Tokio Hotel @ ΟΑΚΑ Στεήντιουμ (9/10)

Ποιο είναι το πρόβλημα σας αγαπητοί; Γιατί ή προβληματικοί είστε ή κομπλεξικοί αν θέλετε να πληρώσετε κιόλας για να χαλάσετε τη βραδιά τόσων ανθρώπων :thumbup:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

tokio hotel λεει.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
τ ακουσαμε κ αυτο.:lol::lol:

Δεν χαλασαμε καμια βραδια γελαμε με τα συνταρακτικα νεα για τους tokio hodrel

Γιατι οι Τοκιο Χοτελ ειναι σκατίπουστες και τερψίπρωκτοι

ειναι η χειροτερη μπαντα(?) στον πλανητη γη.κατ’εμε.

Πες τα Λουλιετ:thumbup::thumbup:

Θα τα ξεπληρωσουν τα ΣΚΑΛΠ των ημο που θα σφαξουμε.

Θα αγορασει καμια 10αρια ο κοστις013,μια χαρα,κερδος θα εχουμε.

Σφαγη στα ημοζ και στον προστατη τους,τον ασφαλιτη τον Μανο.

Oh well, δεν περίμενα και καλύτερο λεξιλόγιο από ένα γαύρο.

Καλά κάνετε και γελάτε. Αναφέρομαι σε όσους θέλουν να πάνε εκεί να πετάξουν γιαούρτια :lol:

Ehh, μάλλον είσαι λίγο σκληρός/σκληρή (sorry, δεν ξέρω αν είσαι male ή female), υπάρχουν πολύ χειρότερες μπάντες από αυτούς. Δεν καταλαβαίνω προς τι το τόσο μίσος; Για τη μουσική που παίζουν μια χαρά είναι τα παλικάρια. Εκτός κι αν όποιος δεν παίζει hard rock/metal θεωρείται “η χειρότερη μπάντα”, οπότε πάω πάσο:p

Α κ στο παλικάρι από πάνω, αν θες να σφάξεις ήμοζ καλύτερα να πας μια βόλτα στα στέκια τους, γιατί εκείνο το βράδυ στο ΟΑΚΑ δεν νομίζω να βρεις κανένα.

L Lawliet μην ψαρώνεις. θα καταλήξουν σε λίγο ποιος την έχει ποιο μεγάλη (την ιδέα για τους tokyo) κ θα ηρεμίσουν

same old same old

κ εμένα μου φαίνονται αδιάφοροι, αλλά ακόμα κ τώρα που έμαθα ότι έρχονται ο ύπνος μου δε χάλασε

21 posts deleted.

ΟνΤόπικ απο δω και πέρα και θενκγιου.

Θα τα κρυψετε?
Αντε ρε βλακα μετρας και ποσα ποστ εσβησες.

Tα ποια ??? :-s

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑ οκ, sorry, my bad :lol:

Κανε εντιτ για καθε ποστ που σβηνεις,μη χασουμε και το μετρημα.

Εγω παλι ξενερωσα λιγο, επειδη λεγαν πως θα διαλεγαν μεταξυ αυτων, των Muse και των Black Eyed Peas. Ακομη και τους τριτους τους προτιμουσα δλδ, λογω της τραγουδιστριας που ειναι ενα πλαζμα υπεροχο. Οποτε αν παμε πουθενα, μαλλον για Truckfighters μας κοβω που πεφτει και την ιδια μερα. \m/

οι BEP υπάρχουν ακόμα ? δεν διάλυσαν ?>

muse θα ψάξω έξω. αλλά καλά να πάθουμε, ήρθαν με albumάρα κ ήμασταν συγγενείς κ φίλοι

Όχι ρε γαμώτο. Και κατέληξαν στους Tokyo Hotel τελικά. Φαίνεται έχουν κάποιο κοινό τελικά…

Διελυσαν; Σοβαρα τωρα;

Αν ισχυει, προτιθεμαι να παραχωρησω καλλιτεχνικη στεγη στη τραγουδιστρια. Αφιλοκερδως φυσικα.

ας γράψω κι εγώ την άποψη μου:

Από τις 3 επιλογές που ακούστηκαν αυτή ήταν η πιο πιθανή για μένα. Τζάμπα 2η χρονιά δε θα την έκαναν, γιατί κάτι τέτοιο κοστίζει πολύ (ειδικά για ένα σταθμό που εκπέμπει μόνο σε 2-3 πόλεις), επομένως οι Muse και τα show τους ήταν εκτός συζήτησης. Όπως είπε ο Giannis… δε μάζεψαν κόσμο πρόπερσι που είχαν τόσο φτηνό εισιτήριο. Τι άλλαξε τώρα; Οι Black Eyed Peas (που μου αρέσουν κι όλας) απευθύνονται κατά βάση σε ένα μη μουσικόφιλο κοινό, που χέστηκε για το αν ήρθαν οι BEP στην Ελλάδα για συναυλία.

Οι Tokio Hotel, από την άλλη απευθύνονται σε ηλικίες κάτω των 16 που ακόμη δεν έχουν ψαχτεί πολύ μουσικά, σιγά σιγά ανακαλύπτουν το ροκ και πορώνονται με τους Tokio Hotel που παίζουν την παιδική pop εκδοχή του, είναι φτηνοί και έτσι τα 7? εισιτήριο είναι κάτι που όλοι οι ενήλικοι μπορούν να βρουν από το χαρτζηλίκι τους και το κυριότερο όλων, οι Tokio Hotel είναι ΠΟΛΥ πιο κοντά στο στυλ του MTV παγκοσμίως.