Tokio Hotel @ ΟΑΚΑ Στεήντιουμ (9/10)

αη λολντ ειναι η αληθεια…

http://www.pop-rock.gr/2,555,0,0.aspx

Αντε βρε!

Σας εφεξε…

μου θελατε και Muse :lol::lol:

Ειστε ηδη εκει?

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

:lock::lock:

ντα3ει ρε τι κοροιδευετε?σας εφερε ρεμ περισυ παρτε τους τοκυο φετος…
αντε καλα να περασετ!
(γιασονα εκτακτο παραρτημα το βγαλες!)

πωωωωωωωωωωωωωωωωωω!
#-o#-o#-o#-o#-o
τι ηταν αυτο βραδιατικα! αντε να πεσω για υπνο τωρα!

Ολοι μαζι αγκαλια θα τραγουδαμε

Running through the monsoon
Beyond the world
Til’ the end of time
Where the rain won’t hurt
Fighting the storm
Into the blue

:bleh::bleh::bleh:

Κάγκελο όμως!!!

Oυφ, καποια παιδια ειπαν οτι επαιζε να ειναι οι Muse και χεστηκα πανω μου οτι θα τους εχανα.

Καλα να περασετε στο Igoumenitsa Hotel!!! :lol:

ντροπη αισχος και ονυδος!!!

το υπολοιπο λαιν απ, ποιο θα ειναι μπας και σωθει η κατασταση?

Έτσι και αλλιώς θα πήγαινα στη συναυλία. Οι Tokio Hotel δεν είναι ό,τι καλύτερο αλλά ακούγονται.
Εν αναμονή και των άλλων καλλιτεχνών…
Λογικά θα υπάρχουν άλλα 3 ονόματα (σύμφωνα με την περσινή συναυλία).
Μην παραπονιέστε από τώρα.Άλλωστε είναι και δωρεάν…

[-X

Εγω λεω να παμε ολοι με ΜΠΛΑΚΜΕΤΑΛ μπλουζακια και να σαπισουμε τα ημοζ.

ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ Ε!

Eχω εγκαταλειψει πασα ελπιδα καθως κανεις της προκοπης δεν πιστευω οτι θα δεχτει να παιξει μ’αυτους headliner (μπλιαξ). :-#

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα θα μου κοστισει πολυ αυτη η συναυλια ρε γαμωτο πρεπει να αγορασω γιαουρτια ντοματες αγγουρια για το λαιβ :(:frowning:

Έχει πολύ πλάκα όταν μεταλάδες κοροϊδεύουν γκρουπάκια τύπου tokio hotel.

βάλε φωτό σου με σιντιά τόκιο χοτέλ να σε προσκυνήσω πάραυτα, και άσε τα σάπια!:stuck_out_tongue:

Μπορεί να μην σας αρέσει σαν επιλογή αλλά είναι μακράν η πιο λογική. Aν και σαν μόδα ψιλοπέρασε έχουν ακόμα αρκετά κοριτσάκια που σκούζουν και κραγαύζουν για πάρτη τους. Λογικά θα μαζευτεί αρκετός νεαρός κόσμος και κακά τα ψέματα νομίζω ότι αυτό το δημογραφικό είναι που θέλει περισσότερο να χτυπήσει το mtv.Επίσης η λογική λέει οτι είχαν και πολύ μικρότερο κασε σε σχέση με Muse που έξω έχουν ακριβά εισητήρια και black eyed peace…

Κατά τα αλλά ευτυχώς θα έχω φύγει και :dizzy:

p.s. i lov u + get in g na kanonisoume t tickets g skotia Γίασονα:στην αρχή έγραψα σκέτο black peace:p

http://www.mtvday.gr/ 7ευρω, με support Μυρωνα Στρατη κ Profesional sinnerz κ special guest ?:lol: Ετοιμαστειτε για τη συναυλια της χρονιας!

@κσ9: Black Eyed Peas ρε βλαμμάδι.