Διαγνώσθηκε με καρκίνο ο Tony Iommi (Κράτα γερά Iron Man)!

το γκουγκλ.

Ρε γκουγκλ κι εγώ ξέρω να χρησιμοποιήσω, το θέμα είναι να μας πει κάποιος από δω κάτι ουσιώδες, πχ πόσες ελπίδες αντικειμενικά έχει ο Τόνυ ή κάτι τέτοιο. Είτε τώρα είτε πιο μετά αν βγουν περισσότερες πληροφορίες προς τα έξω.

εγω κανω θεραπειες σε καρκινους,ειμαι τεχνολογος.αλλα αμα δεν δω ακριβως τι,το οτι ειναι σε πρωιμο σταδιο ειναι ενθαρυντικο παντως ετσι κ αλλιως

κουραγιο iron man!!

Ρε μη μασατε,ο τυπος εφτιαξε το metal ενω ειχε κοψει τα ακροδαχτυλα του!!!Βρηκε τροπο και επαιξε κιθαρα στελνοντας μας ΟΛΟΥΣ στον εβδομο ουρανο!

Ενα χρονο πριν επασχε η γιαγια μου απο λεμφωμα το οποιο ειχε κανει μετασταση και στον εγκεφαλο (ετων 75 παρακαλω)!!!Εκανε εγχειρηση και αφαιρεσε τον ογκο στον εγκεφαλο,μετα εκανε 3 χημειοθεραπειες και τωρα πια ειναι μια χαρα!!!
Ειμαι πολυ αισιοδοξος επειδη ειναι σε αρχικο σταδιο,της γιαγιας μου ειχε κανει και μετασταση στον εγκεφαλο (πολυ δυσκολο σημειο,πρεπει να εισαι τυχερος για να ειναι εγχειρησιμος ο ογκος) οπως προανεφερα αλλα ολα πηγαν καλα!

[B]ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ IRON MAN![/B]

[U]Χεστε το live!!![/U]

τι λετε ρε?:(:(:frowning:
μου γαμηθηκε η ψυχολογια τωρα.δεν μας νοιαζει η συναυλια εννοειται.να ναι καλα ο ανθρωπος.

κουραγιο ρε αρχηγε

Ναι ρε, η υγεία πάνω απ όλα!!! Ποιό live…
Εύχομαι ολόψυχα να πάει καλά ο master.

το ιδιο σχεδον ειχε και απο τους Turbionegro o κιθαριστας και ολα πηγαν ΟΚ!!! εχει καλες προοπτικες

μακαρι να πανε ολα καλα…

Δε θέλω να το γκαντεμιάσω, μακάρι όλα να πάνε καλά, γιατί είναι γαμημένο πράγμα ο καρκίνος ρε γαμώτο!!! Αλλά αυτό για την ηλικία, που λες, παίζει κάποιο ρόλο. Στις νεότερες ηλικίες, γενικά, ο καρκίνος είναι πιο “επιθετικός”, διότι τα κύτταρα αναπαράγονται με ανεξέλεγκτους ρυθμούς και κατ’ επέκταση, το ίδιο και τα καρκινικά κύτταρα. Για αυτό και οι νέοι, έχω την εντύπωση, ότι υποβάλλονται σε πιο ισχυρές θεραπείες κτλ. Αν διαγνώστηκε σε αρχικό στάδιο, λογικά, έχει πολλές πιθανότητες, αλλά και πάλι τα λεμφοκύτταρα δεν είναι ζόρικη υπόθεση; Τέλος πάντων, θετική σκέψη θέλει τώρα!

Πριν λιγο το εμαθα και εγω.Δε παει να γαμηθει και το tour ρε μαγκες τι λεμε τωρα.Περαστικα μωρη ψυχαρα iron man.Ελπιζω ολα να πανε καλα!!!

Ρε γαμώτο!

Μακάρι να πάνε όλα καλά!Έχει να δώσει μεγάλο αγώνα πάντως!Σας το λέω από προσωπική εμπειρία!Είναι πολύ άτιμο το γαμημένο το λέμφωμα!!Μακάρι να βγεί νικητής!!Πάντως για συναυλίες δέν το κόβω!

Ας γίνει καλά και η περιοδεία έρχεται δεύτερη… Ελπίζουμε στα θετικά, να γίνει καλά, παρόλο που είναι δύσκολο, και να τον απολαύσουμε και εμείς και όλος ο κόσμος!

Tony εχεις τις ευχες μας κ το μεγαλο σου εργο μας συντροφευει!

Ειναι μολις Ιανουαριος και ειμαι σιγουρος οτι μεγαλυτερη παπαρια δεν θα διαβασω φετος στο φορουμ. Ειλικρινα σου ευχομαι φιλε να γινει κανονικα η συναυλια και εσενα να σε εχει πιασει ενα κοψιμο τετοιο που θα σε αναγκασει να την ακους απο τις τουαλετες του terra vibe!

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ

Mάλιστα. Άλλο ένα σπουδαίο νέο, αρχές του χρόνου.
Τι να πω; Το λέμφωμα στα αρχικά στάδια, από όσα λίγα ξέρω, είναι αντιμετωπίσιμο σε μαγάλο ποσοστό.
Πάμε γερά ρε Άρχοντα…

περαστικα στον ανθρωπο… να το ξεπερασει γρηγορα!!!

πουστη καρκινε να πεθανεις…
ολους θα τους παρεις πια??? φτανει…

περαστικα μεγαλε!!!