Ο Tim "Ripper" Owens στην μπάντα του Malmsteen!

Μην τσιτώνεις ωρέ.
Απλά σχολίασα αρνητικά τα 2 παραπάνω άκαιρα και άτοπα σχόλια 8)

Την άποψή μου είπα βασικά…

Nα σου υπενθυμίσω μονάχα ότι πριν φτάσουμε στο δικό μου πόστ προηγήθηκαν καναδυό (για να προκληθεί αυτό) Αλλά εντάξει λεπτομέρειες…

Ναι ρε eagleheart, αλλά και αν ο άλλος σου έρθει με το νικνέημ kalomoira_fan και κράξει ένα συγκρότημα που σου αρέσει, δε σημαίνει ότι θα αρχίσεις να κράζεις την καλομοίρα. Ή τον αγνοείς επειδή ακούει Καλομοίρα, ή υπερασπίζεσαι το συγκρότημα.

Ή να σου πω και το αντίθετο. Να έρθει ο Ι_am_a_viking στο θρεντ των nevermore και πει ότι είναι γτπ και μετά εγώ αρχίζω να λέω ότι δεν είναι Θεοί σαν τον Μάλμστην ή ότι το dreaming neon black διακορεύει και ασελγεί πάνω στο marching out, δε θα έβγαινες να απαντήσεις?

Anyway, δεν υπάρχει κανένα θέμα και δεν το πα για να κατηγορήσω κανέναν. Καταλάβατε πιστεύω τι εννοώ :slight_smile:

Μόνο πού άλλο να απαντάς με ειρωνεία σε μία αποψη (όποια κι αν είναι αυτή) κι άλλο να απαντάς με ειρωνεία σε μια ειρωνεία. Οχι πώς δικαιολογείται απόλυτα, αλλά το θεωρώ εντελώς διαφορετικό. Αυτά.

Ok κατάλαβα, απλά αυτό που λες εσύ ειρωνία εγώ το λέω εκφράζω την άποψή μου καυστικά :lol: :lol:

Γενικά είναι πιο ενδιαφέρον έτσι! χεχε Sorry αν σε προσέβαλα. Εξάλλου σημασία έχει τι λες και όχι πως το λες :slight_smile:

Ωπα ωπα. Ψηνεται [SIZE=“2”][FONT=“System”]ΦΑΣΑΡΙΑ[/FONT][/SIZE] και δε με φωναξατε[SIZE=“2”];[/SIZE] :!: :!:

Περαν πλακας, και ον τοπικ, ο Ριππερ ειχε πει οτι ετοιμαζει σιγα σιγα και το δευτερο Beyond Fear… κρινοντας απο καποια σχολια, ισως το πανε προς πιο ‘‘speed’’ κατευθυνση… για να δουμε…

Εσυ σταματα,δεν εισαι φασαριοζικο αγορι.

Το βραδυ ραντεβου εξαρχεια. Φερε μηχανακια:!:

περισσοτερο το βλεπω ως κινηση “ουφ , βρηκα δουλεια ευτυχως” , μετα τον απαραδεκτο τροπο απολυσης του απο τους Iced Earth
θα καταφερει ομως να βγαλει πανω απο 2 album?:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ακομη Ζει ο Μαλμστιμ?Εγω νομιζα τιν εκανε…#-o