Tool

Τασο δεν γινεται τπ φιλε

με εχουν παει στους καλυτερους γιατρους αλλα ειναι ανιατο.με το που ακουω τα πρωτα ακορντα του 3rd eye ξανακυλαω :stuck_out_tongue:

Σοβαρα τωρα , δεν εχω να προσθεσω τπτ , μια χαρα μιλησε κ ο τασος

Τασο , ως προεδρος του Tool Club μαζι με την καρτα εγγραφης σου θα σου στειλω λινκ να κατεβασεις κ να ακουσει το aenima οπως δεν το εχεις ξανακουσει

(εκτος εαν εχεις την εκδοση σε βινυλιο μαζι με εξοπλισμο πικαπ των 4,000 δολλαριων)

Γραφε οσο συχνα θες,οτι καμμενια θες . All is permitted

PS : Θες το λινκ για το revolver tool special issue η μπα ???

Μετά τον εξοπλισμό δεν έμεινε χρήμα για το βινύλιο. Τέτοια ειρωνία ούτε σε τραγωδίες.

Είχα ένα φίλο που πάθαινε το ίδιο με τους Scorpions. Με το που άκουγε τα 3 ακόρντα Dm - C - A# δεν μπορούσε να καταλάβει ποια απο όλες τις μπαλάντες είναι και τρελαινόταν. Μετά ηρέμησε όταν του είπαν ότι κατα 99% θα έρθουν για live στην χέστρα του. (Περιττό να σου πω ότι πήγαν)

Τα υπόλοιπα με pm.

Η δειχνει το ποσο πολυ πιστευουν στο υλικο τους.

Αυτο που λεμε: “ουτε στον εχθρο σου” τετοια κουβεντα!!

Για όλους έσας που ψάχνετε τις επιρροές των Tool:

Αλλά όταν τα γράφαμε, μας γράφατε κανονικά! :stuck_out_tongue:
Από κει και πέρα, όπως είπατε και σεις, μετά το Aenima ξέφυγαν, αλλά η αρχή είναι εδώ.

θα μπορουσες…μηπως…και απο δω ενα πμ? :roll::roll::roll:
:slight_smile:

επειδη το σβησα

η ζητησε το απο τον crimsonidol

η google it


tool revolver special issue

http://secure.nps1.net/guitarworld/index.php?main_page=product_info&cPath=4&products_id=16

10$ + 5$ τα μεταφορικά. Αμαρτία να το έχεις σε pdf… Ειδικά αυτά που λέει ο Patton στην τελευταία σελίδα δεν υπάρχουν σε κανένα πλανήτη του γνωστού Σύμπαντος…

Εδιτ: Τώρα είδα ότι εγώ έχω την έκδοση με το ένα εξώφυλλο και χωρίς το hammett/Jones κεφάλαιο… Awake σου’φεξε :wink:

οκ βρεθηκε με το καταλληλο keyword :wink:

και ναι ειναι αμαρτια απλα μια ερευνα αγορας να δω τι παιζει δε βλαπτει 8)

οποιος θελει πμ :wink:

τοχω παρει απο την 1η βδομαδα που κυκλοφορησε ρε αρκουδιαρη κατσε καλα που 8ες κ 6/24 8)

οντως ο παττον στη τελευτια σελιδα δινει ρεστα

(αλλα εμενα με εκαψαν οι φωτο του μειναρντ πουναι απο το aenima tour)

10$ + 5$ κάνει αν πάρεις και τα δυο τεύχη/εξώφυλλα…

Αν δεν ηξερα ποιος ειχε βγαλει το ep αυτων των τυπων που προτεινεις ρε φιλε θα στοιχιματιζα οτι ηταν τιποτα ακυκλοφορητο απο Tool. Ειδικα το ενα απ’τα δυο τραγουδια του εχει απιστευτη ομοιοτητα με Tool! Οτι μαθαινουμε καλο ειναι!

απο τι ειδα οι quicksand εχουν διασκευασει και smiths!!

10$ + 5$ κάνει αν πάρεις και τα δυο τεύχη/εξώφυλλα…

θα επιβεβαιώσει κάνεις χριστιανός οτι κάνει 5.99+5 δολάρια και οχι 10+5?? 10+5 ειναι και για τα δυο τεύχη…

*πάντως επειδή είναι δεύτερη έκδοση έχει και το hammet/jones κομμάτι…:smiley:

http://www.youtube.com/watch?v=I-04W_S_7GU&feature=player_embedded#!

βιντεο απο τις ηχογραφησεις του undertow.

δισκαρα το undertow αλλα η σκατα παραγωγη της μαssey του αφαιρεσε πολλους ποντους.το φανταζομαι με μια παραγωγη επιπεδου aenima και τρελαινομαι [-X[-X[-X

και αυτοι τι πηγαν και πηραν γυναικα παραγωγο ? (δεν ειχαν λεφτα βασικα)

Ευχαριστω τον θεο που δεν με εκανε toolικο.

awake ήρθε το revolver μέσα σε 6 μέρες.!! τι ανταπόκριση ήταν αυτή…
thanx…γαμει και δέρνει…

εμενα τι με ευχαριστεις , εγω το εγραψα ? :stuck_out_tongue:

(καλο καψιμο κ αν γουσταρεις beatles , να τσιμπησεις οπωςδηποτε το coffebbok anthology - ειναι ολη η ιστορια τους σε ενα βιβλιο ειπωμενη απο τους 4 , τον παραγωγο τους κ μερικους ακομα που δουλευαν για αυτους…καλυτερο βιβλιο δεν νομιζω να υπαρχει σχετικα με αυτους - δεν μιλαω για το εργο τους αν θες κατι πανω στη μουσικη τους τσιμπα το revolution in the head)

Τhanx για την πρόταση ρε…

όσο για τους beatles λεω να κάνω την κίνηση για το stereo box…αν και θέλω και ένα βιβλίο… *έρχεται απο βδομαδα το iam ozzy … θα πέσει τρελό γέλιο…

φιλικη συμβουλη.

κατεβασε τα ριπς του πατρικ κ κρατα τα λεφτα να βγαλεις το κοριτσι σου.

σαν ηχος δεν ειναι τπτ τρομερο.ο πατρικ τους στελνει για τσαι.

αμα τωρα εισαι απο αυτους που θελουν να το παρουν για να λενε οτι εχουν το boxset παω πασο…

(φαντασου ταχω κατεβασει ολα σε φλακ κ δεν τα ακουω καν-βινυλ ριπς ftw)

τεσπα σου στελνω ενα λινκ με τα stereo albums απο την συλλεκτικη εκδοση usb stick να σου φυγει η φαγουρα…

αλλα το ξαναλεω κατηγορηματικα

[SIZE=“3”]βινυλ ριπς >> stereo/mono boxset.[/SIZE]

ναι αλλα μερικές φορές καλά είναι να έχεις και κάτι στα χέρια σου…
είδες, μου εστειλες το pdf του revolver και πήγα και το πήρα…είναι αλλιώς να έχεις κάτι και να το ψειρίζεις…