Εμπροσθοφυλακή πωλ

Εμπροσθοφυλακή πωλ.

fleurety - min tid skal komme

:!:

Mαλάκα δύσκολος πολλ!

Θα σκεφτώ και θα επανέλθω.

Tι ακριβώς ψηφίζουμε εδώ?

Ξέρω γω, ποιος μας αρέσει περισσότερο μάλλον.

ε τοτε Arcturus :stuck_out_tongue:

Το σκεφτομουν και εγω αυτο το πολλ.
Δεν ψηφιζω.Ε αποκλειεται να διαλεξω αγαπημενο/καλυτερο.
Το καθενα εχει την δικη του ομορφια/λοξα.

Am i not your superhero?

Δύσκολο πολλ όντως. Μπορώ να πω πιο μ αρέσει λιγότερο, το Arcturus δηλαδη συν ότι δεν έχω ακούσει τους Fleurety.
Τώρα πιο αγαπημένο …χμ… θέλει πολύ σκέψη.

Το Written in Waters το μελετάω αυτή την περίοδο, το Fleurety δεν το χω ακούσει.
Κατά τ’άλλα λατρείες τα υπόλοιπα, αν και προτιμώ 10 φορές παραπάνω το De Mysteriis.
Το σίγουρο είναι ότι δεν θα ψηφίσω Mayhem (εκτός αν ήταν το De Mysteriis), και το 666 International.
Ευτυχώς δεν υπάρχει το In The Nightside Eclipse.
Μάλλον το Thorns θα ψηφίσω, αφού ακούσω και τα άλλα.:stuck_out_tongue:

Όποτε ξανακούω το 666 ιντερνασιοναλ, καταλαβαίνω ακόμα περισσότερο πόσο μπροστά ήταν για την εποχή του και συνεχίζει να είναι ακόμα και τώρα. Θα ψηφίσω αυτό λοιπον.

Όσο ΔΙΣΚΑΡΕΣ να είναι και τα υπόλοιπα ε.

To Grand Declaration of War δεν πιάνει μία μπροστά σε 666 International και Thorns.
Anyway…

Πού είναι το Rebel Extravaganza? Ή δεν μας αρέσει το rock n roll?

Δεν ξέρω τι να διαλέξω!

Όπως και να’χει Thorns.

edit: lol, μόνο ένα;
Sham Mirrors / Rebel / Written In Waters / DHG / Carheart

Παλούκι, μάλλον Thorns.

Άλλο ένα που θα έπρεπε μάλλον να είναι στο Poll μαζί με αυτά που ανέφερε ο αποπάνω.

Ζορικο poll. Κι ο DarthVader εχει δικιο.

Κατα τ αλλα Αρκουδους λογω Θεσσαλονικης. Το χει η μοιρα να κερδιζουν σε ολα τα poll εκτοτε.

Που το κατάλαβες? Μόνο σε μας τους παππούδες αρέσει.:stuck_out_tongue:

Kαταρχήν οτιδήποτε εκτός από Grand Declaration. Και μετά έχει δισκάρες. Κι εγώ προς Θορνς συγκλίνω, αλλά υπάρχει και το απίστευτο Ved Buens Ende. Kαι το Arcturus που το χω εκθειάσει αλλούί. Αφού κάνω άμπεμπαμπλόμ ψηφίζω.

Α, και παίδες, επειδή λέει κάτι για εμπροσθοφυλακή, δείτε ποια είναι αυτή στις μέρες μας.

θαμπς νταουν για το Nachtmystium =/

δεν θα ψηφισω ακομα, αν και σιγουρα το λιγοτερο αγαπημενο ειναι το lmi.
και επισης το ρεπελ ειναι δισκαρα, αλλα δεν κοντραρει.

Το Nachtmystium ειναι super, αλλα εξακολουθω να πιστευω πως η βαση του ειναι το χεβυμεταλ. Σοβαρα. & με την ευρεια εννοια του ορου.

Αυτό ακριβώς εννοούσα (εμπροσθοφυλακή του heavy μέταλ). Ούτως ή άλλως αυτό το pink floyd black λίγη σχέση έχει με την οπτική των άλλων δίσκων του πολ.

ε, εντάξει. κι όλα τα υπόλοιπα διαφορετικά είναι μεταξύ τους. πολύ άνισο πάντως, για κάθε καταπληκτική στιγμή έχει πολλές περισσότερες yawn/μέτριες/απλώς καλές.