Tokio Hotel

Σοβαρα τωρα εχεις δικιο. Αν τον εβλεπα εξω και δεν ηταν διασημος παιζει και να του ζηταγα τηλεφωνο #-o

Χωρίς πλάκα είναι ωραία γκόμενα…

Μού**ρος είναι.:smiley:

Αληθεύει ότι θα έρθουν την άνοιξη Αθήνα?

Να τονε βιάσουμε ομαδικώς λέω γω:wink:

(Ακόμα όμως αναρωτιέμαι…πώς είναι δυνατόν να ασχολείται τόσος κόσμος με ένα 14χρονο???)

ΠΟΥ ΟΔΕΥΟΥΜΕ ΩΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑ???[-X #-o :stuck_out_tongue:

Aντε και για playmate…:lol:

14 ειναι?!?!?

Χαχαχαχα!Ρε δεν νομιζω να ειναι 14 χρονο.17 εχω ακουσει οτι ειναι.
Μερικες φορες οταν τον βλεπω, νιωθω οτι ειμαι λεσβια.:lol: :lol:

Σορυ που επναλαμβανομαι αλλα είμαστε πολύ πολύ σίγουροι οτι δεν είναι κορίτσι…?Και μετα μας λένε το ωραιο φύλο…:-s

Kαι τα ονοματα αυτων(ο ενας μας ενδιαφερει στη συγκεκριμενη περιπτωση): Bill Kaulitz and Tom Kaulitz.

(Εκτος αν ειναι τα καλλιτεχνικα τους.:-s )

Δλδ ρε παιδιά τόοοοσο σημασία έχει αυτό το κομμάτι του συγκροτήματος?Τη μουσική τους(μπλιαχ) την έχετε ακούσει καθόλου ή μείνατε στις φώτος?

Όχι τίποτα,αλλά αυτό είναι και το μόνο που έχει αναφερθεί εδώ μέσα.Αν είναι ας κλειδωθεί το θέμα…

1η Σεπτεμβριου εγινε 18…
ειναι ενηλικος πια!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥΣ…
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ…
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ, ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΕΜΟ…ΕΙΝΑΙ ΡΟΚ…
ΤΕΣΠΑ, ΣΕ ΟΠΟΙΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ…:!:

Δυστηχώς είχαμε την ατυχία…:?

Άμα η κοπέλα ακούει αυτά τα πράγματα …για μένα είναι αιτία χωρισμού:p (ναι μου έτυχε και μου έβαλε να ακούσω κιόλας…8O :? )

Καλά και εμένα αν μου αφιέρωνανε κομμάτι τους θα ξενέρωνα εντελώς:wink: :lol: :slight_smile: :smiley:

αλλά άλλο πράγμα είπα…

εμενα παντως μου αρεσουν τρελα…ιδιως ο bill και τα τραγουδια τους ειναι φοβερα!!και για να τα ξεκαθαρισουμε οι tokio hotel δεν ειναι emo!!!

κι αμα δεν ειναι emo τι ειναι?οι νεοι metallica?ειναι σιγουρο οτι ο τραγουδιστης ειναι μπιλ και οχι μπιλιω?

ελεος ρε παιδια…εχετε αναφερθει καθολου στη μουσικη τους η μονο στην εμφανιση του bill και το αν μοιαζει με αγορι η κοριτσι…και για να σου λυσω την απορια ο bill μου ειναι 100% straight και επειδη δλδ εχει γαματη φατσουλα τον βγαλατε ολοι ανωμαλο…

Ο bill σου μπορεί να είναι γαμώ τα παιδιά …εσένα δεν κόβω πολύ καλά κρίνοντας απο το μου:lol: :stuck_out_tongue:

αφου καποτε θα γινει μου ας προετοιμαστω και λιγο!!:stuck_out_tongue: :lol: :lol: γελασαμε παλι…

^eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetsi! 8anatos stous tokio hotel. sorry k xwris pare3hghsh alla emena k h fwnh tou mou 8ymizei gay K ELEOS OI EMO DE NOMIZW NA EXOUN KAMIA MA KAMIA SXESH ME TOUS TOKIO HOTEL