Ο Tony Martin το Νοέμβριο στη Θεσσαλονίκη!

παιδες οντως φοβερος ο Tony Martin.εγω τελευταια φορα τον ειδα τον μαρτιο εδω στην στοκχολμη που ητανε καλεσμενος στη συναυλια των Candlemass για τα εικοσι χρονια τους και τραγουδησε το Witches απο το Candlemass album.φοβερος ο τυπος

Άντε ν’ ανεβαίνετε όλοι…:smiley:

4 φορές έχω κατέβει φέτος… άντε να σας γυρίσω και να γίνει χαμός…

Άντε να 'ρθει να ακούσουμε και μερκούς ύμνους από το:

Έχουν ανέβει και βιντεάκια στο YouTube από τη συγκεκριμένη συναυλία αν θέλετε να ψάξετε!

ΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! Ξεχασες το “Back where I belong”!!! Αντε επιτέλους κ μια συναυλία που αξίζει ΤΡΕΛΑ!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

ΘΕΟΣ!!!
:lol3: :lol3: :lol3: :bow2: :bow2: :bow2: :lol3: :lol3: :lol3:

Θα είμαι εκεί…8)

Σε λιγες μερες νομιζω πως θα πρεπει να μπει ως sticky το θεμα:

Συναντηση του Rocking.gr στη Θεσσαλονικη στις 10 Νοεμβριου…:smiley:

ετσι!:smiley: :wink:
καλαμομπουγατσοmeeting:p

Ρε σεις!!!
Legendary vocalist/bassist Glenn Hughes (DEEP PURPLE, BLACK SABBATH) has scheduled the following dates:

Nov. 09 - Athens, Greece ? [to be announced]
Nov. 10 - Thessaloniki, Greece - Ydrogeios Live Stage
Nov. 11 - Larisa, Greece - Mylos Club

8O
Οπότε πάμε για κολασμένο πακέτο Hughes / Martin;;;
Δύο πρώην τραγουδιστές των Sabbath την ίδια μέρα, στο ίδιο μέρος :metal:

Χμ,θα ηταν απιστευτα καλο για να ναι αληθινο,οποτε επειδη η ιδια πατατα εγινε και τωρα με Candlemass και Orange Goblin οπου οι ενδιαφερομενοι πρεπει να κλωνοποιηθουμε,κατι μου λεει πως παιζει πολυ πιθανο σεναριο ενας απ τους 2 να αλλαξει το χωρο του live.Μακαρι παντως να παιξουν μαζι,αν και λογικα θα το ανακοινωναν διπλα στην ημερομηνια,ως ειθισται.:-k

χμ. μακαρι να πεσουν μαζι.:-k εχει δικιο ο χοκαμ αλλα ποτε δε ξερεις. για να δουμε.:-k

Μας βλέπω να είμαστε οι 2 μας στο meeting ρε bluezlick!!!

Εννοείς ότι πιστεύεις ότι θα κλείσει και Αθήνα ο Tony Martin; :-k

Γιατί, αν δεν το κάνει, είπαμε ότι θα ανέβουμε! :yes:

χμ. μητσο ετσι οπως βλεπω την ανακοινωση δε το κοβω τοσο ευκολο για εδω. αν ηταν δε θα τα ειχε ανακοινωσει ταυτοχρονα;:-k συνηθως ετσι γινεται.

για να δουμε. :-k

Ε, ρε να τραγουδήσει το No Stranger to Love… :roll:

Μου είπε ο διοργανωτής ότι στις 11 είναι το live και όχι στις 10 (και έτσι δε θα συμπέσει με Glenn Hughes). Επίσης, το show θα τραβηχτεί για official dvd. Βέβαια από τη θεωρία μέχρι την πράξη απέχει αυτό, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Αν γίνει αυτό σημαίνει ότι θα έχει στάνταρ καλό ήχο και καλή απόδοση η μπάντα.

Επίσης αν γίνει Σάββατο μπορώ να τη μπαλέψω και ν’ ανέβω, θα δω…

:eek: :eek: :eek:

Ο Tony Martin στις 11 Νοεμβρίου; Δηλαδή Κυριακή βράδυ να είμαστε Θεσσαλονίκη; :frowning:

Κάποιοι μας γκαντέμιασαν το meeting… :x :evil:

μμμ… μας ψηνεις… :emot που του τρεχουν τα σαλια:

πολυ καλη η ολη φαση. η μλκια ειναι οντως οτι συμβαινει αυτο με το meeting. θα δουμε τι θα κανουμε. εχουμε καιρο μπροστα μας.