Tokio Hotel

Πιο χάλια συγκρότημα δεν έχω ξανά δει!!!:thumbdown:

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Τώρα το είδα αυτό

τι λετε ρε παιδια… βγηκαν οι τοκιο κ εγω βρηκα το φως μου!!!ποιοι epica κ ποια floor. οτι κ να μου λετε οι τοκιο ροκαρουν αγρια (ναι χεχεχ στα ονειρα τους!)

Είναι άθλιοι 8) F…k emo:D

αμα ηταν ετσι οι emo… ουτε καν emo δεν ειναι… :lol:

πραγματικά ειχα την απορια ο/η τραγουδιστής αν ειναι Ο η Η , τελικα Ο ηταν… γενικότερα εχουν συμπαθητικά τραγούδια…αν κ δν πολυακουγονται… μονο το monsoon τα υπολοιπα… ειναι βράστα…ειναι για 1 χρήση…

:wink:

Post της χρονιας :!:

Όντως έχουν πολύ όμορφη ταγουδίστρια :expressionless:

Οι Tokyo Hotel ειναι αναγεννησιακο grindcore ρε αστοιχειωτοι! Ακου emo…

:yes:

8) 8) 8)

:lol: :lol: :lol:

Μεγάλη μουφα συγκρότημα ρε. Αν εξαιρέσω το κομματι Monsoon που μου το είχε κολλησει ενας φίλος μου (και, ενταξει, το είχα ακούσει πανω απο 500 φορες και μου αρέσει απο συνήθεια πλέον) τα υπόλοιπα δεν μου λένε κάτι…

κακια συνηθεια που λεμε!! πολυ πολυ κακια να την κοιταξεις :lol: ρε απλα ειναι ελεος ουτε το σχολειο δεν εχουν τελειωσει καλα καλα κ αυτος που παιζει κιθαρα δεν ειναι καν ροκας αλλα mc τι να λεμε τωρα…

Eκτός απ το ότι σου παίρνει ώρα να καταλάβεις αν ο τραγουδιστής είναι άντρας ή γυναίκα δεν μπορώ να καταλάβω τι άλλο ιδιαιτερο έχει αυτό το συγκρότημα και όλοι ασχολούνται μαζί του!!!

Ε αφού το πρωωθούνε τι να γίνει ? Δεν θα ακούνε τα κοριτσάκια και οι “emo” ?

Λοιπόν, συζήτηση όλα τα λεφτά που είχα σήμερα στη δουλειά με ένα παλικάρι για Tokio Hotel:

Αυτός: Αυτούς τους Tokio Hotel τους ξέρεις?
Εγώ: Ναι.
Αυτός: Έχουν ένα τραγουδιστή ωραίο μουνί…
Εγώ: (γέλια)
Αυτός: Πω ρε φίλε, γαμώ τις φυλακές θα έκανα άμα είχα αυτόν παρέα!

Κάπου εκεί λυθήκαμε 3-4 άτομα στα γέλια. Γαμώ τα σκηνικά.

εγω,σοβαρα ομως,οταν τον ειδα πρωτη φορα ειπα:ποπο τη γκομενα ειναι αυτη.
μετα βεβαια οταν εμαθα οτι ειναι αντρας αηδιασα λιγακι!!!
παντως οι τοκιο χοτελ μου τη σπανε απιστευτα.πολυ ιμο ρε παιδι μου.
μονο κοριτσακια τους ακουνε και κατι καραγκιοζηδες

Τι νοημα εχει ενα thread οπου ολοι μπαινουν για να πουν ποσο πουστης ειναι ο τραγουδιστης των Τοκιο Χοτελ?
Τι νοημα εχει να κανεις το ιδιο ποστ με ολους τους αλλους?

H εμπέδωση…