να γίνεις τραγουδιστής σε 200 μεγάλες μπάντες”

Τέσπα, πάντως εγώ θα ακούσω με ενδιαφέρον τον δίσκο

θα ειναι ενδιαφερον να δουμε το αποτελεσμα.απο την αλλη ο ripper προκαλει την τυχη του να βγαλει παλι 2 album και να παρει ποδι μετα…

Μια χαρα ειδηση!!! Ανυπομωνω να κουσω τα αποτελεσματα.

Εχουν ξανασυνεργαστει παλαιοτερα σε καποιο Tribute album νομιζω αλλα δεν ειμαι και σιγουρος.