Ο Tony Martin το Νοέμβριο στη Θεσσαλονίκη!

Λέτε να πει κανα Headless Cross?

Λογικά…

τώρα το είδα το thread…10 Hughes - 11 Martin!!!Απίστευτο!!!

Ρε Θεσσαλονικείς, για πείτε μου λίγο, έχει γίνει διαφήμιση για τη συναυλία; Το γνωρίζει ο κόσμος το γεγονός;
Θα έχει λαό;

ρε συ…εγω ειχα καιρο να μπω ιντερνετ…σημερα ειδα για τη συναυτλια του μαρτιν…!!! ελεος…
παντως ουτε αφισα εχει πουθενα στη σαλονικη ουτε στα ραδιοφωνα ακουσα τπτ…ενω αντιθετως για τον γκλεν ειδα κανα 2 αφισουλες…πειτε οσοι ξερεται περισσοτερες πληροφοριες…εισητηρια-τιμες;;;

ναι. πειτε.

Δεν ισχύει αυτό για τους Heep. Το έγραψα και στο αντίστοιχο topic.

οκ τοτε. δε το ειχα δει. το εκανα εντιτ για να μη μπερδευτει ο κοσμος.

Μια επιβεβαίωση περιμένουμε, για να κλείσουμε εισιτήρια για τρένο κ.τ.λ. :roll:

Μπουγατσοφάγοι ερχόμαστε!!! :drunk: :vibrate: :-({|=

[SIZE=“1”]Ελπίζω να μην πάτε όλοι μόνο στον Hughes και να είμαστε στον Martin μόνο ο Angmar, o Cozy και εγώ… :-s [/SIZE]

Και κανονίστε να βρεθούμε οπωσδήποτε Κυριακή είτε απόγευμα, είτε μετά το live… :slight_smile:

Εννοειται ρε!Για το live ακομα δεν ξερω προσωπικα ακομα,αλλα τα μυτηνγκ θα γινουν στανταρρρρρ!!:smiley: :smiley:

να ρωτησω κατι;;; πως και θα ανεβειται για τον γκλεν τοσοι εδω πανω;; αθηνα δεν θα παιξει;;;;

Έκλεισεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! :drunk: :bounce: :vibrate: :yahoo: \:D/ :trombone: :dance: :metal: :smiley:

Γιάννενα, Θεσσαλονίκη και Λάρισα παίζει από όσο ξέρω…

Δεν είμαι σίγουρος πόσοι και ποιοί θα ανέβουν για αυτόν (από Σάββατο δηλαδή!), αλλά εγώ και ο Angmar θα ανεβούμε την Κυριακή και θα είμαστε εκεί το μεσημέρι!

οκ…θα σας δουμε τοτε…

Για τσεκάρετε παιδιά μην πάθουμε καμιά ιστορία.

Αναφέρει ότι παίζει Σάββατο, αλλά μάλλον για λάθος το κόβω.

Στις 10 ήταν η αρχική ημερομηνία η οποία και άλλαξε. Το λέει και ο ίδιος στο site του:
http://tonymartin.net/
:wink:

Cozy thanks, πολύ άμεση απάντηση. Εγώ θα είμαι Σ/Κ πάνω και για G.H. αν σας αναγνωρίσω θα σας την πέσω ή και το ανάποδο.

Ωραίος! Θα είμαστε και στα δύο οπότε τα λέμε εκεί! 8)

Πέρυσι στην μπάντα του Martin πλήκτρα έπαιζε ο Geoff Nicholls!!! Οπότε λογικά θα είναι κι εδώ :metal:

ειδα στο Ντιζυ Ντολζ αφισα της συναυλιας χτες…ηταν και πολυ σαμπαθικη…

Αυριο ειναι η μεγαλη μερα. ετοιμαζομαστε. 8)

ξερει κανεις ποσο εχει το εισιτηριο;