Καλοκαιρι 2009

Kορνιζάρετέ το ποστ αμέσως διάολε!!! :thumbup:

τα παρακατω ειναι θα ροκαρω περισσοτερο μεχρι να πεθανω:

χαλι-σκετο μην εισαι πνευμα αντιλογιας, ακολουθα το ρευμα.

aka Go with the flow, που είναι και υπέρτατος καλοκαιρινός ύμνος!!!

Συμφωνώ 100%

Μπαι δε γουέη, όχι και τόσο σχετικό, αλλά βλέπεις στο βιντεακι πως τραγουδάει και λικνίζεται ο Τζος και δε μπορείς, όσο άντρας και αρσενικό να λογίζεσαι, να μην παραδεχτείς ότι είναι τόσο γ@****να σαίκσυ που αν σου έτρωγε τη γκόμενα θα του έλεγες κι ευχαριστώ.

Νομιζω πως η μαχη μεταξυ Songs for the Deaf και Powertrip δεν βγαζει νικητη…[-X
Αν μαλιστα προσθεσουμε και τα Party Animals,Τres Hombres και οτιδηποτε αναμεσα σε 1916,Bastards και του περσινου ΓΑΜΑΤΟΥ Μοtorizer ξερετε τι φοβερη συνταγη φτιαχνουμε για το καλοκαιρακι :yahoo:

-Α και για επιδορπιο ενα Folklore And Superstition γιατι πολυ απλα στηριζουμε Black Stone Cherry:D:D:D

E.L.O.Άκρως διασκεδαστικοί!

θα ελεγα hellacopters(ναι εχουμε κολλημα και ειμαστε περηφανοι:p)αλλα νομιζω πως η απαντηση ειναι queens of the stone age(για πηγαιντε μια απ το φοξ…(η ειμαι πολυ μεηνστριμ??:lol:-))

Powertrip και Songs for the deaf από το poll…
και αυτό:

Bump!
εκτός από τις στονεροδισκάρες που χει το πολ, άνετα χωράνε και ορισμένοι δίσκοι μερικών ανισόρροπων.

Dog Fashion Disco
Estradasphere
Unexpect

Ε, και Mesmerize και γενικώς SoAD.

αυτοι οι δυο δισκοι επαιξαν για μενα περισσοτερς φορες αυτο το καλοκαιρι…μπορω να το πω κι επισημα τωρα στο τελος του καλοκαιριου…

Τελικα μεχρι στιγμης το High Visibility το εχω λιωσει πιο πολυ.

είχα απαντήσει κάποια στιγμή για πιο ροκ ακούσματα αλλά επειδή το καλοκαίρι το τραβάει το μπιτάκι του… οκ, για underground μεν - τρεντικες δε καταστάσεις, ακούω αυτό:

βασικά τα τελευταία δύο καλοκαίρια είναι μαστ, γιατί είναι ακριβώς ό,τι πρέπει για να σε χαλαρώσει.

Τελικά εγώ Just a Burn και κυρίως Far Beyond Driven.

χιχ!

και οι ομορφες τριπχοπιες ε, http://www.youtube.com/watch?v=X2rW2tmJrXk
που επισης κολλαει στο τραγουδια που μας κανουν λιωμα και στο ΟΜΟΡΦΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ.

Ει και οι πελικαν ειναι αρκετα καλοκαιρινοι.

τα χουμε πει πως high visibility>all

αλλα

http://www.youtube.com/watch?v=sssyDl5Xjdc αν γουσταρετε λιγο τρανς

that sounds rather “light-hearted” ,doesn’t ?

καλο το High visibility αλλα…

καλά όλα, αλλά τελικά στην πράξη το καλοκαίρι 2009 είχε Dredg.

Κι επειδή το καλοκαίρι τελείωσε:

και…