Tokio Hotel @ ΟΑΚΑ Στεήντιουμ (9/10)

ααα ναι όντως μπέρδεψα τους ένδοξους μπλακ πις με τα μαυρομάτικα φασόλια my bad

Τελικά έχει 7,00 ? εισιτήριο και θα γίνει στο κλειστό γήπεδο του ΟΑΚΑ και όχι στο στάδιο.Μύρωνας Στρατής και Professional Sinnerz επίσης και άλλο ένα ξένο όνομα.
Πρέπει να ομολογήσω ότι απογοητεύτηκα…Σε σύγκριση με το περσινό , δεν υπάρχει καμία σχέση.:frowning:
Εκτός αν το άλλο όνομα που αναμένεται να ανακοινωθεί κάνει τη διαφορά.

Θα έχει και εισιτήριο [-X Καλά πέρυσι έφεραν Rem, Kaiser χωρίς εισιτήριο και φέτος για τους Tokio Hotel θέλουν και χρήματα. Και είχα χαρεί οτι θα έφερναν τους Muse :frowning:

Ε βεβαια ρε φιλε και λιγα ειναι ξερεις ποσα λεφτα χαλαει αυτος στην λακ να κανει ετσι το μαλλι του?? Εκατομμυρια…

xaxax!ετσι κραξτε!!!ρε παιδες το φορουμ δεν ειναι για να κραζουμε…και γω τους μισω αλλα ντα3ει ολα μουσικη ειναι.σας το χαλαω τωρα λιγο ε?χαχα

Δν εισαι τρου.:slight_smile:

Εγω θα φοραω μπλουζα dying fetus:p

“Oταν τους ειχαν φερει τους Muse στην καλυτερη στιγμη της καριερας τους, δεν ειχα παει γιατι ηταν 25 ευρω το εισιτηριο, παρα πολλα λεφτα… οποτε ελπιζω να τους φερει το MTV να τους δω τσαμπα…
…Πφφ γαμωτο εφεραν τα κωλοemo τους Tokio Hotel αντι να φερουν Muse oι βλακες”

… Θα σκεφτονται πολλοι. Εγω ομως καταβαθως χαιρομαι που δεν θα ερθουν γιατι οπως εχω γραψει πολλες φορες, προπερσυ τους “τιμησε ιδιαιτερως” το ελληνικο κοινο με 6-7 χιλιαδες εισιτηρια την στιγμη που σε αλλες (οχι μεγαλυτερες) χωρες ξεπουλουσαν… αλλα ναι, θα εφταιγε το πανακριβο εισιτηριο των 25 ευρω

Δεν πειραζει… Tokio Hotel. Καποια στιγμη θα πρεπει να αρχισουμε παλι να παιρνουμε οτι μας αξιζει… και οι Muse αποδειχθηκε πως δεν μας αξιζαν τοτε και ηταν πολυτελεια που τους ειδαμε

δεν ειμαστε εμεις ρατσιστες, αυτοι ειναι, ειναι, ειναι…“TOKIO HOTEL”…

Ακριβώς αυτό.

Κι εγω ηλπιζα για Muse αλλα τελικα τζιφος.:frowning:

Να τωρα τα βλαμμενα και με 7 ευρω εισητηριο(7 να 'ναι οι ωρες τους ρε).Ουτε για το κραξιμο δεν αξιζει να παει κανεις.[-X

Ναι αυτοί μας έλειπαν για να ολοκληρωθούμε συναυλιακά ως χώρα[-X


Listening to: Candlemass - The Bleeding Baroness
via FoxyTunes

όλοι μέσα λέμε ε!

ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!

:bow:

και MORAL στο line-up ε… :lol::lol:

στο δρομο του MAD το MTV για να αντεξει στην αγορα…

ε πλέον δε χάνεται αυτό!

Φέρτε MANOWAR ρε μ**νια !!!

Ας βαλουν και Ονιραμα να ειναι ολα τα μπαζα στη πιστα.:stuck_out_tongue:

Μπα, χειρότερα από τη Μέρα Θετικής Ενέργειας αποκλείεται να είναι:p


Listening to: Candlemass - Demon Of The Deep
via FoxyTunes

Πλακα πλακα και ο Νικος Μιχας θα συμπληρωνε καλα το line up.

Θα εδινε μια αλλη ερμηνεια στο ονομα Mtv day(Mpazo TeleVision day).:stuck_out_tongue:

Ο Μίχας είναι death metal ωρέ!:stuck_out_tongue:


Listening to: Candlemass - House Of Thousand Voices
via FoxyTunes